.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Изгърбвам се

    Здравейте! Наистина съм притеснен.ходя изгълбен от малък.Все още нямам гръбначно изкривяване , но нищо чудно това да се случи Старая се да вървя изправен , но когото се разконцентрирам отнове се изгърбвам.
    Ще съм ви безкрайно благодарен ако ми кажете някакъв начин да разреша проблема си. Благодаря предварително !

  2. #2
    Повече от фен Аватара на mkio
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    375
    По 15 минути на ден прави упражнения за гърба- например да се изправиш до стената и са облегнеш гърба си на нея с ръце право нагоре, да ходиш с книга на главата като манекенките, всеки път когато се сетиш да се изправяш и постепенно проблемът ще изчезне.

  3. #3
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    ^ ++ и тренирай плуване.

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  4. #4
    Аватара на Sladyranna
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В сърцето му!
    Мнения
    318
    ^ Всичко изброено, и дори когато нямаш възможност за упражнения ами си седнал ако се сетиш се изпъни едно хубаво да ти изпука гърба


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си