.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Къща /апартамент под наем СПЕШНО!!

    Търся да наема къща/апартамент/вила/бунгало в софия или из окръга на прилични цени в най-скоро време за 1 нощ, че имам рожден денец и трябва да се празнува някъде, а интернет няма особенно полезна информация по въпроса ПЛС помагайте !! Благодаря предварително!

  2. #2
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Ще ти излезне доста солено...Особено,ако мислите да се напивате и да чупите нещо,или такива неща..Аз ти предлагам да си наемеш 1 зала по 10 кинта има на час в центъра на София,вътре с радиатор,пластмасови масички и тонколонки...

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Greennight
    Ще ти излезне доста солено...Особено,ако мислите да се напивате и да чупите нещо,или такива неща..Аз ти предлагам да си наемеш 1 зала по 10 кинта има на час в центъра на София,вътре с радиатор,пластмасови масички и тонколонки...
    Много добра идея за рожден ден
    Който се смее над белега,не познава какво е рана!Уилям Шекспир

  4. #4
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Защо просто не си "наемете" една стая
    в хотел за една вечер ??
    Не мога да ти препоръчам някаква къща или
    вила,не съм от София,но в интернет би трябвало
    да има някаква информация..

  5. #5
    Мислех си и за някое заведение, има доста изгодни, но предпочитам апартамент - да има къде да се поседне, уедини, абе по комфортно си е така да се каже. Иначе що се отнася до хотели съмнявам се, че ще се намери такъв да издържи шума на 20ма натаралянкалисе младежи
    А интернет е неполезен като винаги когато ти трябва нещо супер важно: тая работа става само с връзки и разговори с частни лица, за тва питам тука някой

  6. #6
    ако рожденника е дете наблегни на подаръка :P
    ако е възрастен на някое заведение
    ако е тинейджар в някой чалга клуб

  7. #7
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Ами някаква хижа?

  8. #8
    И аз търся спешно в София къща под наем. Може и хижа, ма да може да се стигне до там я с автобус, я с маршрутка. Идеята е да може да се преспи там една нощ, че ще е грозно да се прибираме пияни посред нощите, както би станало, ако се "засилим" в някоя дискотека. В интернет или е остаряла информацията, или няма нищо. Моля за едно рамо!

  9. #9
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Аз така и не разбрах как някой ще си отдава под наем къщата си/апартамента си само за по една нощ и то за купони...

  10. #10
    Точно това е, че никой не си дава апартамента!! Намерих в yes-travel.eu някакви апарт хотели, ама пак проблемът е, че са в жилищна сграда и ме притеснява въпросът сус съседите.. Иначе в интернет, аз лично, така и нищо друго неоткрих, освен онзи ден получих 1 мн закъснял мейл за някаква къща в с.Бистрица от Мариела Гютстова, тел: 0888514140. Не съм звъняла, някой ако пробва да сподели ..

  11. #11
    къщата е 300 лв

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си