.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Купувам календарчета

    Купувам всякакви календарчета от всякакви години и държави !!! Купувам ги на допостима за разговор цена,не да ми кажете 10 календарчета за 1 лев купувам календарчета на куп,по много За инфо facebook - ziiven
    КУПУВАМ КАЛЕНДАРЧЕТА !!! ЛУД КОЛЕКЦИОНЕР СЪМ И СЪБИРАМ ВСЯКАКВИ ОТ ВСИЧКИ ДЪРЖАВИ И ГОДИНИ !!! МОЛЯ ПИШЕТЕ МИ СКАЙПА МИ Е lil_ziiven

  2. #2
    Имам ужасно много календарчета на животни

  3. #3

    календарчета

    За календарчетата със животни : Колко са на брой,от къде си и каква цена им слагаш ? Направо ми пиши в оставения скайп : lil_ziiven
    КУПУВАМ КАЛЕНДАРЧЕТА !!! ЛУД КОЛЕКЦИОНЕР СЪМ И СЪБИРАМ ВСЯКАКВИ ОТ ВСИЧКИ ДЪРЖАВИ И ГОДИНИ !!! МОЛЯ ПИШЕТЕ МИ СКАЙПА МИ Е lil_ziiven

  4. #4
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    До скоро имаш много ама ги дадох на едно момче от форума.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Wwwooow
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    В театъра
    Мнения
    2 955
    аз имам на фолк певици на животни на цветя и разни други, ако ти трябват такива пиши
    В мойта сцена на живота,
    вече ще си публика,
    и от ъгъла ще гледаш,
    как ще блестяя..

    И аплодират ме, по име викат ме.


    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=440091 влез...

  6. #6
    аз имам също за повече инфо ако се интересуваш пиши ми

  7. #7

    календарчета

    интересувам се пиши ми на скайп lil_ziiven
    КУПУВАМ КАЛЕНДАРЧЕТА !!! ЛУД КОЛЕКЦИОНЕР СЪМ И СЪБИРАМ ВСЯКАКВИ ОТ ВСИЧКИ ДЪРЖАВИ И ГОДИНИ !!! МОЛЯ ПИШЕТЕ МИ СКАЙПА МИ Е lil_ziiven

  8. #8
    аз също имам ужасно много календарчета мисля , че са 250 300 .. там някъде .. на животни певици коли .. пейзажи и още много различни от 2000 година имам също ако се интересуваш пиши
    <3 Обичам тее .. мишее ..

  9. #9
    И аз сучо ЛС

    SeLena G0m3z aNd JusTin Bi3b3r
    Lov3 yaa ... <3 <3 ... BIEBER...GoMeZ

  10. #10
    аз имам 70 календарчета предимно на поп-фолк изпълнители, животни и русалки/сериала... има и други ест... ако се интересуваш пиши лично !
    Вс са от минали години особенно тези с певиците са уникални и гарантирам че друг ги няма!
    Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш.

  11. #11
    Имам много календарчета 40 броя зая 1 лев. На голи каки, животни, фирми, природа и какво ли не..

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    РУСЕ
    Мнения
    108
    Цитирай Първоначално написано от Wwwooow
    аз имам на фолк певици на животни на цветя и разни други, ако ти трябват такива пиши
    молята пиши ми лс ако искаш и аз купувам календарчета най вече на фолк певици

  13. #13

    :)

    имам 664 календар4ета от 1976 година до 2012 година ако се интересуваш приеми ми приятелството в скайп всякакви имам животни моми4ета коли пейзажи рекламни и тн.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си