.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    3D кино+късогледство?

    От много време не съм ходел на кино,но от два месеца нося очила,защото има късогледство. Как ще мога да гледам 3D кино? Трябва да нося един чифт очила? Някой имал ли е този проблем?

  2. #2
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    На първите редове ако застанеш няма ли да виждаш ?

  3. #3
    очилата в киното са направени и за хора с очила, така че ги слагаш върху твоите и пак се вижда идеално

  4. #4
    Супер фен Аватара на sp33der
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 735
    Не е вярно,очилата в киното нямат никакъв диоптър и няма да се вижда 1 към 1,но все пак не е болка за умиране

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от MedSestrata
    очилата в киното са направени и за хора с очила, така че ги слагаш върху твоите и пак се вижда идеално
    +1
    П.п.
    И аз имам късогледство, скоро даже ще ходя на 3D. Споки нямаш проблеми, слагаш ги върху твите и си ок!

    ╔═══╗ ♪
    ║███║ ♫
    ║ (●) ♫
    ╚═══╝♪

  6. #6
    Ами зависи може пък очилата да са големи ако не са чак толкова нямаш проблем

  7. #7
    Аз днеска ходих ба 3D и имам късогледство и нямах проблем,изглежда очилата имат някакъв диоптър,защото като ги сложих виждах по-добре, от колкото без тях.

  8. #8
    Най-добрия ми приятел е късоглед.Не е няква тежка форма ,но като чета разбирам ,че и ти току що си разбрал за късогледството си =>не си чк толкова късогед.Та това което искам да кайа е че той ми е казвал че няма абсолютно никакъв проблем.Но може и да ти се поизмарят очите след филма ако е по дълъг(от типа на Аватар)
    Like a decease, spreading death,erasing your existence.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си