.
Отговор в тема
Страница 4 от 48 ПървиПърви 1234567814 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 1176
  1. #76
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    ^^ На първата снимка вратата отворена ли е ?

  2. #77
    Аватара на Kirilov1990
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    София
    Мнения
    11

    ...

    Ако питаш мен?Не е отворена,сигуно на лайсната някоя щипка е заминала.
    На 12 Януари 1999 ФИФА определи Реал Мадрид за "Отбора на Века"

  3. #78
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518

    Re: ...

    Цитирай Първоначално написано от Kirilov1990
    Ако питаш мен?Не е отворена,сигуно на лайсната някоя щипка е заминала.

    По - скоро не я е затворил както трябва леко я бутнал и затова седи така

  4. #79
    Аватара на Kirilov1990
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    София
    Мнения
    11

    ...

    Какво ми намирате кусури на Гоуфо бре.Оставете го на мира,и без това не му остава още много време живот.
    На 12 Януари 1999 ФИФА определи Реал Мадрид за "Отбора на Века"

  5. #80
    anonymous546178
    Guest
    Е друго си е голфу...

  6. #81
    Аватара на Kirilov1990
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    София
    Мнения
    11

    ...

    Нали?Няма по БРЪЗ от Гоуфо.
    На 12 Януари 1999 ФИФА определи Реал Мадрид за "Отбора на Века"

  7. #82
    Аватара на vIoLaToR
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    27
    Опел Астра Бертоне Кабрио 1996 г.
    Двигател: 1,4 si, 82 к.с.

    Единственото ми засичане на разход е извънградско с малко софийско и малко градско, общо 1300 км, със скорости основно около 130-140 (на моменти около 180-190 ), средно ми излезе около 6,5 литра бензин на 100 км
    Have no fear, 'cause I am here

  8. #83
    Цитирай Първоначално написано от Slawi92
    Цитирай Първоначално написано от Lenux1
    Ford Scorpio, 1995г. >>>

    Кубатура: 3.0i.
    EFI инжекция.
    Цилиндри: V6.
    Мощност: 150hp.
    Скоростна кутия: Автоматична.
    "Kick-down" ускорител.
    Въртящ момент: 230 Nm.



    Карам го единствено със 100 октанов бенз (само това го засища ) и в градско (София) с галене и максимална скорост 60км/ч дава 12/100л. Със ръчкане или недайси-Боже ако му вкараш и "Kick-down" ускорителя вдига разход до 40-45 литра на сто. Върви доста, особено след 160-180км вече е брутална, самолет. Доста стабилна на пътя, даже при големи скорости след 220 км/ч е като залепена за пътя. Голяма кола, с много обширен салон, големи седалки като фотьойли, с огромна задна седалка (а това за мен е важно ) Всички екстри, лети джанти (нормални не лачени). Нечовешки здрава, много корава машина, много рядко се чупи, и ако някакси я потрошиш то трябва да е от дебилщина просто.. Това е от мен
    хмм тва ще да го бъде неква яка машинка я дай некви снимки
    Е не е нещо велико, все пак е 1995 набор. Не съм пипал нищо по външния вид, всичко по нея си е както е фабрично- и мотор и купе. Външният и вид е тип "пенсионерско комби с муцуна на Форд Кобра" Но пък коли от сорта на WV Touareg, BMW 5, Astra GSI, Golf VR6/GTI, Audi A6 (от тея с турботата), и за други не се сещам съм ги правил за резил Помня че веднъж ме изяде един пич на сфетофара в Горубляне с едно Фиатче накакво, мисля че Типо беше или Пунто не знам.. беше много малко едно таковка, много издуто и наточено и мотора му звучеше като на Зил, с къв мотор е било не знам но ми е*а мамата тогава Иначе аз от колицата съм си доволен най-много от това че при високите километри спи на пътя и се чувствам сигурно когато карам с над 100, без да се чудя в кой момент и на кой завой ще излетя от пътя.
    П.П.: Имам едни приятели от Пловдив ме навиват да ми сложат Би-турбо от много време, и по едно време почти се бях навил, но после се отказах, щото просто не виждам смисъл за какво ми е от 150 да стане на 260 коня при положение че не я използвам за ръчки.. Но сега от известно време пак ме гложди едно такова отвътре за тва турбо.. и пак съм се зачудил Като повечето време я карам тука градско има ли файда според вас да се занимавам.. или?! Пък на места твърдят че и разход сваляло турбото.. хм?!








  9. #84
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от Lenux1
    Цитирай Първоначално написано от Slawi92
    Цитирай Първоначално написано от Lenux1
    Ford Scorpio, 1995г. >>>

    Кубатура: 3.0i.
    EFI инжекция.
    Цилиндри: V6.
    Мощност: 150hp.
    Скоростна кутия: Автоматична.
    "Kick-down" ускорител.
    Въртящ момент: 230 Nm.



    Карам го единствено със 100 октанов бенз (само това го засища ) и в градско (София) с галене и максимална скорост 60км/ч дава 12/100л. Със ръчкане или недайси-Боже ако му вкараш и "Kick-down" ускорителя вдига разход до 40-45 литра на сто. Върви доста, особено след 160-180км вече е брутална, самолет. Доста стабилна на пътя, даже при големи скорости след 220 км/ч е като залепена за пътя. Голяма кола, с много обширен салон, големи седалки като фотьойли, с огромна задна седалка (а това за мен е важно ) Всички екстри, лети джанти (нормални не лачени). Нечовешки здрава, много корава машина, много рядко се чупи, и ако някакси я потрошиш то трябва да е от дебилщина просто.. Това е от мен
    хмм тва ще да го бъде неква яка машинка я дай некви снимки
    Е не е нещо велико, все пак е 1995 набор. Не съм пипал нищо по външния вид, всичко по нея си е както е фабрично- и мотор и купе. Външният и вид е тип "пенсионерско комби с муцуна на Форд Кобра" Но пък коли от сорта на WV Touareg, BMW 5, Astra GSI, Golf VR6/GTI, Audi A6 (от тея с турботата), и за други не се сещам съм ги правил за резил Помня че веднъж ме изяде един пич на сфетофара в Горубляне с едно Фиатче накакво, мисля че Типо беше или Пунто не знам.. беше много малко едно таковка, много издуто и наточено и мотора му звучеше като на Зил, с къв мотор е било не знам но ми е*а мамата тогава Иначе аз от колицата съм си доволен най-много от това че при високите километри спи на пътя и се чувствам сигурно когато карам с над 100, без да се чудя в кой момент и на кой завой ще излетя от пътя.
    П.П.: Имам едни приятели от Пловдив ме навиват да ми сложат Би-турбо от много време, и по едно време почти се бях навил, но после се отказах, щото просто не виждам смисъл за какво ми е от 150 да стане на 260 коня при положение че не я използвам за ръчки.. Но сега от известно време пак ме гложди едно такова отвътре за тва турбо.. и пак съм се зачудил Като повечето време я карам тука градско има ли файда според вас да се занимавам.. или?! Пък на места твърдят че и разход сваляло турбото.. хм?!
    Малко се престараваш вече с филмите Всичките коли който ги изброй знам как вървът и се престара вече, че ги изяждаш ... и друго за първи път чувам тази глупости турбото да сваляло разхода хахахахахаха и да те попитам кой тъпак те е излъгал, че твоя мотор ще издържи чак БиТърбо хахаха успокой се пичага, и незнам защо ама некси си мисла, че с ГТВ-то ми ще те разцепа ...
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  10. #85
    Ами братле аз съм се дърпал с тези коли и няма как да те убедя че съм ги монавал, просто споделих пък който ще да вярва. Дърпал съм се със Сиера Косуърт (фабрична) и бяхме равни на 1км разстояние някаде, и от там нататъка го изядох. А и не знам дали знаеш, но конете под капака печелят слава и пички, а въртящият момент печели състезания. Все пак това е мотора на Форд с най-голям въртящ момент (от европейстките им мотори имам предвид). И пак ти казвам, може да съм изяждал много скъпи и вървящи коли с нея, но не се гордея с това, а с това че карам здрава, тежка и надежна кола Като бях на 18 и като взех книжка карах едно друго Скорпио 2,0i кадето му разцепвах гъза от стартове, дръпки, пилежи и така натам.. Наиграх се малко по малко и сега като съм на 25 (не че е много) но друг акъл ми дойде в главата и си пазя колата повече от жената.. Гледам да избягвам дръпки и пилежи и така натам.. щото само скоростната кутия на това чудовище е към 600лв втора ръка.

    П.П.: А не знам защо си мислиш че мотора няма да издържи на битурбо?! Това е 6 цилиндров мотор който се монтира и на други USA машини в Америка, който няма грам алумин по него - глава и блок са чугунени, което би трябвало да те навежда на мисълта че тоя мотор с чука да го биеш няма да го счупиш. На снимката се вижда километража на колко километри е, и смея да твърдя че на 1000км ми нарчи към 40-50 грама масло. Нека разбирачите да кажат какво значи това, че пак ще излезе че се хваля. Все пак това е мотор на Форд, не на Фиат.

  11. #86
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102


    Това е срам и резил от 3.0Л да вадиш само 150 коненца. Та даже е и с неква скапана автоматична скоростна кутия . Къде си тръгнал се правиш на състезател бе? Тая бричитайка едвам се движи.

    Надеждна кола вика 16 годишен боклук, одавна му е дошло времето да си ходи в моргата.

    БиТурбо А знаеш ли какво значи това? Дори не знаеш нищо за турботата нали? Е като сложиш турбо като на Cobalt двигателя ще го иджържи Ако сложиш Турбо като на моята Мазда "колата" нема тръгне! И другия индивид да се направи на разбирач с "търбо"

    С тея снимки само разтегли страницата... Поне да бяха свестни снимки... Биел той Турбо Ауди А6, което е кво? 2.7Т? или пък GTI
    па даже и Туреци и бмв-та


  12. #87
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Аман от заблудени хора като теб.
    Намери си приятелка, честно. Тогава поне ще имаш за какво да позваш задната седалка/капака/предните седалки ит.н.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  13. #88
    anonymous546178
    Guest
    трябва да се замери компресията, обаче ако не се надува много ще издържи би-турбото

  14. #89
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah


    Това е срам и резил от 3.0Л да вадиш само 150 коненца. Та даже е и с неква скапана автоматична скоростна кутия . Къде си тръгнал се правиш на състезател бе? Тая бричитайка едвам се движи.

    Надеждна кола вика 16 годишен боклук, одавна му е дошло времето да си ходи в моргата.

    БиТурбо А знаеш ли какво значи това? Дори не знаеш нищо за турботата нали? Е като сложиш турбо като на Cobalt двигателя ще го иджържи Ако сложиш Турбо като на моята Мазда "колата" нема тръгне! И другия индивид да се направи на разбирач с "търбо"

    С тея снимки само разтегли страницата... Поне да бяха свестни снимки... Биел той Турбо Ауди А6, което е кво? 2.7Т? или пък GTI
    па даже и Туреци и бмв-та


    Пич, сигурно ти се е искало да ме нервираш или нещо такова.. обаче нема ти казвам колко си ми смешен Такива шутуве самонадувковци като тебе могат да ми оправят настроението определено.. браво, продължавай в същия дух. Мислил ли си за кариера в цирка нещо? Според мене имаш бъдеще там. И бъди спокоен, знам много повече за турботата и фордовите двигатели отколкото ти знаеш каде ти е оная работа (ако изобщо имаш такава). Ти какво рабираш под "свестни снимки", такива които са правени със GSM ли щото мойте са със Samsung L74 Wide (понеже си от село- това е марка цифрови фотоапарати). И пак ще кажа че не съм тръгнал да се правя на състезател, обаче моята 16 годишна бричитайка ще издържи 20 години повече от твоята мазда "картинга". Какво да обяснявам повече на селтак и завистника като тебе кадето е тръгнал да спами всяка тема с кеф. Аз поне се возя на кола, не на двуместен пластмасов картинг. На тебе тая мазда за какво ти е, да учиш децата да карат на нея ли


    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom
    Аман от заблудени хора като теб.
    Намери си приятелка, честно. Тогава поне ще имаш за какво да позваш задната седалка/капака/предните седалки ит.н.
    Хаха братле ти ме разби направо.. Ами не знам вероятно ти си този кадето ще трябва да си търси приятелка защото аз си имам такава от 6 години вече и живеем заедно.. пък за това какво сме правили на седалката/капака/върху колата.. мога да ти кажа ама във една друга тема във форума Айде и успех с намирането на приятелка И кола със голяма задна седалка ти пожелавам ! :P



    Ами пичове какво да ви кажа, темата беше "Какви са ни колите" а не "Да си оплюем колите", аз просто реших като всички други да си постна колата обаче някои селтаци се сетиха че тук е мястото за спам и обиди. Предлагам излишните коментари да бъдат изтрити и да не се задръства темата. Благодаря на админите предварително. Все пак се предполага че този раздел е за "пораснали" , а не за блъскани ни от пубертета нерваци.

  15. #90
    Цитирай Първоначално написано от muscle
    трябва да се замери компресията, обаче ако не се надува много ще издържи би-турбото
    Ами братле значи за Англия са произведени определени бройки от този модел кото са били с 24 клапана (cossworth) и със фабрично би-турбо. До колкото знам са били на над 300 коня, но защо не са пуснати в масово производство за цял свят не знам. Явно вече много скъп им е дошъл този мотор на Форд Мотор Къмпани.
    Не знам дали знаете за Сиерата на Цунами тунинг, но нейното турбо е чудовищно и двигателя пак издържа, а е 4 цилиндров 2,0 двувалка Cossworth. И като се има предвид че на 2,0 главите им са алуминиеви, а на 2,9 са чугунени. 100% съм сигурен че моя мотор би издържал с лекота би-турбо но друг е въпроса дали ще си сложа.

    Ето ви видео:
    http://www.youtube.com/watch?v=UuyoajvH1IQ
    Това е по-слабия даже (2,8 литров мотор) на който са шибнали би-турбо. Много по-добре би стояло при мен

    Ето ви снимка:


    Не знам как да ви докажа по друг начин че може да се сложи би-турбо на моя мотор.

  16. #91
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Lenux1
    Хаха братле ти ме разби направо.. Ами не знам вероятно ти си този кадето ще трябва да си търси приятелка защото аз си имам такава от 6 години вече и живеем заедно.. пък за това какво сме правили на седалката/капака/върху колата.. мога да ти кажа ама във една друга тема във форума Айде и успех с намирането на приятелка И кола със голяма задна седалка ти пожелавам ! :P
    Ходех с малоумник като теб, малко издържах Успех на приятелката ти , сигурно има здрави нерви.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  17. #92
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom
    Ходех с малоумник като теб, малко издържах Успех на приятелката ти , сигурно има здрави нерви.
    Оо ти си била жена. Съжалявам обърках те. Ами колкото мойте нерви са здрави толкова и нейните, но малоумник е бащати че те е направил. Искаш да се обиждаме?! Ето заповядааай. Опитай пак.

  18. #93
    anonymous546178
    Guest
    Междодругото, че се загледах сега, кой гений е монтирал газовата уредба и преди колко време... ако е уредба на 10-15 години ок, обаче ако е монтирано на скоро са те прекарали

  19. #94
    Ами брат можеби преди около 6-7 години е монтирана още при предишния собственик. Защо какво имаш впредвид? Че не е с газова инжекция ли?

  20. #95
    anonymous546178
    Guest
    По принцип ГИто е препоръчително за такъв тип двигател, да не кажа че е задължително, поне ако се гледа мощтността. Може и с конвеционална уредба, обаче трябва да се вземе по-специален редуктор (изпарител), мен ми стана смешно изпълнението, някой връзки са направени кофти.. онези червени кабели, които висят на уредбата ли са, че не мога да вида през стимката... и изпарителя ми се вижда леко турски, ама пак не мога да преценя от снимка... по-добре ще е с ГИ

  21. #96
    О не братле, тук на тази снимка това е Ланди Ренцо, да той е за по-малки мотори.. но го бях сложил временно понеже нейният се беше скапал. Даже мисля че с тел съм го вързал тук Иначе нейният е BRC за над 115 коня. В момента е с него, монтиран си е стабилно, но свръзките и за водата и за газта са пак по същият начин по който е и този на снимката. А кабелите са вероятно плюса и минуса на релето на изпарителя които се виждат. Е да иначе с ГИ ще е милиони пъти по-добре и разхода и работата на мотора и икономия и вървене.. няма спор. Лошото е че за момента 1000лв. няма как да ги дам... Иначе за кои връзки имаш предвид, че са направени кофти? Че от самото начало и на мен не ми се виждаше нещо идеално свързана газта.

  22. #97
    anonymous546178
    Guest
    Именно връзките по ниското налягане на газта (това, което отива към двигателя) Виждат ми се странно хванати, не знам кво е изпълнението, обаче ми се вижда ненадежно. С брц изпарител за над 100КW е идеалния вариант за такава уредба... Кабелите където стърчат, земи ги изолирай малко, една шлауфка им земи .... и малко нависоко ми се вижда изпарителя, не замръзва ли , проблеми има ли? Не мога да определя много от снимката ама ми се вижда много странно направено

  23. #98
    Не досега не ми е замръзвал.. хм... а иначе какво ми предлагаш за начин на свързване на ниското нялягане към двигателя така като гледаш

  24. #99
    anonymous546178
    Guest
    така нищо, то не се вижда много, по това, което виждам един трипътник с контрол на потока ще ти свърши по-голяма работа... не знам ква е тая система, не се вижда добре от снимката

  25. #100
    Марка: Форд
    Модел: Фокус
    Година: 2001
    Мощност: 1.8 / 115 коня
    Разход: 5.5-6 градско; 5 извън
    I'm the King of Bongo !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си