.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Продавам ретро преса

    Продавам ретро преса елеком,нова е на 1 седмица.Продавам я защото осъзнах,че не ми е нужна за момента.
    Ето снимка: http://prikachi.com/images/846/2863846i.jpg
    С кутията и гаранцията я давам.
    Купих я за 52,продавам за 42.

  2. #2
    Нова цена-40 лв.

  3. #3
    Това е ретро маша. Аз имам, много ме радва.. Ти защо я продаваш?
    Цветослав Радков

  4. #4
    е да някой и казват маша,други преса.. Продавам я първо,защото нямам време да се правя и второ щото исках по дребна,а моята е от по-едрите...Твоята каква е ?

  5. #5
    Голям фен Аватара на mey_si
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    751
    ако я намаляш още пиши ;]

  6. #6
    Ами за по-малко от 40 няма как да я дам,защото тя си е чисто нова.Навсякъде тези преси са над 52 лева.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ralichka1992
    Ами за по-малко от 40 няма как да я дам,защото тя си е чисто нова.Навсякъде тези преси са над 52 лева.
    Да права си, много нагло става вече да я даваш без пари. Ако имаш дълга коса би ти стояло перфектно, не я даваи така без пари. За тази стойност никъде няма да намериш по-хубава.
    Цветослав Радков

  8. #8
    Голям фен Аватара на mey_si
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    751
    мойта не е особенно дълга за това се чудя...горе.долу колко см.е едното рогче не знам дали ще ме разбереш

  9. #9
    Не те разбрах точно за кое питаш колко е дълго?

  10. #10
    Голям фен Аватара на mey_si
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    751
    Цитирай Първоначално написано от mey_si
    мойта не е особенно дълга {КОСАТА} за това се чудя...горе.долу колко см.е широто едното рогче не знам дали ще ме разбереш

  11. #11

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Ямбол
    Мнения
    103
    Аз много искам ретро преса ама не мога да намеря в моя град и само от нета мога да си я поръчам.. таа от къде да съм сигурна че твоята не е някой трошляк и само да си дам парите .. т'ка от снимки от google мн. не ми се вярва .. точно поради тази причина не съм си и поръчала.. ;d
    Продавам гердани,гривни,обеци http://www.teenproblem.net/f/viewtop...677400#8677400

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си