.
Отговор в тема
Страница 3 от 48 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 1176
  1. #51
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Ако имаш хубави зимни гуми и малко усещане на това как върви колата в/у заледеното няма значение дали е 4х4 или не... Но нали хубавите гуми струват повече от на някои хора таратайките та минават и без тях...

    Винаги ми е било забавно като някой който няма никакъв опит с дадена кола почва да обеснява какъв боклук е... Особено като става дума за "престижна" марка като БМВ, Ауди, Мерцедес и тн.. Това че не можете да си я позволите не означава че тя е лоша!!!

    От моя гледна точка БМВ-тата са много претенциозни машини...

  2. #52
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    Субаро.. тва е единствената кола, която на 100% признавам.. всички модели се правят 4х4, което говори само за марката. Зимата едва ли ще те остави някъде. Ауди все едно си правят реклама като слагат надпис отзад куартро или оффроуд Но ако тръгнем да ги сравняваме... 4х4 си е 4х4 ... :P

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  3. #53
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Subaru е пълен боклук....

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    Subaru е пълен боклук....
    Обоснови се

  5. #55

  6. #56
    ae nerazbiram na nqkoi im e v kruvta shofirabneto acki sa dobri oshte ot pruv put primerno az sam na 13 i na rbat mi kolata na poligona q napraix luda toest karal sam okolo 30 pati a sam po dobar ot pove4eto shofiori.Edin pat tukmo minavam prez ulicata i idvashe kola i si pomislix 4e she produlji zashtoto ne dade miga4 i shteshe da me blusne zaradi miga4a kak moje da sa tolkos nekadurni tolkos li e trudno da vklu4ish miga4 se pak ako go blusnesh shte se uslojni si4ko za edin miga4.Taka 4e ne se opredelq s vuzrasta koi kara po dobre ima nqkoi guzar4eta det si kupuvat knijki.Toest ubiici na putq,a pove4eto nemogat da karat dori kato iskarat knijka i spirat da spazvat znacite
    Всеки може да напикае пода,бъди ГОТИН,насери тавана !!

  7. #57
    anonymous546178
    Guest
    ^
    не, сериозно

  8. #58
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    Subaru е пълен боклук....
    Защо да е боклук?!?!

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  9. #59

  10. #60
    Повече от фен Аватара на Kurdokolenko
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia City
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от s40t4
    Лете го караш, зиме го гледаш
    Дай ги проаме баварците на бояна по уличкиките дет са с ебати наклона

    Айде пак с митовете и легендите, разправяни от 70+ годишния бай Иван с мохер 12так. Нали го знаеш лафа - на кривата ракета и космоса и виновен
    Ho Ho Ho, I'm using tEh internet

  11. #61
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    до преди няколко месеца имах опел корса, 1200 кубика, 2000г, 60-65 коня, продадена.

    последно карах една от колите на татко - астра.. която за съжаление онзи ден потроших в 1 стълб за осветление и май няма оправия тая кола..

    скоро може и да не карам..

  12. #62
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    Цитирай Първоначално написано от manliftingbanner
    Трябва ми изключително и само за каране в град и задръставания
    автомата

  13. #63
    M5 - 330-konia
    kradsko kam 22, s rachkane kam 30


  14. #64

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Benejúzar
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от s40t4
    Марка: Волво
    Модел: 440 Турбо
    Година: 1990
    Мощност: 1.7 .. +125 коня
    Разход: Нормално: Градско - 14 , Извънградско 10 ,
    С ръчкане : Градско - 21 , Извънградско - 16
    Хейй, такава кола карах за първи път, 4-ти ноември 2006 Бях много уплашена, на 14, дадоха ми едно кръгче из автомивката... Спомени...
    А сега карам колата на нашите, citroen zx, дъртичка е ('97), но върши работа.

  15. #65
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Последните 6 месеца:

    2009 Impreza WRX HB -SOLD
    2009 Impreza Sedan - SOLD
    2005 Impreza WRX STI - SOLD

    Това е колата която човек който си няма и най-малка представа от коли купува! Нито има форма, нито е констроирана логически, нито е удобна, нито е луксозна нито има нещо в нея. Тея субарута ги имате за некви супер бързи нз си кво нз си що, ама WRX вървеше до моя Passat CC 2.0T дето тежи като слон и не е кола която претендира да е спортист и не можеше да ме мине...

    Хората който харесват субару се водят от приказките на хората. Хората които карат субару са се излъгали, но изглеждат гъзари в очите на хората и си траят. Или пък са просто Китайци...

    Без да имате опит или каквито и да е наблюдения не можете да обеснявате как 1 кола е добра а друга е лоша...
    __________________________________________________ ___________

    БМВ

    Как можете на 20 годишно БМВ да викате БМВ? Няма марка която да устой на времето! Както казах БМВ са много претенциозни коли. Аз лично не разбирам хората които карат БМВ. Това всеки 1 момент да си под напрежение в очакване някоя лампичка да ти светне е....
    Аз лично никога не съм харесвал моите БМВ-та така както съм харесвал другите си коли. Дори Мазда(Която е нисък сегмент кола) харесвам повече от БМВ...

    __________________________________________________ ___________

    manliftingbanner,

    Макар и със закаснение искам да ти честита новата количка. Аз лично смятам че Форда е по-правилния избор. Със здраве да си я караш.

    __________________________________________________ ___________

    Хаха, и аз имам Citroen ZX В България... 1.6 92... Дори нз как пали още бас лова че е на поне 400 000км, ма от къде да знае човек.. Внесена от Швейцария и ест километража леко променен...

    Следващия път като си идвам в България ще си внеса кола... Чудя се между сегашния Passat и Mazda 3 GT.

  16. #66
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от manliftingbanner
    Ето го и Форд-а, днес го регистрирах и съм официално и т.н. собственик


    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-...64_41548_n.jpg

    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._5806426_n.jpg
    Честито колега дълги и безаварийни километри!
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  17. #67
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Да се похвала и аз с новата ми красавица!
    Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V - 2001

    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  18. #68
    Ford Scorpio, 1995г. >>>

    Кубатура: 3.0i.
    EFI инжекция.
    Цилиндри: V6.
    Мощност: 150hp.
    Скоростна кутия: Автоматична.
    "Kick-down" ускорител.
    Въртящ момент: 230 Nm.

    Карам го единствено със 100 октанов бенз (само това го засища ) и в градско (София) с галене и максимална скорост 60км/ч дава 12/100л. Със ръчкане или недайси-Боже ако му вкараш и "Kick-down" ускорителя вдига разход до 40-45 литра на сто. Върви доста, особено след 160-180км вече е брутална, самолет. Доста стабилна на пътя, даже при големи скорости след 220 км/ч е като залепена за пътя. Голяма кола, с много обширен салон, големи седалки като фотьойли, с огромна задна седалка (а това за мен е важно ) Всички екстри, лети джанти (нормални не лачени). Нечовешки здрава, много корава машина, много рядко се чупи, и ако някакси я потрошиш то трябва да е от дебилщина просто.. Това е от мен

  19. #69
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от Lenux1
    Ford Scorpio, 1995г. >>>

    Кубатура: 3.0i.
    EFI инжекция.
    Цилиндри: V6.
    Мощност: 150hp.
    Скоростна кутия: Автоматична.
    "Kick-down" ускорител.
    Въртящ момент: 230 Nm.

    Карам го единствено със 100 октанов бенз (само това го засища ) и в градско (София) с галене и максимална скорост 60км/ч дава 12/100л. Със ръчкане или недайси-Боже ако му вкараш и "Kick-down" ускорителя вдига разход до 40-45 литра на сто. Върви доста, особено след 160-180км вече е брутална, самолет. Доста стабилна на пътя, даже при големи скорости след 220 км/ч е като залепена за пътя. Голяма кола, с много обширен салон, големи седалки като фотьойли, с огромна задна седалка (а това за мен е важно ) Всички екстри, лети джанти (нормални не лачени). Нечовешки здрава, много корава машина, много рядко се чупи, и ако някакси я потрошиш то трябва да е от дебилщина просто.. Това е от мен
    хмм тва ще да го бъде неква яка машинка я дай некви снимки
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  20. #70
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Vectra B 1,6 75 hp

  21. #71
    Колата, с която се движа зимата е деу ланос 1.5 хечбек. Не е моя. След време искам да си купя джип ранглер, къса база, от по-старите модели. По ?-са за старо и ново, просто съм фен на ретро автомобилите. Субару ме кефят много,. един приятел караше "легаси" и за проблем не съм чул. "Вървеше" много и ако не бяхме с тази кола, а примерно с бмв или която и да е кола със задно предаване щяхме да се ударим много лошо.
    @asimerr, нищо не ти разбрах, но да твърдиш, че си по-добър от повечето шофиори(нямам представа къде е "ер малък").. та ти още не си узрял и се моли да не те видя някъде, че много бой ще ядеш

  22. #72
    Фен Аватара на Tennnnn
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Майна city
    Мнения
    238
    Марка-rover 400
    Година-1998 г
    Коне-115 hp
    След 4 месеца почвам книжката , ама е паркирана в гаража и ме чака :Д

  23. #73

    Автомобильный завод имени Ленинского Комсомола - АЗЛК

    Марка: Москвич
    Модел: 408и
    Година: 1974
    Кубатура: 1360 ccm
    Мощност: 50 кс
    Разход: 8.5L бензин А95Н

    Хорошоя машина!!!

  24. #74
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778

    Re: Автомобильный завод имени Ленинского Комсомола - АЗЛК

    Цитирай Първоначално написано от s7ream
    Марка: Москвич
    Модел: 408и
    Година: 1974
    Кубатура: 1360 ccm
    Мощност: 50 кс
    Разход: 8.5L бензин А95Н

    Хорошоя машина!!!
    истинска машина
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  25. #75
    Аватара на Kirilov1990
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    София
    Мнения
    11

    ...

    С това разполагам от 3 години вече. http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7875143_n.jpg .......... Тази пазарска количка.Липсва ми само РК на номера.Много преживяхме двамата с Голфоо.На заден план се вижда един заклет алфист. .................................................. http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3571060_n.jpg ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
    http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4276178_n.jpg .................................................. .......................................
    http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._2126687_n.jpg Нама нужда да ви казвам параметри. хаха
    На 12 Януари 1999 ФИФА определи Реал Мадрид за "Отбора на Века"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си