.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    Има ли играчи на WoW?

    Много игри съм играл, но тази най-ме кефи - World of Warcraft. Ако има играчи тука на тази игра, нека ми пишат или ако иска някой който не е я играл и иска да се научи, нека също да ми пише

  2. #2


    Избиха ми спомените свързани с тази игра

  3. #3
    Защо така негативно? Играта си е много яка

  4. #4
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    тая игричка взима живота на хората

    изпитано и минато през този период



    имал съм 48 часа без да спя цъкайки с 3-4 бутилки кола и поръчване на доставки от KFC



    и все пак още си играя wow

    ии за нърда къде е направил темата




    i am wrath glad blizzard so fuckin bad

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  5. #5
    И аз така - ходя понякога с червени очи
    За темата - къде предлагаш да я лепна? В "Любов" ли

  6. #6
    Голям фен Аватара на Brooklyn
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    709
    много психотропна игричка ,имал съм познати които играят и редките срещи с тях ми доказва че те не живеят в реалния свят
    Mr. Makaveli tell me to ride and I'ma ride..


  7. #7
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Двама от нашият клас играят само WoW дори на нова година и на рожденият си ден и мисля, че не са в ред-не излизат навън и седят само пред компа за да играят тази игра сигурно и ти си така-вече има колабирали хора, даради тази игра

  8. #8
    тва ми е най-омразната игра.

    идеята на една джитка, ако ще я играеш, е да седнеш да речем за час или за колкото искаш и да изпуцаш квото е. УоУ е прекалено консумираща време и социални контакти и е нарочно задвижена така. ненавиждам mmorpg-та, няма толкова социално инвалидиращи игри.

  9. #9
    Хммм, няма си кривя душичката - прав си, доста е зарибяваща, но отминава с времето. Сега си я играя за удоволствие, а и с доста хора се запознах чрез нея.

  10. #10
    Голям фен Аватара на Brooklyn
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    709
    ако се замислиш трезво острани ,ще разбереш колко реални емоции изпускаш и как ти минават най-хубавите години пред един монитор майна
    Mr. Makaveli tell me to ride and I'ma ride..


  11. #11
    Миналата година се зарибих за няколко месеца и ми мина манията. Едно нещо много ме мъчеше, че с хънтър е просто невъзможно да убиеш уориър или пък паладин
    Audio ergo sum

  12. #12
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от ArrowsOfDeath
    Миналата година се зарибих за няколко месеца и ми мина манията. Едно нещо много ме мъчеше, че с хънтър е просто невъзможно да убиеш уориър или пък паладин
    Зависи кой е с хънтъра И аз преди играех, но ми доскучава бързо, предпочитам някоя игра да вляза да играя 1 час и толкова
    n00bs

  13. #13
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    единственото нещо което е на тема уоу е саут парк, епизода за уоу
    то густо, то пусто

  14. #14
    Никога не съм я играл нея, просто не бих имал нерви ) Пък магии, пък артефакти, пък комбинации... мнооооого бавно ми звучи Виж, Фроузън трон си беше много готинка

    Лично аз предпочитам Хитман, ЦС, Халф-Лайф, Ред Алерт и т.н. )
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  15. #15
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Ох много мразя WoW Бившето ми гадже играе и е ебаси маниака.. ужас ..Чувала съм, че и във форума на уоу-а много хора са писали и са се оплакали как играта им е променила целия живот. Как са оставили напълно реалния живот и са живеели само във виртуалният свят, заебали всички фрс и връзки в реалността.После след няколко години се усетили как супер яко са се преебали без да го осъзнават, когато са го направили. Ужасно е според мен. Абсолютна дрога..
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  16. #16
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    И пак заради бившия знам доста неща за тая тъпа игра(щото то почти за нищо друго не се говори, уоу та уоу....) и ще цитирам една реклама на уоу-а 'You don't buy a game, you buy a whole world' сорта. И има мн индивиди, които доказват тая реклама гх.. За тези по-горе дето писаха, че са го играли и са им е омръзнало - браво, големи късметлий сте. Някой беше и писал, че сигурно има и смъртни случай от тва седене 24/7 пред компа и да има, най-вече в Корея. Ония са хептен шашави - 3ма човека в една квартира единия спи, единия играе другия на работа и така се въртат от време на време се води някоя мацка и тва им е ..
    ОФ вживях се ама наистина, иска ми се просто по-малко хора да си пропиляват живота с тая игра ...
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  17. #17
    Бих играл 2 часа, пръскайки главите на зомбита в Л4Д2 отколкото да играя тая шинтя.
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

  18. #18
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Цитирай Първоначално написано от Pwnmaster
    Бих играл 2 часа, пръскайки главите на зомбита в Л4Д2 отколкото да играя тая шинтя.
    как става схемата за онлайн?
    то густо, то пусто

  19. #19
    Имаше някакви кракове, с които играеш през Гарена.
    Не се занимавам вече - имаше хипер доброто намаление през Стийм и си я купих за 7 еврА.
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

  20. #20
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    принципно много момчета като офф-ват УоУ казват : bye m8s,i am turn on my 2nd life


    иначе с хънтър е хипер лесно да убиеш уориър,ама на по-скоро на ММ таланти


    ии палата зависи каква,ама не е много сложно честно казано

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  21. #21
    Или другото : "I'm not a nolifer - i have two lives"

  22. #22
    Аватара на BlueMushroom
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    your mind,your body and your soul
    Мнения
    568
    Цитирай Първоначално написано от Serseri91
    Или другото : "I'm not a nolifer - i have two lives"
    I don't need to "get a life" i'm a gamer,i have a lots of lives.
    Wouldn't life be perfect if mondays were fun, junk food didn't make you fat, girls didn't cause so much drama, guys weren't so confusing and all alcohol was free...

  23. #23
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    такъв тип игри никога не съм играл майна, дано да не съм изпуснал много.
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  24. #24
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    Играта наистина задълбава в нея,особенно ако четеш истроийките..Иначе
    незнам просто как става сядаш на компа и си казваш неска само 2-3 рбг-та и 20-30 арени,а то става 7-8 часа онлайн,да не говорим за рейдване,че там е по-голем филма с евентите...

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  25. #25
    Супер фен Аватара на someonerandom
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 710
    Отказвай я тая игра...ама сериозно! Близо 2 години ми пропиля,и бих казал,че дори минах тънко-има хора,които на по 20-30 години са вманиачени...
    Дори имаше една Нова Година,когато стояхме с един приятел и играхме УоУ цяла вечер...прилошава ми като се сетя
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си