.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Знаете ли нещо за Липовон?

    Казаха ми, че мога да отслабна с 10% от теглото си с продукта за отслабване Липовон - някой ползвал ли го е? Дайте съвети мнения.

  2. #2
    Да аз мисля, че можеш да отслабнеш с Липовон. Аз не съм го пила, но майка ми взема от две години. Пие по два месеца в годината и действително отслабва. Не знам колко процента от теглото си, но тя е малко пълна и и се отразява добре. До колкото знам се пие обилно вода докато се приема. Това е от мен. Дано съм била полезна.

  3. #3
    Понеже често употребявам липовон искам да ви попитам. Научих че сега има коледна промоция 30бр за 42 лв. от сайта Lipovon-bg.com, та имали някой които да е запознат повече с тази промоция?

  4. #4
    ВНИМАВАЙТЕ - Излезна информация на официалния уебсайт (Lipovon-bg.com) на продукта Липовон за менте разпространявано в България.
    ВНИМАНИЕ! НА ПАЗАРА СЕ ПОЯВИ МЕНТЕ НА ПРОДУКТА ЛИПОВОН, КОЕТО Е ОПАСНО ЗА ЗДРАВЕТО!
    МЕНТЕТО Е С ПО-ГОЛЯМА КУТИЯ - ВИСОКА Е 8,8 СМ. В КУТИЯТА ИМА 45 КАПСУЛИ, КОИТО СА ЗЕЛЕН ЦВЯТ!
    Ментето се разпространява от сайта bio-lipovon.com

  5. #5
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    Нищо не знам за тоя продукт, и като гледам колко съмнително по едно и също време са правени профилите, с по 1 мнение, които са писали в тази тема няма и да го взема. Много долнопробна реклама се опитвате да правите, не бих използвала подобен продукт.
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  6. #6
    Повече от фен Аватара на ggb
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    347
    Ако някой решии да си го купува,нека си вземе и линийка,за да не се окаже менте.Хахааа.
    at least it was before i fucked everything up

  7. #7
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Скъпи ми шефове от Липован,

    служителите Ви , които са отговорни за интернет промоцията на продукта Ви, не са били достатъчно внимателни по време на лекциите по интернет маркетинг. Ако въобще са присъствали на такива,де.Първо- темата е от преди 3 години. Второ едва никнейма е много глупав. три уж различни хора са използвали една и съща схема за създаване на прякор. трето-от къде обикновен тийнеиджър ще знае размерите на кутийката с такава точност? Пиша го само защото се нервирам че ни смятате за толкова глупави. Ако продуктът Ви е толкова добър колкото и рекламната Ви стратегия....Не, благодаря!

  8. #8
    Супер фен Аватара на SlowDownBaby
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 336
    Виждам,че темата е стара,но няма как да не се включа.Не знам горните коментари на служители ли са или не,но е факт,че Липовона действа ! Моя приятелка го започна миналата година по това време,като правеше почивки през 3 месеца и свали страшно много,а аз все не й вярвах,че е от хапчетата защото бях пробвала с други от които нямаше грам ефект...Та началото на месеца ми писна да се мъча с фитнеси и диети,при положение,че като спра да ходя на фитнес за две седмици и веднага връщам всичко и си купих една кутийка но от магазин,а не по интернет....пия го вече близо месец,не съм се теглила все още,но няколко човека ми казаха че съм отслабнала,а и аз виждам разликата...Не съм служител на фирмата,или рекламен агент или каквото там се нарича ;д ,просто споделям опита си..ако има и други,които са го пили нека да си изкажат мнението ...просто ми е интересно на други как им е действало.
    Моля те шофирай внимателно.Пази живота на близките ни,любимите ни,нашия и своя !

  9. #9
    Аз също съм доволна от липовона. Само че в моя случай аз го поръчах по интернет. Явно при всеки организъм действа различно, защото чета коментари на хора който не са доволни.

  10. #10
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Оставете ги тия химии

    Просто се питай ако искаш да направиш 90-дневната диета и ходи на фитнес

  11. #11
    На мен много ми е интересно тези, които казват че са отслабнали с тези хапчета липовон дали изобщо са задържали теглото си дългосрочно, или е поредното чудо за два дни. Мен ме съмнява за 50 лева или там колкото струва веднъж завинаги да отслабнем. Ще се радвам някой от коментиралите да се включи и да каже сега как е

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си