.

Виж резултатите на анкетата: Бяхме ли по-добре при НДСВ /2001-2005/

Гласували
23. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Музиката беше по-хубава, обаче в политиката си е същото.

    7 30,43%
  • Да, по-добре от сега бяхме.

    5 21,74%
  • Де да знам.

    1 4,35%
  • Не, сега при Боко Тиквата сме по-добре.

    10 43,48%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    При НДСВ не бяхме ли по-добре?

    Аз така мисля. Тогава бяха най-щастливите ми години.

  2. #2

    Re: При НДСВ не бяхме ли по-добре?

    Цитирай Първоначално написано от kskc1994
    Аз така мисля. Тогава бяха най-щастливите ми години.
    Братле, набор 94 си. Бил си дребен пубер по това време. Моля те не говори без да знаеш нещо.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Пълни глупости. Това не зависи само от управляващата партия, а и това, че на някой му е било най-добре тогава, също не зависи много от политиката на партията, нито е определящо и за останалите. И няма такова нещо "бяхме най-добре". На всеки му е добро по различно време, на някои им беше преди 90та, на някой след 90та.
    Вече не сме едно време, когато БКП контролираше живота на хората, в днешно време благото на човека зависи най-вече от него си, а не от разни партии. А и партиите са за това - човек да гласува за оная, която му защитава интересите, т.е. няма партия, при която може да сме най-добре.
    Ако мислим колективно, най-добре ще сме тогава, когато и държавата ни е по-добре по разни показатели, но все пак най-важни са хората, и по-точно отделният човек, и трябва да мислим индивидуално, както се прави на Запада, на който подражаваме.
    А НДСВ специално се са кой знае кво, просто помагаха на червената олигархия.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  4. #4
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Не мога да кажа точно, тъй като в този период бях 1 - 5 клас и по цял ден ритахме, правихме си бази катерихме се по дърветата и се занимавахме с всякакви глупости и не вярвам да съм се интересуват въобще от политика.

  5. #5
    Мога да кажа само да се простреляш и да изтриеш тази тема.Вярно сега при Бойко сме много зле,но при тоя дето не може да говори български,а да Симеончо беше същата работа,така,че отговорих с второто.

  6. #6

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    253
    Темата е изцяло лишена от смисъл. Ще помоля АМК да я заключи.
    Same shit,different day .

  7. #7
    Аватара на WTFBBQ
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    199
    вервайте ми
    хилав софийски дришлио

  8. #8
    При НДСВ просто държавата не беше толкова разграбена. Голямото грабене беше при него и основно след него при тройната коалиция. Естествено, че бяхме по-добре от икономическа гледна точка. Сега хем всичко е опоскано, хем сме в криза.

  9. #9
    Супер фен Аватара на Ermic
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    1 259
    Цитирай Първоначално написано от Destroyer89
    Темата е изцяло лишена от смисъл. Ще помоля АМК да я заключи.
    Смешник!

  10. #10
    Тогава всички стоки и услуги бяха в пъти по-евтини. Билетчетата и хляба бяха с до 50-60% по-евтини от сега! Достатъчно е да сравним цените на новите коли тогава и сега, както и на горивата. Тогава за 30 хилки можеше да си купиш седан, а сега толкова са колите Голфов клас. Като влязохме в ЕС нищо не спечелихме освен свободно пътуване, само вдигнаха цените, направиха ги европейски, а заплатите са си български.

    "Братле, набор 94 си. Бил си дребен пубер по това време. Моля те не говори без да знаеш нещо."

    Не съм набор 94, а между 82 и 85, няма да уточня защото в Нета не давам лични данни! Не говори без да знаеш, тук мога и 99 да си сложа след ника и това не значи нищо!

  11. #11
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Цитирай Първоначално написано от Destroyer89 Виж мнението
    Темата е изцяло лишена от смисъл. Ще помоля АМК да я заключи.
    Що, в коя дупка ти бърка?

  12. #12
    Голям фен Аватара на toad
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от kskc1994 Виж мнението
    Тогава всички стоки и услуги бяха в пъти по-евтини. Билетчетата и хляба бяха с до 50-60% по-евтини от сега! Достатъчно е да сравним цените на новите коли тогава и сега, както и на горивата. Тогава за 30 хилки можеше да си купиш седан, а сега толкова са колите Голфов клас. Като влязохме в ЕС нищо не спечелихме освен свободно пътуване, само вдигнаха цените, направиха ги европейски, а заплатите са си български.

    "Братле, набор 94 си. Бил си дребен пубер по това време. Моля те не говори без да знаеш нещо."

    Не съм набор 94, а между 82 и 85, няма да уточня защото в Нета не давам лични данни! Не говори без да знаеш, тук мога и 99 да си сложа след ника и това не значи нищо!
    Глупости говориш . Тогава и заплатите бяха около 2 пъти по-ниски . Стандарта си е почти същият , като при някои стоки и услуги варира малко .

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Защо се вдига от архива тема на 3 години ?

    По отношение цените. Голфов клас - ок, но какъв голф? Ако говорим за Голф 3-ка струва далеч по-малко от 30 бона на старо.

    Не ми се занимава с другите пунктове от мнението на kskc1994, първо, защото темата е стара и неактуална, и второ, защото и тогава не бяхме добре.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    На 3? На няма и две години е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си