.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1

    Как да махна акнето.

    Здравейте нова съм в сайта искам да питам как да махна акнето мазах го с сякакви глупости само и само да мине но сега нямам толкова колкото имах преди излизат по една две на ден или когато ям шоколад но са повечето петна.Видях някакъв рол он Garnier Pure Active и незнам дали ще ми помогне ако не кажете с какво да се мажа.На 17 г. съм.

  2. #2
    Това го писах и в друга тема. Прочети :
    От известно време околко 5/6 седмици г/д ползвам ето тези продукти http://prikachi.com/images/75/2728075j.jpg към тях ползвам от същата марка и лосион с розмарин пак за акне. И да ви кажа имах малки пъпчици, но сега нямам. Само понякога ми излизат, но като ги намажа с коректора на сутринта няма и следа от тях. Но се иска редовно прилагане на лосиона и коректора за да има дълготраен ефект. Аз си го купих от аптека " Санита" има го и в другите аптеки и не е изобщо скъпо. А иначе това е сайта --> http://amritalab.eu/amrita_laborator...k_saw_palmetto
    Това е едно пътуване в звука на скоростта !!!

    http://www.vbox7.com/play:fc89111c


  3. #3
    Голям фен Аватара на Ankh
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    605
    ^ На мeне този коректор ми помогна също, но след това пак започнаха да ми се появяват. Имам няколко петна по-лицето и нищо не помага.
    Наскоро чух за някаква сребърна вода, някой ако знае нещо да сподели... приемала се и вътрешно

  4. #4
    Защо не отидеш в някоя аптека и не попиташ фармацевтите да ти препоръчат нещо? Ще кажеш кога ти излиза точно и тнт и те ще ти предложат, може даже да искаш тестери и така като ги използваш ще прецениш кое ти влияе най-добре на акнето.

  5. #5
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Най-добре е да те посъветва дерматолог, защото ще ти каже по-точно кое би подействало.
    Преди време бях чула за Контратубекс, който заличава белези, но не съм сигурна дали е подходящ за теб, тъй като май не си се излекувал от акнето.
    От възрастта е. С каквото и да се мажеш, трудно ще се отървеш напълно, защото причината не е външна, а вътрешна(най-вероятно хормонална).
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Балчик
    Мнения
    144
    Авторке, рол-она който си споменала аз го ползвам за пъпките ми и наистина много помага. На 2-3 ден започнаха да изчезват.

  7. #7
    Аз съм използвала сребърна вода помогна но пак има.

  8. #8
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Иди на дерматолог,но в никакъв случай не давай да ти ги стиска,че ще стане по зле.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867
    Аз ползвам Garnier pure 3in1 дето го рекламират по тв-то.Много е ефикасно помага още от първия ден.Продава се по аптеките,хипермаркетите

  10. #10
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869

    ira90, този коректор го продават в аптеките така ли?
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  11. #11
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Защо не се посъветваш със специалист..
    Все пак не е полезно да се "лекуваш" сама
    или да ползваш продукти,които са ти препоръчали..
    При някого може да е имало ефект,но при други
    може да влоши положението..
    - Или пък попитай някой фармацевт,но в никакъв
    случай не се мажи с всички глупости,които чуваш,че
    уж помагат..

  12. #12
    Нормално е за тази възраст, просто трябва да полагаш редовно грижи за кожата си. Ето ти някои идеи:

    http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0...BE%D0%B6%D0%B0
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  13. #13
    За да не отварям нова тема,ще питам тук.
    Купих си акне аут лосиона,но имам чувството,че изветрява..свършва за по-малко от седмица.Някой ползвал ли е акне аут и има ли впечатления?

  14. #14
    хора казвам ви още от сега че на колкото и дерматолози да ходите и колкото мазила да ползвате ако пъпките не са ви само външни смисъл породени са от нещо в организма ви не външен фактор нищо няма да помогне. трябва да се лекувате и вътрешно. демек хапчета и т.н само не пийте антибиотици защото става по зле. а бирената мая... на мене специално не ми помогна много. препоръчвам ви и това наистина действа независимо с каква кожа си или какво ви е акнето. отивате до аптеката и си зимате витамин Е които е 5 лв някъде. пиете по едно на ден заедно с това изяждате и по една шепа орехи на ден. само това! Просто прави вълшебство повярвайте! и нищо няма да ви коства да опитате )

  15. #15
    Кирилица!!!
    kalpazanka
    lubof

  16. #16
    Не знам за вас, но когато аз отидох в аптека и попитах фармацевтите, ми препоръчака нещо, което струваше 35лв. Казаха, че било най-ефикасно. Когато попитах за нещо на по-приемлива цена, но също да е ефикасно, ми предложиха друго - 25лв. Ходих и в друга аптека, която е козметична (не знам дали така се казва, но продават медицинска козметика). Там пък ме разбиха просто. Някакъв гел 18лв. (ок, мааалко по-приемливо), но той нямал да подейства ефикасно, ако не се използват останалите продукти от серията (тоник, мляко, бла бла, не ги помня другите, но и те по 15лв някъде). И какво излиза? Най-скъпото е най-ефикасно ли? Нещо не ми се вярва.
    Аз лично мисля да изпробвам това, което ira90 спомена.

  17. #17
    да всъщност като го погледнеш ми се струва приемливо и на нормална цена надявам се да помага може и аз да го изпробвам
    lubof

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    под масата ;)
    Мнения
    272
    Замислете се- давате купища пари за разни боклуци, които не действат. Просто отидете на дерматолог и дайте наведнъж 100 лева например, но да си излекувате акнето. По-евтино ще излезе, отколкото 5 години да купувате разни лосиони за по 5 лева.

  19. #19
    По-добре отидете на дерматолог,защото има различни видове кожи и той ще ви изпише нещо за вашата.И аз имах един период в който ми излизаха от време на време, но отидох и сега мога спокойно да кажа, че нямам нито 1 пъпка...
    Успех
    Save the earth! Its the only planet with chocolate.
    момиче

  20. #20
    Наистина, който има акне, трябва да отиде на дерматолог, но най-важното според мен е търпението. И аз съм имала пъпки, но се научих да съм търпелива с продуктите, които използвам, защото ако си мислите, че след ден, два ще имате резултати, много се лъжете. Това, че някой казва ползвах това и лицето ми изведнъж се изчисти, не значи, че и на вас ще помогне.
    Отидете на лекар, купете си всичко, което казва и следвайте схемата, която ви е изготвил и не се отказвайте на първата седмица.
    "Оставиш ли се да те опитомят, има опасност да поплачеш..."

  21. #21
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    bobiloffpoli, направи един списък какво си ползвала до момента, за да не се повтарям.
    Комедони ли са или имат бял връх?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  22. #22
    препоръчвам ти Zinerit има го в всяка аптека струва около 15 лв. ползвам го около 2 години и ако имаш сега доста пъпки ако се мажеш редовно , да кажем вечер преди лягане (трябва лицето ти да е почистено ! ) за 1 седмица си изчистена . Съдържа антибиотик и за това помага ! Пробвай найстина няма да съжаляваш.
    Nobody is perfect.
    I am Nobody.

  23. #23
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    ira90,и аз използвам същият коректор..много е ефикасен! :P
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  24. #24
    jjeennii
    Guest
    Здравейте! Предлагам лосион за премахване на акне и мазна кожа.
    ЛОСИОНЪТ Е 100МЛ - 8лв. АКО СИ ПОРЪЧАТЕ 2 ЛОСИОНА, ЩЕ ГИ ПОЛУЧИТЕ ЗА 14ЛВ.
    Много от вас биха го приели като чиста и постна реклама, но лично аз самата преди време с него излекувах и собственото си лице. Буквално покривам цената на съставките с тези 8лв, защото антибиотика е скъп и има освен него още 5 съставки.
    Козметичка съм и рецептата за лосиона съм научила от своята учителка.
    Гарантирам ви ефект още след самото начало на употребата му, не защото искам да изкарам пари, а защото знам колко досадно и отчайващо е да купуваш какво ли не и да няма никакъв ефект. До сега нямам рекламации за лосиона.
    В него се съдържа антибиотик и още 5 съставки.
    Подходящ е за лечение на пъпки не само по лицето, а по всички участъци от тялото, за лечение на тежки и леки форми на акне, лекува както гнойни, така и подкожни пъпки. Също намаля мастна секреция, която се отделя от порите и по този начин предотвратява появата на нови черни точки.
    Нанася се всяка вечер преди лягане по два пъти един след друг с памучен ТАМПОН, а не с памук!
    РАБОТЯ С ЕКОНТ. АКО ЖЕЛАЕТЕ ДА ПОРЪЧАТЕ МИ ИЗПРАТЕТЕ ИМЕНАТА СИ, ОФИС НА ЕКОНТ, ДО КОЙТО ДА ПРИСТИГНЕ ПОРЪЧКАТА И ТЕЛЕФОН ЗА ОБРАТНА ВРЪЗКА. ИЗПРАЩАМ КАТО ПОЩЕНСКА ПРАТКА, ЗА ДА ВИ ИЗЛЕЗЕ ПО-ЕВТИНА ДОСТАВКАТА. АКО НЯКОЙ ИСКА ДА НЕ Е ПОЩЕНСКА ИЛИ ДА Е ДО ДОМ. АДРЕС, МОЛЯ ДА МИ ОТБЕЛЕЖЕ.

    АКО ЖЕЛАЕТЕ - ОПИТАЙТЕ!
    Ако желаете повече информация се свържете с мен
    GSM: 0896 540 640
    SKYPE: jeni.ivanova.89

  25. #25
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    ^Тук не е място за реклами.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си