- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- ...първия път...
Значии..имам един малък проблем относно първия път.Аз съм на 15 г. ,а приятелят ми на 17. Много го обичам!Проблема е , че знам, че вече ми е време да го направя и го искам ,но ме е срам.Незнам от какво идва срама и се чудя как да го преодулея.Приятелят ми нито веднъж, дори не ми е намеквал за това, но знам, че това е защото ме чака.
![]()
С възбудата изчезва и срамаПървоначално написано от pipilii
съблечете се , погушкайте се и само след 10 минути
ама айде да не ти го казвам аз - сама ще разбереш
![]()
Вече ти било времеПървоначално написано от pipilii
![]()
хахахах
![]()
Няма такова нещо като "дошло ми е времето" ..
А щом те е срам- не си готова ..
поне според мен.
МОМИЧЕ!
So I try to hold onto a time when nothing mattered
And I can't explain what happened
And I can't erase the things that I've done
No I can't
Иска да каже че хем и се иска хем не и стискаПървоначално написано от Paramour
![]()
Щом те е срам не си готова. ок?
Първоначално написано от Paramour
Щом той не ти дава зор, а теб те е срам... тогава просто изчакай. Ще те успокоя - не ти е още време, можеш да не бързаш.
...
дано те обича истински. и ако бях на твое място ...това е първия път кажи му да е внимателен. а нали няма да си само ти гола. в секса трябва двама (не винаги)
![]()
NoT VeRy SmArT bUt ReAdY fOr PaRtY
Авторке...ти един път да се отпуснеш ще забравиш срама!
Oh but until then I got you
Baby I got you
Until you're used to my face
And my mystery fades
I got you
когато се разгорещите с ласки и тн вече няма да те е толкова срам и всичко ще си стане,това от една страна.От друга може би наистина,както казаха по-горе,не си наистина готова...щом той не те натиска,значи държи на теб![]()
Както казаха и преди мен- щом те е срам не си готова. Когато наистина си готова, чувството за срам няма да го има. Ще искаш единствено и само да се отдадеш на ласките с любимия си и изобщо няма да ти пука, че те вижда гола. Дори може би това ще те възбужда![]()