.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    54

    Дали действат?

    Според вас дали "Подсъзнанието може всичко" и "Методът Силва" всъщност помага?Който е чел книгите ще знае за какво става въпрос т.е (силата на мислите) това е една тема по която разсъждавам доста.
    И дали някоя техника ви е помагала?
    От гледна точка на геометрията, любовен триъгълник е възможен само когато един от ъглите е тъп.

  2. #2
    Да не ми се смеят много (моля!), но аз бях супер запалена по Силва в последните години от гимназията.
    Допълнително майка ми чете/препрочита/практикува(пх, в смисъл, разбираш какво казвам:Д) всякакви литератури в тази посока и ми "отваря очите", нали, пхах:Д

    Та, реших да се споделя малко в темата ти, защото ми изглежда позитивна. Не знам как да го формулирам, но да речем - владея различни нива на съзнанието си, без да го искам или нещо такова. Примерно алфа нивото, което най-лесно можеш да достигнеш преди заспиване, при мен е 50+% от будното ми състояние, което честно - понякога ме притеснява, защото не знам доколко е нормално и как ми се отразява. Има и разни други неща, но не мисля да ги споделям в този форум... засега:Д (с 2 думи - аз вярвам, защото ми се случват неща, които не мога да обясня по друг начин)

    //Знам, че не е генерално по темата ти, но практиката/реалните проявления/ за мен е много по-важна от теорията на тези учения.

  3. #3
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Споделете малко повече за какво говорите де..
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  4. #4
    Дълбок поклон пред Кехоу, бащицата на научнопопулярната тео-кванто-психология за американо-ретарди.
    активизъм/превенция; писане; музика

  5. #5
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    значи еднo кило месо, което е и 70-80% вода, и което до 5-10 години ще бъде задминато от компютрите по капацитет и което вече е задминато по повечето си функции може да въздейства на вселената по напълно алогичен и необоснован прииом?

    да, разбира се


    аре сега всички да повтарят след мен "Уингардуим леви-ОСА"
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си