.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 37 от общо 37
  1. #26
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    това което спомена авторке за гарниера само раздразва кожата ,няма смисъл ... мажи със силицилов спирт и понеже изгаря кожата после хидратирай със някакъв качествен крем.. прави си маски един път седмично.. когато имаш гнойни пъпки изтискай ,а след това веднага намажи със паста за зъби ,малко ще щипе ,но поне няма да има връхче.. чувала съм за хума.. не ходи при дерматолог няма смисъл от 13 годишна страдам от акне , а ето ме сега на 15 отново съм същата ..ходих на дерматолог освен антибиотици нищо друго не ми изписа ,аз не искам да се тровя ,така че..... козметичките много помагат ,но оставят жестоки белези.. ти си решаваш !

  2. #27
    da ti kaja chestno i az sum sushtata i nishto ne mi pomaga gledala sum takiva videa no e prekaleno skupo i neznam kakvo da pravq?

  3. #28
    Решението е ACNE OUT.
    “Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки.” - И. Трайков

  4. #29
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Шок Виж мнението
    Решението е ACNE OUT.
    Е, не действа при всеки. Иначе си струва да се опита, че поне не е скъпо. Ползвал съм сапунът им и много много много изсушаваше кожата.

  5. #30
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от babche_gurl Виж мнението
    da ti kaja chestno i az sum sushtata i nishto ne mi pomaga gledala sum takiva videa no e prekaleno skupo i neznam kakvo da pravq?
    Разкажи малко по-подробно за акнето си, за да може евентуално да препоръчаме нещо.

  6. #31
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Не, не. Отивай си на добър дерматолог. Всяка кожа е различна и всяко акне е различно. Има 100 вида, ако на някой нещо му е помогнало, то не е задължително и на теб да помогне, както и обратното.
    Когато става върпос за кожа и акне, не се доверявай на всеки с 'опит', най-малкото на непознати във форум.
    Запиши си час при дерматолог и той най-добре ще ти каже.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  7. #32
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Не, не. Отивай си на добър дерматолог. Всяка кожа е различна и всяко акне е различно. Има 100 вида, ако на някой нещо му е помогнало, то не е задължително и на теб да помогне, както и обратното.
    Когато става върпос за кожа и акне, не се доверявай на всеки с 'опит', най-малкото на непознати във форум.
    Запиши си час при дерматолог и той най-добре ще ти каже.
    Е, да като цяло. Аз имах предвид, че можем да и препоръчаме нещо не толкова агресивно като акне аут докато отиде на дерматолог Но като цяло много зависи и от вида на акнето.

  8. #33
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Акне аут има много хубава антимикробна съставка, която е доста ефективна при борбата с акне, но за съжаление с времето се получава резистентност. По принцип тази съставка е използвана при лечение на уроинфекции. Но хората толкова се тъпчете с антибиотици, че при истинска нужда не могат да помогнат. Затова акнеаута е ефективен при толкова пациенти - тази съставка не е често срещана. Хитро са го измислили от биотрейд. Струва си да се опита според мен.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 08-18-2018 на 05:43
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  9. #34
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Акне аут има много хубава антимикробна съставка, която е доста ефективна при борбата с акне, но за съжаление с времето се получава резистентност. По принцип тази съставка е използвана при лечение на уроинфекции. Но хората толкова се тъпчете с антибиотици, че при истинска нужда не могат да помогнат. Затова акнеаута е ефективен при толкова пациенти - тази съставка не е често срещана. Хитро са го измислили от биотрейд. Струва си да се опита според мен.
    Аз повече се радвам на млечната киселина в него. Биотрейд не са перфектната козметична компания, някои от нещата им клонят към битова химия на моменти, обаче имат една серия против изпотяване, мн тежка артилерия. И там също има метенамин (уротропин).
    Бтв, знаеш ли къде мн често можеш да си намериш метенамин, ама няма да става за каквато и да е козметична или медицинска употреба Сух спирт.
    А някои по палави от вас са го чували във връзка с HMX и RDX

  10. #35
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ъм, и млечна киселина ли има? Всъщност помня, че съставът на активния лосион, който съдържа метенамин е доста прост. Я да проверим. Мда, съставът е кратичък и нелош. Има алкохол, розова вода, ниацинамид, глицерин + други по-маловажни. Аз съм от хората, които нямат против алкохола в козметиката. Той лосиона, нанесен локално ще изсуши само пъпката, не цялата кожа. Съставът е много добър. Много харесвам ниацинамидът при акне.
    Не знаех за тези подробности :д
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  11. #36
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ъм, и млечна киселина ли има? Всъщност помня, че съставът на активния лосион, който съдържа метенамин е доста прост. Я да проверим. Мда, съставът е кратичък и нелош. Има алкохол, розова вода, ниацинамид, глицерин + други по-маловажни. Аз съм от хората, които нямат против алкохола в козметиката. Той лосиона, нанесен локално ще изсуши само пъпката, не цялата кожа. Съставът е много добър. Много харесвам ниацинамидът при акне.
    Не знаех за тези подробности :д
    В сапуна имаше млечна и салицилова киселина. :P

  12. #37
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Аз си помислих, че говорим по презумпция за лосиона, който и най-известния им и препоръчван продукт.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си