.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Малък проблем ;[

    Имам малък проблем ! Значи от няколко седмици приятелите ми казват че сам се променила от миналите години ! Аз не забелязвам промяна освен във външността. Но след като си помислих няколко дни наистина забелязах промяна и тя е че сам станала по нахална и както каза моята наи- добра приятелка беше : "малко и наивно " сега си "голямо и нахално" Тези думи ме накараха да се замисля! Та въпроса ми е според вас какви мерки трябва да предприема ? Мерси предварително на всички

  2. #2
    Повече от фен Аватара на LoveHurT
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Neverland
    Мнения
    456
    години?
    BoyfriEND, girlfriEND, friEND. Everything has an end except my famILY!

  3. #3
    Супер фен Аватара на j_adore2
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 761
    С времето всеки се променя.Питай твоята приятелка и въобще тези който са ти по - близки (защото не можеш да се съобразяваш с всички) таа питай ги какво ги дразни в теб и с какво си се променила и се опитай с тях да се държиш както преди.
    Аз точно заради едно такова нещо се скарах с една приятелка,тя ми говореше как със се промеила от както съм сменила училището,а пък всъщност не осъзнаваше,че тя няма нищо общо с преди. )
    Научих, че за секунда можеш да
    извършиш нещо, за което ще те боли цял живот.
    Научих, че зрелостта много повече зависи
    от това какъв опит си придобил и какво си научил от него
    и много по - малко от това колко рожденни дни си празнувал.

  4. #4
    В момента съм на 13

  5. #5
    j_adore2 мерси за отговора ще попитам и ще се опитам да се променя мерси много :P

  6. #6
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Със всяка изминала година човек се променя и не усеща как! Същото става и с мен (скоро ще ставам на 15)! Даже понякога се карам и с майка ми за тази промяна! Все съм се променяла, че пак съм се променяла и т.н. Аз колкото и да надниквм в себе си не усещам промените! Е, има малко, ама според мен не са знае какво толкова! Ако намериш лоши черти в себе си и не се харесаш самата ти, тогава се опитай просто да ги промениш! То дали ще е с премълчаване, сдържане или нещо друго...няма значение! Важното е да се чувстваш самата себе си и да чувстваш, че се се ти, че си в кожата си (така както се казва!)! Надявам се да съм ти помогнала!

  7. #7
    Аватара на Sladyranna
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В сърцето му!
    Мнения
    318
    оффффффффф това се казва да навлезеш в пубертета


  8. #8
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    На 13? Не искам да си те представям на 16..

  9. #9
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Нормално е в пубертета! Аз съм виждала толкова мили дечица,да излъчват точно тогава такава агресия,че съм се хващала за главата.Абе,бунтари.Но зависи как го погледнеш,защото при всеки е индивидуално.

    Ако искаш промяна просто трябва да се усещаш кога как постъпваш и да се самоконтролираш.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  10. #10
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Има да се променяш още много. Не взимай всичко толкова присърце.

  11. #11
    Супер фен Аватара на shell
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 273
    докат растеж ще се променяш още много пъти,както през целия ти живот.Важното е да знаеш кое като ценности за теб са важни и да се придържаш към тях.

  12. #12
    Други мения ?

  13. #13
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    О боже дори и да си се променила какво от това?
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  14. #14
    1. Какво общо с КОЗМЕТИКА И ДИЕТИ???
    2. ПУБЕРТЕТ, извиня'ай... И аз съм на 13... Опитвай се по-добре да се държиш със хората, да мълчиш повече и така нататък...

    Общо взето тъпи въпроси бол в тоя форум, 'начи, казали са ти, че си се променила, явно е към лошо, пробвай по-добре да се държиш или търси нови приятели!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си