.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Първият път.. и втория и третия.. Нормално ли е?

    Здравейте. Искам да попитам дали е нормално и след 4-5 път още да тече кръв и да има болка по време на секс. С приятеля ми започваме да го правим, потича кръв и спираме. От разговори с приятелки чух какви ли не неща.. едната ми казва ходи на лекар, друга казва,че е нормално да тече още кръв и да боли та въпроса ми е нормално ли е, защото започвам вече сериозно да се притеснявам :х

  2. #2
    Не че нещо но на колко години си ? Ако си над 16 къв ти е проблема да отидеш на лекар ?
    Обичайте се ;]]

  3. #3
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Отиди на гинеколог!!!

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  4. #4
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Ако си в цикъл е нормално да тече кръв . Иначе, приятеля ти внимателен ли е ? Не е лошо да отидеш на лекар все пак.

  5. #5
    според мен всеки път разкъсвате по малко от девствената ципа и не я доскъсвате до край и за това всеки път има кръв болка
    Тишината е твоето име на ум
    всеки облак носи твоя парфюм
    всички влакове водят в твоя тунел
    през трупа си все към теб съм поел...

  6. #6
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    Цитирай Първоначално написано от DREAM95
    Отиди на гинеколог!!!
    не се изказвай неподготвен,прасе

  7. #7
    ако е от толкова голямо значение на 16 години съм.. и не,не съм в цикъл то това нещо се усеща и спорен мен е гнусно правенето на секс по време на цикъл на това е друга тема.. мерси все пак за мненията

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си