.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148

    Някой да ми обясни-проблем с МТЕЛ

    От 5 Ноември си смених тарифата на 2000 безплатни минути с 5 номера.След което си зададох номерата чрез гласовото меню на *88 и по-късно получих смс от Мтел,че всичките тези номера са в групата ми.
    Постоянно си проверявам сметката,но колкото и да съм говорила все ми казва,че съм изразходила само 35 минути.По едно време сметката ми беше 6.25 ,сега изведнъж стана 20.48

    Проверих си номерата от гласовото меню и после с смс и се оказва,че имам само 3 номера в групата,а не 5!И този номер,с който говоря най-много не е от тези 3 номера.

    Та значи имам смс,че са ми 5 номера,а днес когато проверих се оказва че са 3.Знам,че съм ги въвела правилно,не знам какво е станало...

    Въпроса ми е:Когато отида да си плащам сметката и обясня това в Мтел ще ми я оправят ли?Защото по никакъв начин не е честно да ми се праща смс,че са 5,а всъщност да са 3.Грешката е тяхна

    Има ли как да се измъкна от тва положение?

  2. #2
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Айде бе задавам въпрос.Някой патил ли си е така?И как се оплакахте в Мтел,оправиха ли ви сметката?

    Един приятел ми каза,че на сестра му са й били объркали сметката с по-голяма и после са си поправили грешката.

    Някой може ли да ми каже дали имам някви права в моя случай и дали мога да искам няква отстъпка или нещо такова?Щото аз мога да им покажа смса,но не знам дали тва ше промени нещо.

  3. #3
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Ами, обади им се и им обясни,и после виж какво ще ти кажат.
    Това е първото нещо, което трябва да направиш.
    Второ е изчакай си фактурата.
    На мен два пъти за два месеца ми изписваше, че имам неистова текуща сметка, но на фактурата няма нищо за плащане и всичко си е начислено от минутите.
    Вече и тези два начина ако не помогнат, отиваш и се разправяш.

    знам, че си афектирана, ама спокойно, недей прибързвай много с решенията, щото докато не ти излезе фактурата си с вързани ръцЕ.

    дори и аз имах един много гаден проблем, за около един час звъннах 10 пъти на оператора, като исках да разговарям с различни хора и всичките 10 ми казаха 10 различни неща...

  4. #4
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Аз днес ходих до Мтел,но тогава още сама не бях открила,че не са ми всичките номера.Оная курва беше супер противна,преди да й задам въпроса вече ми отговаряше с някво изражение ''аре млъквай''.

    Какъв е шанса да ми оправят сметката?Защото аз си мисля,че тези 5 смс-а ,които получих от Мтел не променят почти нищо за тях.Да не стане така,че да ми кажат,че аз нарочно съм подправила смсите

    Щото...30лв са си 30лв (20 + месечната такса 10) и може би са до толкова отвратителни,че няма да искат да загубят пари.Не знам..

    Само знам какво ме очаква майка ми като се прибере...семейни войни.

  5. #5
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    спокойно,,ще ти вика ако не поемеш ти първа думата

    иначе не са умрели за твоите пари от сметката, аз така се успокоявам като ми дойде фактурата, ама гадно стават като почнат да пращат ония гадни батковци на лично посещение у вас

  6. #6
    НЯМА да ти оправят сметката.
    Ще си я платиш.

    В интернет страницата на М-тел се регистрираш, след това от менютата за безплатни номера си направи справка какво си въвеждала и си въведи останалите два.

    Друг вариант е чрез оператота - *88 -> 9

    Трети вариант в офис на М-тел, но сега са празници и няма да ти обърнат внимание, освек ако няма да купуваш, сори ама това е закона на джунглата.

    Другия път бъди по-отговорна пред себе си и проверявай всичко.
    Може да има скрито условие, или да се активират след няколко часа, всичко може да е.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  7. #7
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Мислех,че това го има само при банките . Тъкмо се чудех какво ще стане ако не си платя сметката

    Ох,мерси за разяснението...днеска ще се опитам да обясня на майка ми...макар,че го направих по-рано,но тя си мисли,че е правата.

    Въпроса е от Мтел да разберат,че е тяхна грешка.Може би се е получило от смяната на системата,не знам и не ме интересува.Нали заради някой от там,който не си е свършил работата ние ще плащаме големите сметки.

  8. #8
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Ама какво по-отговорно??Аз си я проверявах всеки път след като провеждах разговори и отначало всичко беше ок.Изчакала съм определеното време до получаването на смсите.

    Как мога да получа смси с въведените номера,ако преди това не съм ги въвела,а?Имам 5 смса за 5 номера,въвела бях 5 номера.Сега,когато проверявам откривам,че са само 3.

    Би трябвало грешката да е тяхна,нали?

  9. #9
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt
    Мислех,че това го има само при банките . Тъкмо се чудех какво ще стане ако не си платя сметката

    Ох,мерси за разяснението...днеска ще се опитам да обясня на майка ми...макар,че го направих по-рано,но тя си мисли,че е правата.

    Въпроса е от Мтел да разберат,че е тяхна грешка.Може би се е получило от смяната на системата,не знам и не ме интересува.Нали заради някой от там,който не си е свършил работата ние ще плащаме големите сметки.
    то е специална институция,която се разправя с хората, дължащи пари на когото и да било хъхъ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си