- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Банани> диета
Здравейте, малко странен върпос но.. какво да се прави
От 3 дена вече съм на 90 дневната диета и както е известно закуската винаги е някакъв плод. Искам да попитам мога ли да ям по 1 банан примерно за закуска, защото когато разглеждах диетата и примерите, които са дадени никъде не срещнах банана. Знам, че бананите са много хранителни и ако изям един дълго време не се сещам за храна![]()
Банана е засищащ
,ако имаш натоварване през деня хапни си...
Еми аз също съм на 90-дневната и почти винаги закусвам банани.
Бананите съдържат доста захар и е нормално да са засищащи.
Освен това са и доста полезни, а пък аз лично съм на мнение , че наистина е по-добре да закусиш с един среден банан , отколкото да изядеш 1-2 ябълки на гладно , които още повече ще ти изострят глада.![]()
To infinity and beyond.
чувала съм че от бананите се дебелее защото има много захар в тях, но нз до колко е вярно
Тежка храна са за смилане като гъбите.А най-калоричният плод е домата.Любимият ми!Първоначално написано от whitebunny
![]()
"Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте
"Scio me nihil scire" - Сократ
Разбира се, че са подходящи за 90 дневната.
Бананът е хранителен, дава ти усещане за ситост. Оттам - докато дойде време за обяд, стомахът ти няма да стърже и няма да се натъпчеш като вълк.
мен банани и солети не ме засищат, ябълки и айряни, кафета повече ме засищат от тези тестени неща, ако щете вярвайте
Банани аз ядях само във въглехидратния ден.