.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: ipod ... mp4

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    354

    ipod ... mp4

    Каква е разликата междуу ipod и mp4??
    ` sтоя sама u sърцето мu sе kъsа, помня sамо kаk тu sъs мене skъsа ., лъжuте тu ехтят, аз паk sтраdам, не мога вsеku път dа тu прощавам .. ♫♪

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    ммм айпод е произведен от ейпъл точно за кой айпод говориш той има много повече въжможности.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    354
    aaaa знаете ли цената на ipod'a г/д от колко до колко е???
    ` sтоя sама u sърцето мu sе kъsа, помня sамо kаk тu sъs мене skъsа ., лъжuте тu ехтят, аз паk sтраdам, не мога вsеku път dа тu прощавам .. ♫♪

  4. #4
    iPod си е определен продукт на Apple, а на mp4 се вика на тези плеъри, които могат да възпроизвеждат и видеота.
    Audio ergo sum

  5. #5
    Само ми кажи каква генерация (да видя в склад какво има) и какъв точно айпод те интересува, и ще ти дам актуални цени с ддс. От най-евтино към най-скъпо вървят така -

    ipod shuffle
    ipod nano
    ipod classic
    ipod touch

    отделни спецификации като се поинтересуваш.

  6. #6
    Авторката малко ще ме извини ама ще питам в нейната тема...

    Преди няколко месеца плеъра ми сдаде багажа пък и без друго беше малък като памет.
    Та така де...трябва ми нещо, което е поне 4гб(първо си мислех за ipod touch, но се отказах) ама на някаква по-приемлива цена. Скоро проверявах в Технополис какво има, но доста слабо откъм модели, цените са ужасно високи и т.н.
    ...някакви предложения???

  7. #7
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Хубаво е, че пускаш една и съща тема в два раздела ... =D>
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  8. #8
    ^^ тъч ти е прекалено скъп ако ще го ползваш само за плейър. от техномаркет най-адекватното за цената си, което мога да посоча (ако искаш да е с екран, естествено), е това:

    http://www.technomarket.bg/products/...sony-nwz-e453b

    не е безкрайно лошо.

  9. #9
    Мда, този го гледах и казаха, че е добър.
    На мен просто ми трябва плеър с по-голяма памет и да мога малко или много да си подредя музиката на него, да не е безразборно песен след песен, щото иначе става тегаво.

    Аз си мислех и за друг вариант де...телефона ми има слот за карта памет до 4 или 5 гб, но ако сложа такава целия отказва и забива : /

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си