.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1

    писна ми вече

    мойте приятели се сърдят че играя world of warcraft аз немога се откажа какво да направя

  2. #2
    Аватара на COTU
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Шумен
    Мнения
    94
    Ами ще си приятелче с друидите и паладините, как какво? Не е ли забавно, хайде да си направим парти онлайн...?
    Как изобщо още имаш... приятели, се чудя аз.
    Don't deny the obvious...

  3. #3
    имам но не искат да ми говоряг само ме гледат на криво

  4. #4
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Защото си недорасъл може би (говоря за държанието ти). Ще пораснеш. Дано да не е станало твърде късно.

  5. #5
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Компютърните игри са като наркотик. Опитай се да спреш, защото после ще повлияе и на по-късния ти живот! Всичко опира до воля!

  6. #6
    на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво

  7. #7
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от strafi
    на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво
    Е,...вече не мисля, че може да се направи нещо след като ти така смяташ. Все пак не гледай другите, а себе си.

  8. #8
    Аватара на fcukz
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    World of MINIMAL
    Мнения
    234
    Моето момче ти си се превърнал в задмониторен боец. Нямаш личен живот, вземи направо нещо по въпроса преди да е станало късно, недей да гледаш чужденците, гледай себе си

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Цитирай Първоначално написано от strafi
    на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво
    Е,...вече не мисля, че може да се направи нещо след като ти така смяташ. Все пак не гледай другите, а себе си.
    аз гледам себе си но невиждам нещо лошо във тея игри

  10. #10
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от fcukz
    Моето момче ти си се превърнал в задмониторен боец. Нямаш личен живот, вземи направо нещо по въпроса преди да е станало късно, недей да гледаш чужденците, гледай себе си
    Аз мисля, че е мъничко късно вече даже. Той ако продължава така и до 25-26 годишна възраст ще е прекалено късно. То това е като наркотик нали ви казвам...

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от strafi
    на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво
    играеш в интернет уоу нали? ами ако нямаше интернет какво щеше да правиш? сигурно щеше да излезнеш с приятелите си-представи си че нямаш интернет и излез с тях имай воля за тея игри ще се превърнеш в зомби пред този компютър и игри само! излез с приятелите си

  12. #12
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от strafi
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Цитирай Първоначално написано от strafi
    на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво
    Е,...вече не мисля, че може да се направи нещо след като ти така смяташ. Все пак не гледай другите, а себе си.
    аз гледам себе си но невиждам нещо лошо във тея игри
    То лошо няма много. Обаче ти щом си вече на 18 и гледаш как в чужбина играят до по 25-26 годишна възраст тебе манията ще те обхване още повече и докато станеш на 30 също има риск да не те пусне. А пък е много трудно от днес да си кажеш - от утре спирам. От личен опит го казвам.

  13. #13
    Аватара на fcukz
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    World of MINIMAL
    Мнения
    234
    Цитирай Първоначално написано от strafi
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Цитирай Първоначално написано от strafi
    на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво
    Е,...вече не мисля, че може да се направи нещо след като ти така смяташ. Все пак не гледай другите, а себе си.
    аз гледам себе си но невиждам нещо лошо във тея игри
    Сигурно не ходиш на училище, за да играеш WOW ? Приятелка имал ли си до сега? Събирал ли си се с приятели да се забавлявате и да не говорите за WOW? Аз преди бях пристрастен (един вид към cs-a), но не беше до твоето положение, имало е моменти в които адски много съм се изнервял един се ядосах строших си плота и клавиатурата от нерви и спрях да играя, защото самата игра ми влияеше зле на теб също ти влияе зле, даже по-зле от колкото на мен. Послушай ме и се вземи в ръце, тази година завършваш. Нали няма да отидеш на бала и да говориш на хората за WOW кой level си вдигнал, в кой сървър си играл, кой бос колко време си го трепал и т.н. Събери се отново с приятелите ти докато не са вдигнали напълно ръце от теб. Съжалявам за директността ми.

  14. #14
    Що за проблем е това? Цъкай си там игричката и да не ти пука..

  15. #15
    Аватара на COTU
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Шумен
    Мнения
    94
    Цитирай Първоначално написано от malkataa
    Що за проблем е това? Цъкай си там игричката и да не ти пука..
    Проблемът, скъпа, е че тоя пичага ще стане антисоциален WOW маниак, който ще си инсталира кенеф под стола и няма да му се налага да става оттам.
    Хората си казаха всичко, което има да се каже. Живот в нета... не е успокоение, че имало и други, "по-пристрастени".
    Don't deny the obvious...

  16. #16
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от malkataa
    Що за проблем е това? Цъкай си там игричката и да не ти пука..
    Човека е на 18 и още си играе и ако си прочела по-нагоре той смята да си играе до към 25-26 години. Той ако продължава така това ще му повлияе за живота му за напред. Имам чувството, че тука някои то хората ще си остареят със виртуалният свят...

  17. #17
    Леле..
    Аз се очудвам, че имаш приятели, след като си такъв.

  18. #18
    Повече от фен Аватара на autumn666
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    497
    Ми намери си приятели, дет също играят WoW, има много такива хора И си играйте заедно... С гаджето ми по цял ден цъкаме игрички кат' няма кво да праим...
    Ама за сега, ти кво се учудваш, че твойте фр се дразнят, ай заеби играта за час-два, излез навънка с тях, после ще си играеш..хах

  19. #19
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    воля!!!
    избирай или приятелите или wow...
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Adynamia
    Леле..
    Аз се очудвам, че имаш приятели, след като си такъв.
    имам но напоследак не пишат по скайпа нито ме викат на някаде а преди всеки ден ме викаха все нанякаде.

  21. #21
    Аватара на fcukz
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    World of MINIMAL
    Мнения
    234
    Защо вместо да амбицирате момчето да се откаже от тази пристрастяваща игра му говорите неща от порядъка на "Чудя се как още имаш приятели" "Играй си какво те интересува" и т.н. Като ще пишете такива коментари си ходете в кофата и не чатете.

  22. #22
    Така стана че всичките мой фр по цял ден висят във тоя фейсшит какво толкова инетересно има пишат си коментарчета глупави и зяпат снимки и от тогава никой не ми обръща внимание и реших да играя яко като няма какво да правя по цял ден

  23. #23
    абе излез и чукай нещо от колкото да седиш и да чукаш бутона на мишката имам няколко приятели които като изляза с тях и почват да ми говорят само за игри като уоу, бг мафиа, цс и т.н.....и знаеш ли ? никой не излиза с тях поради факта че са досадни .....

  24. #24
    Аватара на ChildOfBodom
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    Lap of Gods
    Мнения
    192
    masteer. и аз бях така, също заради wow. Всъщност "приятелите ми" бяха/са по-големи нйу лайфъри от мен, защото всъщност никой никъде не излизаше и се виждахме единствено по рождени дни и на даскало, обаче реалността не им пречеше да ме критикуват xD. После се преместих в другото даскало и понеже специалността ми е програмиране и сме сите ноу лайфъри, се запознах с много хора които цакат wow и... пак си имам приятелите, излизаме, имаме за кво да говорим, смисъл... намери си приятели, които също играят.

    You're so stupid there's nothing in your head God how I wish that you were dead
    I hate you ain't it true I hate you and everything you do.

    Leeeeeeeeroy Jenkins!

  25. #25
    Аз бях така зарибен когато бях на 13. Колко пари и време съм хвърлил по тая игра, т`ва не е истина. Но ти си на 18 бе човек, как може да си отдаваш живота на ``уоу`` Вземи падни на земята (малко късно, но пак по-добре) и си огледай живота...губиш си приятелите, а сигурно се тревожиш, че утре няма да вземеш последната част от релентлес гладиатора или к`вото е на новата версия. Ноу лайфър...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си