.
Затворена тема
Страница 6 от 7 ПървиПърви ... 234567 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 167
  1. #126
    Till_Lindemann
    Guest
    Аз ходих на концерта на РАМЩАЙН на 26.07.2013 много яко шоу

  2. #127
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Аз ходих на концерта на Рамщайн в София на 26072013 просто велико шоу супер беше

  3. #128
    Дам Йе Ул
    Guest
    Концерт: ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕНА НА БЪЛГАРИЯ - ФИНАЛЪТ - 7 декември 2013 г.

    Графа, Михаела Филева, Били Хлапето, Криско, Der Hunds, Революция Z и Рут Колева пеят на финала на музикалното състезание на 7 декември в Зала 1 на НДК. Графа, Михаела Филева, Били Хлапето, Криско, „Der Hunds“, „Революция Z“ и Рут Колева, бяха избрани от слушателите за участие в музикалното състезание „Зелената песен на България“ по инициатива на N-JOY, Z-Rock, Jazz FM заедно с Оперативна програма „Околна среда 2007-2013“. Изпълнителите създадоха по една нова песен и видео клип към нея за участие в „Зелената песен на България“, като феновете ще ги слушат от днес. Графа представи новото си парче „Седемте езера“, посветено на Седемте рилски езера и любовта към природата. Михаела Филева записа за участието си в конкурса нежната балада „Приливи и отливи“. Били Хлапето направи дует с Дивна и двамата представиха общото парче „Слънчеви дни“. За „Зелената песен на България“ за пръв път изпълни балада и Криско. Парчето е озаглавено „Няма к‘во да стане“. Рок бандата „Der Hunds“ записа за пръв път парче на български, специално за проекта. Момчетата представила „Дива птица“ и призоваха рок аудиторията да ги подкрепи в музикалното състезание. „Можеш да бъдеш всичко“ изпълниха новите музикални идоли от „Революция Z“, като казаха, че се надяват новата песен да зарадва и да се хареса на всички фенове. Рут Колева представи „Бледи следи“, с която отправя послание да мислим за природата и да бъдем по-добри. На грандиозен финал, който ще се проведе на 7 декември в зала 1 на НДК, едно от парчетата ще бъде избрано за големия победител - „Зелената песен на България“. Гласуването се извършва безплатно на www.zelenatapesen.bg.

  4. #129
    Безпрецедентно Metal All Stars шоу връхлита София на 23-ти март 2014!

    Четиринайсет от най-великите имена от съвремнната метъл сцена - уникални музиканти, легендарни гласове, фронтмени на велики банди, музикални величия номинирани за Грами и най-вече идоли на милиони по света - се “изсипват” в София в най-невероятното и актуално в момента световно хеви метъл шоу Metal All Stars!

    Новината беше съобщена първо в ефира на Z-Rock от Мартин Стоянов от Loud Concerts.



    Големите звезди на метъла пристигат в София на 23-ти март 2014 г. в зала “Арена Армеец” в рамките на Loud Festival 2014. Иконите, сътворили едни от най-големите класики в метъла, подкрепени от едни от най-виртуозните и прецизни музиканти в света – ще свирят заедно на една сцена в София. Очаква ни брутално и зрелищно, безпрецедентно тричасово шоу!



    Ето и "дрийм тийма" на Metal All Stars:

    Фил Анселмо – Pantera & Down, Джоуи Беладона – Anthrax, Зак Уайлд – китарист на Ozzy Osbourne и основател на Black Label Society, Роб “Бласко” Никълсън – Ozzy Osbourne, Удо Диркшнайдер - Accept & Udo, Брайън Феър - Shadows Fall, Макс Кавалера - Sepultra & Soulfly, Рос Фридман (Ross The Boss) - Manowar, Джон Даниелс - Anthrax & Shadows Fall, Джасин Тод – Shinedown, Арън Роси - Ministry, Мат Бънчард - Shadows Fall, Ник Менза - Megadeth, Кронос - Venom. Всеки момент към тях може да се присъединят и още престижни имена.



    Metal All Stars е шоу без аналог в историята на метъла и не случайно само с обявяването си предизвиква истински фурор сред милионите феновете на жанра по целия свят. Световните медии отсъдиха: „Metal All Stars сбъдва мечти!”. За него бе съобщено официално през септември тази година с анонс за Световното турне на Metal All Stars, стартиращо от Южна Америка този месец. През пролетта на 2014 г. някои европейски държави ще бъдат домакин на мегасъбитието и можем да сме щастливи и горди, че България е в графика на турнето.



    „Никога не сте виждали подобно нещо преди - никога не сте си представяли дори! Просто се оставете на въображението си”, пише в официалната информация за шоуто.

  5. #130
    Другата седмица в София - екстремен ГУЧА концерт :0
    KRISTIJAN AZIROVIĆ ORKESTAR ( Сърбия ) + Тъпани и Гайди ( България )
    събитието в facebook - https://www.facebook.com/events/2367...y_type=regular
    Победителят от последното издание на култовия сръбски фолклорен фестивал - ГУЧА, гостува в София на 24. януари, петък.

    KRISTIJAN AZIROVIĆ е името на виртуозния тромпетист спечелил престижния приз - Prva Truba Guće '13 - Най-добър Тромпет на Гуча. Той и неговият оркестър ще свирят на живо в голямата зала на club *MIXTAPE 5*.

    През 2013. година, в Гуча - малкото сръбско градче, дало името на най-мащабния балкански фолклорен фестивал за духова музика, се надсвирват повече от 160 музиканта, оцелели след елиминации между почти 2000 любители на тромпета и духовите инструменти. Всичко това се случва пред публика, която надхвърля 600 000 души !!! Фестивалът се провежда за 53ти път. Самият Майлс Дейвис настоява, че Гуча е по-див и откачен от отдавна утвърдени фестивали като Glastonbury, Reading, Burning Man или Coachella.

    В тази конкурентна среда, Кристиян печели наградата за най-добър тромпетист и най-добър оркестър няколко пъти!! (2008, 2009, 2011, 2012 и 2013) Всичко това го нарежда до имена като Горан Брегович и Бобан Маркович, последния от които вече е гостувал в клуба и ни доказа, че фолклорната духова музика е инкрустирана в ДНК-то на българите.

    За да е още по-яко и готино, формацията Тъпани и Гайди традиционния си родопски звук, ще се включат от наша страна за да подгреят атмосферата, което само ни прави два пъти по-щастливи.

    Допълнителна шевица в тази фолклорна вечер ще добавят и дижеите от BabylonMechanics Crew, които ще поддръжат основите на нощта с хубав балкански сет.

    Билети за лудницата, търсете в мрежата на Ticketstream Bulgaria или в офлайн касите - бар "ПЕТЪК", клуб "СТРОЕЖА", магазин "НА ТЪМНО", Orange, Office 1 Superstore, M-Tel, Technomarket.

    Предварителната продажба е 8 лв. В деня на събитието и на място - 10 лв.

    Уникалният концерт е възможен благодарение на Koncerti.bg

    *Клубът не работи с резервации
    **Политика за достъп на непълнолетни: http://on.fb.me/YDzVEe

  6. #131

    Arrow 05 АПРИЛ СЪБОТА --> Победителите от фестивала ГУЧА ( Сърбия )

    Колоритните музиканти от KRISTIJAN AZIROVIĆ Orkestar са на път да изнесат своето второ шоу, отново на сцената на клуб *MIXTAPE 5* на 05.Април, с подкрепата на KONCERTI.BG. С удоволствие приветстваме за втори път победителите от най-големия Международен фестивал за духова музика в Гуча.
    събитието в фейсбук --> https://www.facebook.com/events/5326...ilter=upcoming

    Сърбите, които през последните... 5 години майсторски извоюваха симпатията на феновете и журито в най-шарения и какoфоничен фестивал гостуваха за първи път на българска сцена през Януари. Резултатът беше наистина запомнящ се. Еуфорията беше толкова голяма, че за няколко часа, сякаш всички се пренесохме от подлеза на НДК, направо в китното сръбско градче, дало името на фестивала.

    Музикантите промениха стереотипите за сръбски духов оркестър, като изпълниха оригиналния брас-кавър на “Smooth Criminal” от Michael Jackson. При това по такъв начин, че беше невъзможно да се забележи дори и един човек в голямата зала на клуб *MIXTAPE 5*, който да не подскача с усмивка до уши.
    Интересът към събитието беше наистина огромен. И не напразно, защото за няколко часа всички се уверихме, че музикантите от KRISTIJAN AZIROVIĆ Orkestar знаят как се прави шоу. Самите те споделиха вълнението си от първата част на Guča Madness през Януари, след която във фейсбук се появи и чаровната фен-страница на бенда. Там музикантите старателно са поместили снимки на всичките си дипломи и статуетки. А те не са никак малко – постоянно нарастващия брой на призовете и наградите им е напълно достоен за хора, отдали целия си живот на музиката, която умеят най-добре. Сръбските духови шампиони печелят последователно титлите:
    2013 - Prva Truba Guće 2012 - Best orchestra , first trumpet Guca / Prva Truba 2011 - First Trumet Guca / Prva Truba 2009 - Best young orchestra Guca 2008 - First trumpet Guca

    И този път, Guča Madness vol.2 ще затвърди представата за парти по балкански. Участие в събитието ще вземат и автентичните български музиканти от BONBOG Orchestra, които са добре познати на публиката с името „Тъпани и Гайди“. А за балканската музикална селекция между бандите ще се погрижат Babylon Mechanics crew & DHARBA.
    Балканската пролет ще настъпи в клуб *MIXTAPE 5* на 05.Април, с подкрепата на KONCERTI.BG и комфортното съдействие на BVLD Apartments


    http://blvdapartments.net


    .
    Поради големия интерес към събитието горещо препоръчваме да се възползвате от предварителната продажба на билети. Цената им е 10лв и можете да ги намерите в мрежата на Ticketstream Bulgaria или в офлайн касите - бар "ПЕТЪК", клуб "СТРОЕЖА", магазин "НА ТЪМНО", Orange Center, Office 1 Superstore, M-Tel и Technomarket. Цената на входа е 15лв.
    *Клубът не работи с резервации **Политика за достъп на непълнолетни: http://on.fb.me/YDzVEe ***Гардероб - упътване за употреба: http://on.fb.me/O2TMhv>

  7. #132
    На 09.05.2014 от 21.00 В Благоевград ще е концерта на Бградио

  8. #133
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    ONYX и DOPE DOD на 30ти в микстейп !
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  9. #134

    Cool AЙЛЯК ФЕСТ - Пловдив 29-30 Август

    АЙЯЛК ФЕСТ - Младежки Хълм - Пловдив 29-30 Август
    Събитието в FB - https://www.facebook.com/events/1453...84345/?fref=ts

    БALKANSKY, ORATNITZA, Smallman, Winners of Festival GUCA - Krisjan Azirovic. Plastic bo, Gabana, Митко Таралежков + bggz rubbit & Невен и много други на Айляк фест

    През последните петък и събота на август Пловдив ще приветства за четвърта година "Айляк Фест" (I Like Fest). Датата е 29-30 август, а мястото е "Младежки хълм” - под открито тепе. Събитието ще се проведе от 14:00 до 02:00 всеки ден, а музикалната програма е организирана тематично в две части - “етно айляк” и “клубен айляк”.

    Хедлайнер на първата вечер са излъчените като победители от сръбският фестивал в ГУЧА - "Кристиан Азирович Оркестър". Музикантите завоювали първото място на ГУЧА 2013 , пътуват до Пловдив специално за да пренесат духа на ГУЧА сред градът на тепетата. Участие ще вземе и популярната акустична формация ОРАТНИЦА, а вечерта ще бъде озвучена и от проекта на Иван Шопов - Balkansky dj set, който изследва срещата на електронния авангард с етно звуците от Балканските страни.

    Участие в първият ден ще вземат още Митко Таралежков + BGGZ Rubbit & Невен.
    Водещото име във втората вечер е нашумялата банда Smallman, която ще представи аудио-визуално шоу. Тук се включват Plastic Bo /punk & ska/ и пловдивската група Gabana. В този ден ще се изяви на сцена и родния реге-дъб експериментатор с артистичен псевдоним Sofia Dub Club. Вечерта ще бъде завършена с пловдивското електронно дуо Soundforia последвани с двучасов дръм енд бейс сет от дойена на родната дръм енд бейс сцена - Targy от Hard Music and Sounds United.

    Освен музикалната програма айляк фестът включва още игри, работилници, пазар с ръчно изработени бижута и тематични изложби.

    Билети за лудницата, търсете в мрежата на EVENTIM или в офлайн касите - OMV , USIT COLOURS , Германос Телеком , Касата пред община Пловдив , Мюзик Център
    ул. „Отец Паисий“ 3, Пикадили, Technomarket.

    http://www.eventim.bg/bg/biletni_kasi/

    Цени от 10-12-15лв на предварителна продажба, и 15-20лв в дните на събитието.

    *Първите 300 билета за ден са на цена 10лв!
    И първите 300 двудневни са на цена 18лв!

    likeailqk@gmail.com
    https://www.facebook.com/ailqkfreefest?fref=ts

    = = = петък 29 = = =

    14:00 /дъбец/
    16:00 /някво лекичко/
    18:00 DJ DHARBA /световна музика/
    19:00 KLIMENT live /етно дъб вокалско/
    20:00 Таралежков live /Поети с китари/
    21:00 ОРАТНИЦА live /етно бас/
    22:00 Кристиан Азирович Оркестър
    00:00 BALKANSKY DJ SET

    = = = събота 30 = = =

    14:00 DJ Smile /фънк лютеница/
    16:00 Daffonso /дълбочинен дъбстеп/
    18:00 Sofia Dub Club /реге/дъб на живо/
    19:00 Soundforia /дъбстеп масив/
    20:00 Лохларуху /рок/
    21:00 Plastic Bo /пънк и ска/
    22:00 Габана /рок/
    23:00 Smallman /хард рок/
    00:00 Targy /дръм енд бейс/

  10. #135
    Някой да знае дали във Варна ще има наскоро концерт независимо от стила?

  11. #136
    Силно се надявам някой да може да ми помогне....и така ето го и проблема - Аз съм голям фен на deadma5 и страшно много искам да разбера как мога да си купя билет за негов концерт през 2015

  12. #137
    Цитирай Първоначално написано от Deadmau5s Виж мнението
    Силно се надявам някой да може да ми помогне....и така ето го и проблема - Аз съм голям фен на deadma5 и страшно много искам да разбера как мога да си купя билет за негов концерт през 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=BoYdxUI36Ck \m/
    Ей тая песен брат, откакто я чух за първи път ми стана любима завинаги.
    Последно редактирано от Ryuko : 09-17-2014 на 21:56

  13. #138
    Аз мисля да посетя това:
    http://djbook.bg/?p=1111

  14. #139
    Аз за последно ходих на концерта на Бон Джови и ми хареса. Сега не знам какви концерти предстоят.

  15. #140

    Мултиплатинените OneRepublic избраха София - идват на 2 юни Авторите на „Cou

    Мултиплатинените OneRepublic избраха София - идват на 2 юни



    Звездната банда OneRepublic пристига за първи път в България на 2 юни в зала „Арена Армеец“ по покана на BALKAN ENTERTAINMENT COMPANY. Авторите на „Counting Stars”, “If I lose myself”, „Love runs out”, „Apologize”, “Good Life” и още много хитове избраха София за една от спирките в световното им турне „Native Tour“. Момчетата от хитовата американска група не спират да покоряват световните класации и сърцата на хиляди фенове с музиката, която ще имаме късмета да чуем на живо следващата година.

    “Изключително рядко се среща група, която във върха на славата обръща поглед към Източна Европа. Затова съм изключително щастлив от техния положителен отговор и очаквам с нетърпение това шоу. Мисля, че българската публика е готова за музиката на 21-и век и ще посрещне подобаващо OneRepublic след 6 месеца.”, заяви Петър Петров от Bаlkan Entertainment Company.

    Eдва ли има човек, който не е чувал хитовия дебютен сингъл “Apologize”. Парчето е от
    първия албум на OneRepublic „DREAMING OUT LOUD” (2007), който масово оглавява световните музикални чартове и категорично печели международния успех на бандата. Следва WAKING UP от 2009, който допълва стила им с внушителен хибрид между поп и рок с елементи на електронна музика, госпел, блус и фолк. Раждат се парчетата „All the Right Moves,” “Secrets” and “Good Life.” Дръзкото продължение на OneRepublic e третият им албум NATIVE, издаден през март миналата година. Достигнал номер 4 в класацията на Billboard Top 200, той предлага свръхдоза буен, ритмичен, но същевременно ефирен и нежен рок. Свежото звучене превръща NATIVE в модерен албум, пълен с хитове като “Love Runs Out”, “I Lived”, „If I lose myself, които несъмнено ще чуем в зала „Арена Армеец“ на 2 юни.

    Билетите тръгват в продажба този петък 28 ноември онлайн на EVENTIM.BG и в централния офис на компанията в София. А от понеделник – в цялата мрежа и всички каси на EVENTIM.

  16. #141
    Фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    near the water
    Мнения
    145
    Вчера си получих билетa и започвам да отброявам дните до 2 юни ))

  17. #142

  18. #143
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    BEHEMOTH У БЪЛГАРИЯ!!
    На 20 април в София.
    Пише, че ще е в микстейпа, но се надявам да ги преместят поне на някой стадион или Универсиада.
    Не са някоя ънфърграунд група все пак.
    Някой ш оди ли?

  19. #144
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    BEHEMOTH У БЪЛГАРИЯ!!
    На 20 април в София.
    Пише, че ще е в микстейпа, но се надявам да ги преместят поне на някой стадион или Универсиада.
    Не са някоя ънфърграунд група все пак.
    Някой ш оди ли?
    чудих са
    ма кат са сета, че ше ми свирят тея простотии от последните си албуми и ми се отщя
    за съжаление в последно време не стават и за бекграунд шум, останаха само циркаджийските клипове


    пък и на 20 април празнувам рождения ден на фюрера, зает съм

  20. #145
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от tireheb Виж мнението
    чудих са
    ма кат са сета, че ше ми свирят тея простотии от последните си албуми и ми се отщя
    за съжаление в последно време не стават и за бекграунд шум, останаха само циркаджийските клипове


    пък и на 20 април празнувам рождения ден на фюрера, зает съм
    Ако трябва да сме честни, доста от блек метъл групите в последно време се излагат.
    Dark Throne например де бяха, де са ся...
    Ако не друго на концерта (в случай, че наистина свирят шитни), поне може да ме премажат в погото и да се напия.

  21. #146
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    дарктронито поне си беха яки и в тоя вид, просто им се изчерпаха "олдскул метъл" идеите
    докато бехемот чисто и просто почнаха да свират глупава музика ;/

  22. #147
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Ходих на Рудиментал... най-лошо дадените ми 50лв. Сега съм под съмнение дали искам да ходя изобщо на концерт на някой.

  23. #148
    Повече от фен Аватара на fls63
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    376

    *SKRILLEX ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!*
    18+
    ДАТА- 29.01.2015г.(Четвъртък);
    МЯСТО-YALTA CLUB (София);
    НАЧАЛО- 23:00ч.
    Последно редактирано от fls63 : 01-27-2015 на 10:01

  24. #149
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    стара ти е информацията, вчера го отмениха за по-късна неизвестна дата

  25. #150
    интересна темичка, мерси за инфото



    Коли за скрап изкупуване на коли за скрап за гр. София и региона

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си