.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Болезнени фантазиии:(

    От както станах на 6-7 години започнах да си представям момиче,което все го измъчват...
    С всяка година става по-лошо
    Първо го бодяха с игли и подобни..
    И сега вече започва със секс на сила...
    Почвам да се чувствам абсолютно луда...Моля ви помогнете ми да реша този проблем.
    Вече не знам какво да правя
    Просто тези мисли не мога да си ги махна от главата..Понякога ползвам идеи от филми и анимации.Като например,че момичето все изглежда като някоя актриса и е с нейното име
    По-доброто е че нямам никакви семейни проблеми и съм физически здрава,споделих го с майка си и тя мисли да ме води на психолог,защото вече самата аз се плаша от това
    Но не знам дали психолога ще ме разбере,за това потърсих информация в интернет,но повечето беше за детските фантазии при деца с увреждания,или пише,че това е напълно нормално,но при мен някакси е по-различно...

    Ако знаете нещо,моля ви помогнете ми!!!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    психотерапевт
    не се изказвай неподготвен,прасе

  3. #3
    Или може би имаш някаква сексуална фантазия и искаш ти да бъдещ това момиче ?
    Обичайте се ;]]

  4. #4
    звънни на този номер, и аз имах подобен проблем и много ми помогна.. 0878802529 търсете доктор Стоянов

  5. #5
    Мерси много

  6. #6
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Цитирай Първоначално написано от ZastoZatoKyrac
    звънни на този номер, и аз имах подобен проблем и много ми помогна.. 0878802529 търсете доктор Стоянов

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  7. #7
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    хм. обикновено това е с доста скапани последици но при мъжете. до сега не бях чувал за момиче с такива фантазии.

    важното е да си спокойна. не си някакъв изрод или заплаха за обществото. потърси помощ и ако това е породено от някакъв проблем или ще се реши или ще се научиш да го контролираш.

    важното е че не го правиш на никого. спокойно само.

  8. #8
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    отиди на лекар,не казвам че си луда..но не може така да се измъчваш всяка вечер

  9. #9
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    ПСИХОЛОГ!

  10. #10
    Повече от фен Аватара на autumn666
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    497
    Цитирай Първоначално написано от Di
    психотерапевт

  11. #11
    един парен чук в главата и повярвай това ще ти е най-малкия проблем който ще имаш тогава

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ZastoZatoKyrac
    звънни на този номер, и аз имах подобен проблем и много ми помогна.. 0878802529 търсете доктор Стоянов
    Абе това момиче май ми повярва за този телефон, само чакам да звънне на брат ми

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от ZastoZatoKyrac
    Цитирай Първоначално написано от ZastoZatoKyrac
    звънни на този номер, и аз имах подобен проблем и много ми помогна.. 0878802529 търсете доктор Стоянов
    Абе това момиче май ми повярва за този телефон, само чакам да звънне на брат ми
    още не съм,но добре че се издаде

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си