.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Нибуру

  1. #1

    Нибуру

    Хора вярвате ли за тази планета Нибуру или планета Х по скоро.Наскоро гледах,че с тъмните стъкла от електрожен като погледнеш към слънцето са виждала самата планета обаче от друго полукълбо на Земята.Та всички викат 2012 щяла да ни приближи и заради нея щели да стават катаклизми.

  2. #2
    ко речи

  3. #3
    До колкото знам за тази планета, нейната орбита е огромна и отнема доста време забравих точно колко май някаде около 20 000 г. И та тази планета е голяма доло горе колкото Юпитер и ако беше до слънцето и можеше да се наблюдава с маска за електрожен ни остават може би няколко месеца. Но то ва че календарът на Маите, Инките, Азтеките или квито бяха там свършва не значи че тва е края на света. Също така в другото полу кълбо са разположени суматии станции за наблюдение на звездите и все някак щяха да я забележат. Има много причини да не е довършен календарът:
    Нашествието на Испанци, Португалци.
    Прекалено ги е домързяло с пресмятания и др.
    Както добре знаете нашите календари (Хартиените) свършват всяка година.
    Нима това значи че края на света идва всяка година?!?!?
    НЕ!

    Така че спокс

  4. #4
    Винаги съм се чудела защо чувам критики само зад гърба си и сега го осъзнах...тях не ги беше страх от това да не ме наранят,обидят или натъжат,страха бе породен от това че ако го кажат директно на мен...ЩЯХ ДА ГИ СРИНА!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от DeathKnight
    Както добре знаете нашите календари (Хартиените) свършват всяка година.
    Нима това значи че края на света идва всяка година?!?!?
    Много правилно Това за свършването на света са пълни измислици...

  6. #6
    Голям фен Аватара на Pa3yMeH
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    655
    Ко ще стане като свърши ? Всички ще умрем някога. Някои по-рано, някои по-късно. Живот...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си