.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 59
  1. #1

    Котенцето ми умря ;(((

    //

  2. #2
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Миличкото то Нека почива в мир

  3. #3
    Леле, много съжалявам. Моите съболезнования.

  4. #4
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Много е кофти и моя котарак умря през октомври, а го гледахме от 2006 тоест 4 години и стана много кофти, но кво да се прави

  5. #5
    Голям фен Аватара на bebchoOoOoOo
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    605
    Дам, много тежко се преживяват тези неща.. На мен кученцето ми изчезна преди няколко години. Така и не разбрахме дали избяга или някой го открадна, но и аз се чувствам адски виновна, че не излязох да го потърся още същия ден, защото си мислехме, че ще се върне.. Никога няма да забравя, като я видях за последен път.. беще толкова мъничка.. гледаше ме с тези очички, докато излизах.. И сега, години по-късно се сещам за нея понякога и си плача.. Моля се да е още жива и ако някой я е взел да се грижи добре за нея
    Хубавите неща искат време,прекрасните стават веднага!!!


  6. #6
    Мойте съболезнования... много е гадно да!
    Save the earth! Its the only planet with chocolate.
    момиче

  7. #7
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Котето е било възрастно,а тази операция е доста тежка.
    И аз имах котка преди няколко години и получи възпаление на яйчниците заради тъпите хапчета,които подтискат разгонването
    10 дена беше на инжекции - по 3 на ден.300лв. заминаха за тия 10 дена и нищо,дори малко не се подобри ... На края ветеринаря каза,че може да опита да я оперира и да й премахне яйчниците и матката (нещо такова),но било доста рисковано (а беше едва на 3 години).Другият вариант беше да я приспят Естествено избрахме операцията,но за жалост не издържа и почина преди края ...


    Пиша всичко това,защото виждам,че се обвиняваш,а няма смисъл,защото и да бяхте я завели по-рано на лекар едва ли историята щеше да има по-различен край ...
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  8. #8
    Ужас, много съжалявам. Но не обвинявай себе си.

  9. #9
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    10 години са си доста за котка. Когато остареят повечето започват да боледуват, така че не се обвинявай. Нищо не си могла да направиш.

  10. #10

  11. #11
    Да, но аз се чувствам много вновна за смъртта му
    Преди 10дни,само преди 10дни беше много по-добре от сега.Ако го бяха оперирали тогава,може би сега щеше да е още живо . Много ми е тежко,никога до сега не съм изпитвала подобна вина
    Вярно,че е само коте,но... Ветеринаря каза,че тази топка със гной е трупана със години,още от малко си е било така,но стреса,който преживя преди няколко дни го погуби.Организма му се стопи за по-мало от 10дни,температура му беше много ниска,опитахме се да го стоплим по някакъв начин,но не успяхме,защото беше анемично Ох,много ми е тежко хора,нямам думи.Днес го гушнах и целунах за последно,а то си отиваше.Когато го заведохме при ветеринаря,вече беше умряло, а ветеринаря е на 3-5мин. от вкъщи

  12. #12
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Недей да се притесвямаш толкова. Всеки живее и късно или рано идва време за...смърта. Моите съболезнования!

  13. #13
    Гадно е, знам какво е чувството, старата ми котка умря на 18 години и трябваше да я погребвам. Вземи си нова след някой друг месец.

  14. #14
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Много е кофти, принципно и аз адски много обичам животните..

    Но котето е на 10 години, нямало е да преживее подобна операция, няма да се събуди после... не се обвинявай, нищичко не си можела да направиш.
    Lexynnka

  15. #15
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Съжалявам адски много..

    Но иначе не се обвинявай..Ти нямаш никаква вина..
    Ти сама каза,че е било на 10 години и дори да я
    бяха оперирали - надали щеше да има ефект..Просто
    организма му е отслабнал..

    Купи си друго коте..Погрижи се за него..
    Но в никакъв случай не се обвинявай за тази случка..
    Всеки го преживява - аз също съм го преживяла,преодолява
    се..Аз също се чувствах виновна за смъртта му..Но след времето
    се преодолява тази болка..

    Хайде успех,горе гглавата !!!
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  16. #16
    Аватара на Infection
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    Plovdiv майна
    Мнения
    1 228
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    Съжалявам адски много..

    Но иначе не се обвинявай..Ти нямаш никаква вина..
    Ти сама каза,че е било на 10 години и дори да я
    бяха оперирали - надали щеше да има ефект..Просто
    организма му е отслабнал..

    Купи си друго коте..Погрижи се за него..
    Но в никакъв случай не се обвинявай за тази случка..
    Всеки го преживява - аз също съм го преживяла,преодолява
    се..Аз също се чувствах виновна за смъртта му..Но след времето
    се преодолява тази болка..

    Хайде успех,горе гглавата !!!

    Моите съболезнование

  17. #17

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    NяkuDЭэЭ
    Мнения
    126
    Ужассс....Но вие сте по-добре от мен!!! Имала съм почти 10 котки и все умират за нула време,една не знам да е живяла поне 2 години!Умират малки и това е....Вие поне си имате приятел за по-дълго време...
    Никога не казвай никога,но ако някога кажеш никога на някого,то тогава никога не казвай на никого,че някога си казал никога на някого.

  18. #18
    Фен Аватара на sli73r
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    100
    Спокойно щети мине ние имахме едно куче 12 години..... после наще го застреляха щото се е "мъчело" още ми липсва малко

  19. #19
    С извинение, но какви уроди трябва да са вашите, та да застрелят куче, няма значение на 12 или 100 години е или дали се мъчи или не
    ` ЪпСуРт....

  20. #20
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Цитирай Първоначално написано от des7royer
    С извинение, но какви уроди трябва да са вашите, та да застрелят куче, няма значение на 12 или 100 години е или дали се мъчи или не
    Ако няма начин да се помогне на едно животно, а то се мъчи, то тогава най-доброто решение е точно това.
    Всеки, който обича животното си ще предпочете той сам да го спаси от мъките, вместо да го гледа как страда пред очите му.
    Не обвинявай, без да знаеш какво е станало.


    По темата: Мога да си представя как се чувстваш в момента.
    Знам, че ти е тежко и знам, че си мислиш, че никое друго коте не може да замести твоето. И да, права си!
    Никое коте няма да успее да замести старото приятелство, но не е и нужно да го замества. След време, когато се оправиш и се успокоиш си вземи друго коте. Ще се грижиш за него, ще откриваш колко е различно от старото.. или колко прилича на него.
    Просто си вземи ново приятелче, което да те откъсва от грижите и лошите мисли.

    Лошо е това, че се обвиняваш. Не го прави!
    На котето така му е било писано. Ти си направила, каквото си могла.
    10 години не са малко за една котка, а тези операции, както споменаха и преди мен, са тежки.

    Сега може и да не ги осъзнаваш тези неща, но след време, когато ще си способна да мислиш по-трезво, се надявам да можеш да осъзнаеш всичко, което ти казахме повечето тук.
    И спря да се върти за миг земята..




  21. #21
    Благодаря ви за подкрепата! Днес се чувствам по-добре за разлика от изминалите 2 дни. За сега не мислим за нов домашен любимец,много е рано,а и още скърбим по котето..Може би по-нататък ще си купим нов любимец на сем.,а може й да не си купуваме..май така ще е най-добре..

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от xoxi
    Цитирай Първоначално написано от des7royer
    С извинение, но какви уроди трябва да са вашите, та да застрелят куче, няма значение на 12 или 100 години е или дали се мъчи или не
    Ако няма начин да се помогне на едно животно, а то се мъчи, то тогава най-доброто решение е точно това.
    Всеки, който обича животното си ще предпочете той сам да го спаси от мъките, вместо да го гледа как страда пред очите му.
    Не обвинявай, без да знаеш какво е станало.


    По темата: Мога да си представя как се чувстваш в момента.
    Знам, че ти е тежко и знам, че си мислиш, че никое друго коте не може да замести твоето. И да, права си!
    Никое коте няма да успее да замести старото приятелство, но не е и нужно да го замества. След време, когато се оправиш и се успокоиш си вземи друго коте. Ще се грижиш за него, ще откриваш колко е различно от старото.. или колко прилича на него.
    Просто си вземи ново приятелче, което да те откъсва от грижите и лошите мисли.

    Лошо е това, че се обвиняваш. Не го прави!
    На котето така му е било писано. Ти си направила, каквото си могла.
    10 години не са малко за една котка, а тези операции, както споменаха и преди мен, са тежки.

    Сега може и да не ги осъзнаваш тези неща, но след време, когато ще си способна да мислиш по-трезво, се надявам да можеш да осъзнаеш всичко, което ти казахме повечето тук.

    Съгласен съм, явно не си ме разбрала.. Има далеч по-хуманен начин да се приспи животинка, наречен евтаназия. Малко е първобитно и грубо(меко казано), да се застреля животното, не мислиш ли ?
    ` ЪпСуРт....

  23. #23
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от GirlYyYXD
    Ужассс....Но вие сте по-добре от мен!!! Имала съм почти 10 котки и все умират за нула време,една не знам да е живяла поне 2 години!Умират малки и това е....Вие поне си имате приятел за по-дълго време...
    Апф.. направо не ми се мисли колко се грижиш за тях

    Иначе и аз имам котка и понякога си мисля точно за този момент
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  24. #24
    Мега фен Аватара на zlatit0o
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ..в близката далечина..
    Мнения
    5 077
    Много е гадно като бях по-малка котенцето ми беше избягало навън и вечерта валеше, на следващата сутрин беше на улицата едно такова мокро и неподвижно преживях го много тежко, от тогава не съм си взимала никакво животно у нас.

  25. #25
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Моите съболезнования. Знам колко е ужасно да ти умре домашния любимец!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си