.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Убийствено главоболие

    Здравйте
    На 21 години съм и имам доста сериозен проблем с главния (буквално и преносно)
    С прости думи, удрят ме вълни на нетърпимо главоболие придружено със замаяност, загуба на ориентация и на възприятие за света (буквално не знам кой съм, кога е и какво се случва). Тези вълни траят от 2-3 часа до ден-два и са просто нетърпими.

    Не ми се случва много често, може би 3-4 пъти в рамките на половин година.

    Доста четох в интернет но да си признаем, причините за главоболие могат да бъдат ... всякакви

    Та с надеждата отговорът да не е мигрена, при положение че водя сравнително здравословен живот и нямам проблем със спортовете, донякъде ниско кръвно и съм 70 кила/180см, какви могат да бъдат най-вероятните причини?

    Благодаря предварително.

  2. #2
    Здравей...тези главоболия могат да се държат на нервни инпулси и да се натрупват и в един момент да се проявяват в този периот в който описваш ти..Защо не се посъветваш с лекари..Някакви лекарства да взимаш или кофти смеси (алкохол плус тежък наркотик ??) Може да има хиляди причини..по добре потърси лекарска помощ.. ако си ходил при лекар можеш да споделиш...
    Run4

  3. #3
    Member Аватара на illusion1993
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Burgas
    Мнения
    50
    Цитирай Първоначално написано от Mrrdastre
    Здравей...тези главоболия могат да се държат на нервни инпулси и да се натрупват и в един момент да се проявяват в този периот в който описваш ти..Защо не се посъветваш с лекари..Някакви лекарства да взимаш или кофти смеси (алкохол плус тежък наркотик ??) Може да има хиляди причини..по добре потърси лекарска помощ.. ако си ходил при лекар можеш да споделиш...
    човека е прав веднага на лекар защото във форумите не се търси помощ за здравословни проблеми

  4. #4
    Отиди на лекар. Такива неща не се обсъждат/разрешават чрез писане по форумите.

  5. #5
    Ами аз имам същият проблем, но моят е наследствен. Точно както и при теб и аз имам това убийствено главоболие от времена време. Когато отидохна лекар, ми казаха че имам наследствена мигрена. Единственото което мога да направя е да спя като труп, докато главоболието отмине.
    И вси пак както Tihon4o казва иди на лекар, защото той може да те посъветва по-добре.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си