.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    Един проблем...

    Не знам от къде да започна...Може би първо трябва да се извиня ако това не е раздела за темата ми... Искам да ми дадете някакви съвети около едни събития,който ме изяждат вътрешно от доста време,като не мога да намеря правилния начин за справяне с тях.
    Преди време разбрах,че приятелката ми,преди мен, е имала "приятелски отношения" с един,който ми е особено несимпатичен...Принципно доста трудно се отърсих от това нещо,като няколко пъти връзката ни се клатеше доста сериозно по същата причина... В крайна сметка някак го преодолях... Но за съжаление същия индивид е от нейния клас и така покрай нея доста често ми се налага да виждам и него...Следователно като знам какво са правили полудявам ненормално много...Но това е едно на ръка...
    По стечение на обстоятелствата аз съм изключително добър в един вид развлекателна игра,а се оказа ,че "другия" също я практикува,при което реших да играя срещу него... Играхме,каквото играхме, но за мое учудване аз изгубих...А това явление при мен на тази игра е като да умре Папата - един път на 50-60 години...За мое нещастие явно дойде 60тата година,аз загубих от човека,който е "оправял" жена ми,като дори една стабилна сума излетя от мен...Хубаво...външно успях да прикрия всичко,което напираше от вътре.Но в един момент си помислих:"Евала на пича - взе ми парите и си е е"ал жена ми... Мн хубаво ...". И това беше момента,в който всичко рухна от веднъж.Мъжкото ми самолюбие се разби,от самочувствието ми не остана нищо,почувствах се унижен и принизен до най-ниска степен.Виждам го да се смее зад гърба ми,знам защо го прави,но нямам сила и увереност да направя нещо...Не ми е за парите,а за това,че изгубих точно от него...Не знам как да реагирам в момента...Изпълнен съм с изключително силни реваншистки настроения,исках да го предизвикам на реванш,но в сегашното ми състояние на терзания не мисля,че мога да му противостоя в каковто и да е реванш.На моменти бях на косъм да му откъсна главата, но в крайна сметка той не ми е направил нищо, просто си е гледал кефа...За мое съжаление с жена ми... И това е причината да искам някакъв съвет от вас... Ако нещата продължат така,не знам какво може да се случи...

  2. #2
    Трябваше ми една нощ сън,половин ден мислене и 2 коментара,които да ми изяснят картината...Не мисля,че е по-добър...Просто загубих поради нещастно стечение на обстоятелствата... И намерих отговора в 2та коментара,но не в смисъла,който авторите им искаха да покажат... Сега,назависимо колко време ще ми отнеме,независимо от усилията,които ще ми коства,независимо ресурсите,които ще похабя и времето,което ще изгубя, ще тренирам,ще се усъвършенствам до степен,която никой не е достигал,ще покажа, че действително съм по-добрия и следващия път,когато отида на мястото на загубата няма да допусна да се повтори същата грешка,ще го унижа и ще си тръгна с високо вдигната глава!

  3. #3
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    и какво - сега ще посветиш живота си на това, да докажеш, че ти си по-добър от него?
    моето предложение е да помислиш още половин ден. най-вече за това, кое точно означава 'тръгвам си с високо вдигната глава' в тази ситуация.

  4. #4
    Не мисля,че в случая едно оттегляне от ситуацията е "с високо вдигната глава" ... Аз съм човек,който винаги е отстоявал позицията си и винаги е защитавал честта си,независимо от случая... Плюс това никой не говори за доживотна борба за доказване,става въпрос за около 2-3,макс 6 месеца усилена подготовка в нещо,което принципно си практикувам...Думичката `посвещаване` ми звучи твърде силно... В крайна сметка, дори да се откажа ще ме гризе нещо от вътре и просто няма да намеря покой...И това са причините,поради които съм длъжен да опитам поне още 1 път...

  5. #5
    Аз не искам да се докажа пред него, а пред себе си и пред жена ми... Колкото до секса там всичко си е добре и не мисля,че изобщо има нещо общо...

  6. #6
    Леле, представям си, ако е ЦЕ ЕС... Инфаркт ще получа, лошо ми стана.

    Брат, просто ти липсва самоучствие, т'ва е всичко. Ако беше малко по-самоуверен, нямаше да ти пука, да ли си загубил от някъв-си-там на дадената игра, нито че той е таковал приятелката ти преди вие да сте заедно.
    В момента наистина е по-добър от теб, приеми го. Той си прави кеф от нещо, от което ти рухваш психически. Гадничко, приятел.
    Стягай се!

  7. #7
    Аз вече казах,че не искам да се доказвам пред него... А с нея общо взето всичко си е наред и не сме имали кой знае какви проблеми ... Колкото за `сферата`, в която се занимавам, е по-добре да замълча т.к. съм относително известен и ако я издам,доста хора ще се сетят кой съм,а не искам да разбират за тези ми терзания...

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Вземи си намери по-сериозно занимание от "усъвършенстване" и вдигане акциите на хора, които, зад гърба ти, се смеят на детинщината/комплексите/глупостите ти.
    Не се вглъбявай в истории от миналото и истории за реванширане, че има риск момето да си обере чукалата.
    На колко години си?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9
    Ще те съдя за авторските права Иначе чак супер известен не съм...засега... И сега какво?! Ако разбирам правилно всички ме съветвате да се откажа?! Нали спортно-любовната драма трябва да има някакъв край...

  10. #10
    не умаловажавай кънтара, ламер!

  11. #11
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    И да не е таза и друга да си намериш и тя ще има бивши. Ако не те устройва, си търси девствена.
    А това да си посветиш живота да му се докажеш е просто малоумно.

  12. #12
    1во не съм пубер,над 20 съм...
    2ро не съм казвал,че съм супер известен,просто в средите,в които се занимавам ме познават достатъчно добре
    3то същите тия среди са софийските (за колегата с Мало Конаре и Трън)
    4то в по-обща сметка това,с което се занимавам ми изкарва хляба,а покрай него се запознах и с жена ми... и мисля,че е напълно нормално да се `сдухвам` от такава загуба...
    5то Аз вярвам,че всеки рано или късно си намира майстора,просто моя още не се е родил...а колкото за загубата от този вече споменах,че просто така се случи...

  13. #13
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Не че нещо, ама как така си женен, над 20 и искаш съвет в Teenproblem?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Не че нещо, ама как така си женен, над 20 и искаш съвет в Teenproblem?
    Не съм женен... В случая използвах `жена ми` като нарицателно за `приятелката ми` (по-кратко е,а и по мое време доста се употребяваше в същия смисъл) А това,че съм над 20 не значи че съм на 30-40...Близо до 20,но определено над И какво лошо има,че искам мнения тук? Да не би раздела `Бъдещи майки` или там каквото беше да е за под 20 години принципно...

  15. #15
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Друга ми беше препратката, както и да е /може колегите да се досетят/. Като за мъж над 20 имаш (меко казано) банални терзания.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  16. #16
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Пребий го. Как никой друг не те посъветва това.

  17. #17
    Не е като да не съм си го мислил...

  18. #18
    Недей, че ще вземе да те пребие и хептен за резил да станеш

  19. #19
    А това вече няма как да стане

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от electro
    А това вече няма как да стане

    Е ти си мислил, че и на кънтър не може да те бие, ама на

  21. #21
    абе слушай какво ти говоря...

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от electro
    абе слушай какво ти говоря...

    Голям бияч ли си ?

  23. #23
    Не е важно аз какъв съм...Писах тук за съвет,а някакви хлапета си правят гавра...

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Дон Кихот и вятърните мелници.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от electro
    Не е важно аз какъв съм...Писах тук за съвет,а някакви хлапета си правят гавра...
    Не е важно какъв си, ама е важно да го запазиш в тайна

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си