.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Тя

  1. #1

    Тя

    То моето не е точно въпрос....И така аз съм момче на 17 г и от скоро започнах да излизам (разходка,кафе просто ей така) с едно момиче с което се познаваме от доста време но напоследък станахме по близки като приятели... усещам че направо съм полудял по нея тя е красива забавна лъчезарна абе всичко ми харесва вече в нея и намираме общи теми винаги разсмивам я забавляваме се и прочие но тя е много различна и незнам по какъв начин да и кажа какво изпитвам (то начина е един но все ми е на върха на езика и се отказвам) към нея и постоянно се чудя какъв нетипичен романтичен жест да й направя и ако имате някакви готини идеи дайте защото мойте се изчерпаха...... за първи път ми се случва да се спека пред момиче :х а да допълня че мисля че и тя изпитва симпатий към мене

  2. #2
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Какво ще се чудиш. Ако я харесваш и тя теб няма смисъл от темата. Не е нужно да й казваш нищо, един въпросен жест може да казва повече от думите.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  3. #3
    най-добрият ми съвет е да си кажеш всичко наведнъж, защото момичетата мразят заобиколките
    един много добър съвет от мен ,с който няма да те отреже(ако не изпитва същото към теб) и ще останете фр, ако не друго
    Кажи й, че не искаш да я загубиш като човек и като приятелка, защото много дъжиш на нея и т.н и после й кажи какво изпитваш към нея, ако ти отвърне както подобава-си се справил перфектно, ако пък не - поне си оставате приятели

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    6
    Определено и кажи всичко в прав текст,поне няма да сьжеляваш .... После всичко зависи от нея
    Това, което забравяме ни липсва по-късно в живота. А това, което не забравяме превръща живота ни в ад!

  5. #5
    Аватара на ibojilow
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    375
    Цитирай Първоначално написано от Claymore
    Какво ще се чудиш. Ако я харесваш и тя теб няма смисъл от темата. Не е нужно да й казваш нищо, един въпросен жест може да казва повече от думите.
    +1
    По-добре не може да ти го каже никой! Обясни и, че си се привързал към нея и ти е приятно времето прекарано с нея, пък тя щом излиза с теб не си и антипатичен. Успех пичага!
    Грубо ли е ако питам: Курво, как си?

  6. #6
    Повече от фен Аватара на JackSparrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    424
    вземи 20-30 балони-сърчица, пълни с хелий, иди пред тях, обади и се да излезе на прозореца и ги пусни. не сто, двеста процента съм сигурен, че действа, макар и да не съм го пробвал.
    REAL EYES REALIZE REAL LIES!! :>

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си