.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Филми за конспирации, НЛО и подобни

    Някой ще ми каже ли няколко филма свързани за конспирации, тайни общества, масони, духове, окултни практики, мистерии, илюминати, НЛО-та, извънземни и прочие.
    Няма значение дали филмите са документални, игрални или сериали. Просто такива типове филми ми са много интересни.
    Сега се сещам за Zeitgeist 1/2 , Illuminati sicret space (нещо такова беше), гледал съм няколко предавания на David Icke.

  2. #2
    The Da Vinci Code
    Angels & Demons

  3. #3
    Супер фен Аватара на psych0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 019
    the fourth kind
    Paint me a picture of eyes that never see
    With flashes of lightning
    that burn for only me

  4. #4
    по бтв когато бях малка даваха такива филми, за нашествия от извънземни, но сега едва ли щи открия

  5. #5
    Голям фен Аватара на mokka
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от ri41
    по бтв когато бях малка даваха такива филми, за нашествия от извънземни, но сега едва ли щи открия
    То това не беше ли предаването "Може би са те"?

  6. #6
    мне, спомням си за филм в две части, разказва се за две сестри, едната е родена с белег на крака и в последствие разбират, че е белязана от извънземни още преди да се роди, те я отвличат в съня и близките и се опитват да и помогнат да си спомни за срещите с извънземните, чрез хипноза, но това са общи неща които си спомням, не съм на 100% сигурна

  7. #7
    спомням си за филм в две части, разказва се за две сестри, едната е родена с белег на крака и в последствие разбират, че е белязана от извънземни още преди да се роди, те я отвличат в съня и близките и се опитват да и помогнат да си спомни за срещите с извънземните, чрез хипноза, но това са общи неща които си спомням, не съм на 100% сигурна
    И аз се сещам за този филм обаче немога да се сетя за името и постоянно го търся. Накрая май се оказа, че извънземните правят хибриди.

  8. #8
    Мега фен Аватара на bootyboy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Джелибония xoxo
    Мнения
    5 497
    Night Skies/Нощно небе по действителен случай
    6б3З10

  9. #9
    Фен Аватара на sHaDy_sOuL
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Бтг
    Мнения
    275

    :)

    Влизаш в kolibka.com и там ще се заринеш с такива филми! Няма проблем, пак заповядай! И аз много харесвам подобни филмчета :P
    Sve sto je srcu drago daleko je..

  10. #10
    Повече от фен Аватара на JZfan
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    New York
    Мнения
    321
    The Illuminati - All Conspiracy No Theory (2005)


  11. #11
    ancient aliens само че са документални
    ...

  12. #12
    тук има филми които предполагаемо биха те заинтересовали : http://star05.net/viewpage.php?page_id=62

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си