.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Най-добрата ми приятелка

    Здравейте.Преди около 1 месец най-добрата ми приятелка реши да отиде в едно от най-запуснатите училища.Никой незнаеше защо.Та тя беше отличничка и ние учехме в най-доброто училище в града.И незнайно защо тя реши да отиде там.Питах я, питах я... тя не ми отговаряше.Казваше само "Това е решението ми".Ние си споделяхме всичко.Бяхме заедно от малки.Днес просто реших, че трябва да разбера какво става.Казах й " Кажи ми,моля те.До теб съм" и тя ми отговори " Ако ти кажа... си гроб" и аз "Разбира се!" .. след това получих нещо като удар след думите й "Бременна съм" .. неможех да повярвам! Наистина, имаше сериозен приятел от 2 години, но тя е само на 14 Господи, спомням си как си играехме с кукли като малки, а сега тя очаква дете.. истинско дете.След това раскри якето си и и видях корема.Беше голям.Тя е в 4 месец.. толкова време е криела от мен Бях ядосана и не и говорех до края на деня.. какво да правя? защо е скрила такова важно нещо от мен
    Could I have this kiss foreva`?

  2. #2
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Само не разбрах, какъв беше смисъла да сменя училището !?Където и да отиде, все е училище. Каакто и да е,де.


    А ти какво да направиш?! - вместо да се чудиш, защо е крила това нещо от теб, цели 4 месеца, бъди до нея и я подкрепяй.Смисъл, предполагам, че родителите й не знаят.Ти я насърчавай да говори с тях, да споделя.Съмнявам се, да не са забелязали корема й, но това е друга тема.Та, не я изоставай и намерете заедно решение. Но най-важното е, ТИ да си сигурна, че родителите й знаят.Оттам нататък - каквото дойде.
    Big or small, lies are lies!

  3. #3
    Боже момиче... Направо ми идеше да си фрасна главата в бюрото като прочетох темата....
    Тааа, по темата.
    Като за начало няма никакъв смисъл да и се сърдиш. Знам че те боли че го е крила от теб, нормално е... Но сега трябва да решиш дали ще си до нея, или ще стоиш и ще се чудиш защо го е крила. Имала си е причини, вероятно се е страхувала от реакцията ти... Нормално е.
    Както казаха по горе, насърчия да поговори с родителите си, да отиде на гинеколог... Ако техните те познават и ти имат доверие можеш да опиташ и ти да поговориш с тях
    (САМО ако си 110% сигурна че те вече знаят, не трябва да я предаваш).Хубаво е да разбереш дали бащата а детето знае. Каквото и да се е случило и двамата са виновни... А той има право да знае (въпреки че предполагам че момчето е някой тъп сополанко...)
    Бъди до нея и я подкрепяй, само това можеш да направиш.
    Успех...

  4. #4
    Родителите и знаят Само на мен не е казала.. просто ми стана кофти, че точно на мен не е споделила както и да е.. ще съм до нея разбира се.. а колкото до момчето.. свестен е ..
    Could I have this kiss foreva`?

  5. #5
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Цитирай Първоначално написано от lolssie
    Родителите и знаят Само на мен не е казала.. просто ми стана кофти, че точно на мен не е споделила както и да е.. ще съм до нея разбира се.. а колкото до момчето.. свестен е ..
    А колко е голямо върпосното и свястно момче !?
    Big or small, lies are lies!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sm_95
    Бъди до нея и я подкрепяй, само това можеш да направиш.
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  7. #7
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Щом родителите й вече знаят, няма за какво чак толкова да се притеснявате! Сега най-важното е ТИ да си до НЕЯ и да я подкрепяш във всяко едно отношение!

  8. #8
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Щом родителите й вече знаят значи наистина няма за какво да се притеснявате. Не ти е казала може би защото се е притеснявала - решила е, че заради възрастта й всички ще й се подиграват и т.н. Точно и заради това е сменила училището най-вероятно - бременността ще й личи и в новото, но там поне никой не я познава и не рискува да загуби много приятели. Не й се сърди - кофти е, че не ти е споделила, но периода за нея сигурно е доста труден... А момчето дето казваш, че е свестно знае ли че ще става татко? Просто бъди до нея и й подкрепяй. Вече е взела решението да роди детето и никой не трябва да я съди за това... както и ако беше решила да го махне.
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  9. #9
    Ами момчето е на 22, много е добър.Той ще осигури всичко за детето и за нея. ще съм до нея! благодаря ви
    Could I have this kiss foreva`?

  10. #10
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Вместо да й се чудиш - ПОДКРЕПЯЙ Я, дори да знаеш, че не е правилно!
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  11. #11
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    Още 1 дете в дом? Евала. Дано темата да не е ебавка, че майката си е ебало..
    Roses are brown,
    Violets are brown,
    SOMEONE SHIT IN MY GARDEN

  12. #12
    Не си губя времето с ебавки ;] И какво дете в дом?! Те ще го гледат
    Could I have this kiss foreva`?

  13. #13
    Тя е на 14, той на 22 и ще имат дете ? Доста странно...
    Иначе ти какво можеш да направиш,освен да стоиш до нея и да й помагаш. Точно сега много се нуждае от човек до себе си.
    Наскоро те видях и сърцето ми се разтуптя!
    Разпали се пожар и не мога да го изгася...

  14. #14
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    Цитирай Първоначално написано от lolssie
    Не си губя времето с ебавки ;] И какво дете в дом?! Те ще го гледат
    Не си наясно с нещата..
    Roses are brown,
    Violets are brown,
    SOMEONE SHIT IN MY GARDEN

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от xxcherry
    Тя е на 14, той на 22 и ще имат дете ? Доста странно...

    Странно ли? Имайки впредвид тийновете като цяло (не че и аз не съм тийнеджърка) си е напълно нормално.
    А ся като прочетох темата отново... Сериозен приятел от две години? Т.е. той е бил на 20, а тя на 12...

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от sm_95
    Цитирай Първоначално написано от xxcherry
    Тя е на 14, той на 22 и ще имат дете ? Доста странно...

    Странно ли? Имайки впредвид тийновете като цяло (не че и аз не съм тийнеджърка) си е напълно нормално.
    А ся като прочетох темата отново... Сериозен приятел от две години? Т.е. той е бил на 20, а тя на 12...
    бръм, бръм, бръм, бръм И кое 20 годишно момче ще се занимава сериозно с 12 годишна пикла?? Не разбирам!!

  17. #17
    Аватара на mimitu
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    City of Vampires
    Мнения
    105
    Щом е казал да не казваш на никого защо го казваш тук пред напълно непознати...както и да е...Щом е избрала да ти се довери защо е трябвало да спираш да и говориш, надали на нея да и харесва че е бременна в 4 месец и то на 14 (или кой знае).

    The3 Vamp!re3 D!aR!3sS :*:*:*

  18. #18
    Абее просто нямам думи до къде се стигна в тая държава! Момичета по 11-12 раждат .. Не, не, не, не мога да повярвам! :X
    Всяко лято има своята история . . . < 3

  19. #19

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Сливен
    Мнения
    264
    Цитирай Първоначално написано от FernandoTorresIkerCasilla
    Абее просто нямам думи до къде се стигна в тая държава! Момичета по 11-12 раждат .. Не, не, не, не мога да повярвам! :X
    +++++++++++

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от FernandoTorresIkerCasilla
    Абее просто нямам думи до къде се стигна в тая държава! Момичета по 11-12 раждат .. Не, не, не, не мога да повярвам! :X
    +1 :X
    Now that don't kill me, can only make me stronger . . !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си