.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Грипна ваканция

    Какво правите тогава? Намаляте ли излизането навънка, некви мерки взимате ли? Щото нали това е целта да не се събират толкова много хора на едно място, ама май никой не го спазва и даже повече се излиза тогава
    Audio ergo sum

  2. #2
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    World of Warcraft ofc

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  3. #3
    anonymous768631
    Guest
    Цент не ме ебе от болести, честно.

  4. #4
    Фен Аватара на SeXyMaCka
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    289
    Ходя по кафета, гости, шопинг и тн. с приятелки. Почивам си от даскалото докато мога и гледам да не се разболея или поне да е след грипната ваканция, че да не си прецакам всичко.

  5. #5
    Супер фен Аватара на someonerandom
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 710
    Като почивахме заради свинския грип взех че се разболях и ми беше доста тъпо Така че излизане,приятели всичко,обаче трябва и малко да се внимава
    А целта на грипната ваканция е освен да не се събират много хора,да не се задължават болните да излизат.Защото дори и /леко/ болен,все някой ще дойде за изпитване/контролно или нещо такова и оттам заразата още повече се разпространява.А никой болен няма да тръгне да ходи на кафе...
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead

  6. #6
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Живея си нормално Да не би да се очертава пак грипна ваканция и да не знам???

  7. #7
    Може да има, може и да няма
    Audio ergo sum

  8. #8
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    да не би да се очаква такава?

    иначе аз...к'вото и като нема грипна ваканция...разлика нема

  9. #9
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Моето училище никога няма дървена/ грипна ваканция.

  10. #10
    Да си серем на ваканциите. Нали досега бяхте във ваканция. Айде протестирайте пак...

    Било студено... Аз оплаквах ли се, че в даскало беше 15 градуса? Оплаквах ли се, че прозорците в стаята са заковани с пирони? Оплаквам ли се, че прозорците се заковават на есен и се отковават на пролет?

    Оплаквам ли се, че има табела :

    Свобода е свободата да кажеш, че две и две правят четири. Приеме ли се това за дадено, оттук следва всичко останало.

    Sofia Rebel Station

  11. #11
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Еми то тва е проблема, все не се оплаквате и си мълчите повечето!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Forest_girl
    Еми то тва е проблема, все не се оплаквате и си мълчите повечето!
    Извинявай, права си, горско момиче.

    Би ли ми казала как ще се промени образователната система? Какви според теб ще са плюсовете и минусите на приватизирането на образованието? Има ли място частният сектор при обществените услуги? А как ще коментираш нашумелите проблеми в страни като Еквадор и Непал?
    С какво мислиш, че виртуалното образование ще забави социалното развитие при децата?

    Или просто се вълнуваш от т'ва да учиш по - малко и да имаш повече ваканции?
    Свобода е свободата да кажеш, че две и две правят четири. Приеме ли се това за дадено, оттук следва всичко останало.

    Sofia Rebel Station

  13. #13
    По време на грипна ваканция учениците са заети да разпростраяват хламидия, сифилис, гонорея, цироза и тн.

    Отсъствия да се извиняват само със смъртен акт!
    ...

  14. #14
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Тая година при тия температури няма да видим нито грипна нито дървена ваканция

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Greennight
    Тая година при тия температури няма да видим нито грипна нито дървена ваканция
    Аааа всичко е възможно - гледам в началото на годината жълтеницата нещо започна да шава.

    А иначе аз предпочитам да съм си в нас през ваканцията, освен ако нямам възможност да пътувам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си