.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    След ескапеле

    Здравейте...
    Проблемите ми започнаха средата на декември 2010г. когато по време на половия акт се скъса презерватива, но аз и приятеля ми не разбрахме и той свърши в мен..След като видяхме веднага отидохме до най-близката аптека и аз изпих въпросното хапче ескапеле.
    Обичайно цикълът ми трябваше да дойде по Коледа, но не ми дойде, аз не се притесних, зашото знаех, че хапчето действа на хормоните ми...обаче в началото на януари се притесних и отидох на гинеколог, който ми каза, че няма бременност и ми предписа хапчета за "предизвикване на мензиса" и каза, че 1 ден след като ги спра трябва да ми дойде, но проблема е че мина вече седмица и нещо откакто ги спрях и още не ми е дошло
    Моля посъветвайте ме какво да правя ..

  2. #2
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Не знам - отиди отново на гинеколог..
    Но щом ти е казал/а,че няма бременност - ще ти
    дойде..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Какво си пила и по каква схема?
    Защо не направиш тест за бременност?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4
    На 3 януари започнах примолут - hop и вземах по 3 таблетки всеки ден в продължение на 5 дена..
    Надявам се да не съм бременна .. четох,че прегледа с вагинален ехограф е по-верен и бремеността можела да се установи по-рано..

  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Тест за бременност питах дали си правила- дали си изследвала титъра на бета-ЧеХеГе. С вагиналния ехограф все пак се иска време, докато мехурчето нарастне.
    След ескапела и липсата на менструация е трябвало да се тестуваш, още повече че след прием на ескапел нараства рискът от извънматочна бременност! Затова може да няма сак в маточната кухина!!!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6
    Правих си тест и беше отрицателен в същия ден малко преди да отида на гинеколог. Но в понеделник ще си направя още един. Мерси за съветите (hug)

  7. #7
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Колко дни след гафа прави тест?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  8. #8

  9. #9
    ми отиди на друг гинеколог

  10. #10
    Направих си тест днес и беше отрицателен..

  11. #11
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    може и от притеснението да ти закъснява.
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  12. #12
    Най - вероятно е от хапчето Ескапел.. То при всеки организъм явно действа различно (при мен не много благоприятно) утре отивам на гинеколог..

  13. #13

    ei

    ne se pritesnqvai ne si bremena siigurna sum hap4eto mn oburkva cikulut ot tova e spoko samo si habi6 nervite povqrvai mi idi pak na genekolag ako se sumnqva6

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си