.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1

    Secret Compartment/Тайно помещение

    Някой може ли да ми даде идея за нещо, което да съхранявам разни работи... Имам предвид то да не е лесно забележимо/тайно и на големина да е(да могат да се събират пари в него) Ако някой има у тях нещо такова, моля го да сподели... Може да дадете просто и идея всичко приемам освен тези, които има във Youtube, защото там 80% от клиповете за Secret Compartment са за издълбаване на книги Но все пак ако прецените, че има възможност от Youtube да има клип в т'ва отношение, който да не съм гледал, казвайте

    П.С. Много ще съм благодарен на тези споделили идеите си

  2. #2
    Ами аз това се опитвам и да направя, но някак целта ми е хем да се вижда, хем никой да не очаква, че това може да е такова чудо...

  3. #3
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Имахме едно счупено видео, когато пропуших си криех цигарите там дето се пъха касетата. :Д
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  4. #4
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    ако имаш окачен таван бутваш едното ...парче и слагаш,но поне ги слагай в да каже орбичка,че попринцип не е кой знае колко чисто.Ако имаш и секция и има чекчеджета често между тях и пода има едно 50 см дръпваш най-долното чекмедче и ги криеш.

  5. #5
    Стара колонка, която след лека модификация е празна отвътре, но ти трябва отвертка, за да я отвориш.
    Свобода е свободата да кажеш, че две и две правят четири. Приеме ли се това за дадено, оттук следва всичко останало.

    Sofia Rebel Station

  6. #6
    Благодаря ви за идеите Не очаквах, че ще има толкова мнения

  7. #7
    Я веднага си признавайте какво сте крили/ криете!
    Свобода е свободата да кажеш, че две и две правят четири. Приеме ли се това за дадено, оттук следва всичко останало.

    Sofia Rebel Station

  8. #8
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Аз използвах преди един вечен луфт между естествен висаж и реална стена, заградени с гипсокартон. Наскоро, обаче се отказах, щото видях, че майка ми се усеща
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  9. #9
    Преди бях крил едни неща и в книгата "Пипи дългото чорапче", изрязана с нож отвътре.
    Свобода е свободата да кажеш, че две и две правят четири. Приеме ли се това за дадено, оттук следва всичко останало.

    Sofia Rebel Station

  10. #10
    Момчета, Ушев чете. Сега знае, къде криете дрогата

    Мен от доста време не ми се налага нищо да крия, но преди криех хилярдите зад една обрамчена снимка. Капака на рамката беше от двупластов картон и бях маханал единия пласт.
    ...

  11. #11
    Чекмедже с двойно дъно, криех си там цигарите най-вече от бащата че да не ме муфти


    "Всички сме в канавката, но някои поглеждат към звездите." - Оскар Уайлд

  12. #12
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Това с книгата е тъпо Аз имам кухи колони в които слагам пари, става и ако имате окачен таван
    n00bs

  13. #13
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Ъ, само аз ли ползвам скучния вариант с банковата сметка

  14. #14
    То не е казано, че трябва да се крият пари. Може да иска да скрие цигари, алкохол, анално дилдо
    ...

  15. #15
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Имам БС, но съм против тях по принцип Лесно може да се види за какво си си дал парите
    n00bs

  16. #16
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Тогава предлагам на автора, всяка вечер докато техните спят, да вземе една лъжица от кухнята, да отлепи част от тапета в стаята си и да започне да чегърта с лъжицата по стената... първо ще падне мазилката, след някой друг месец - два - седем ще проникне в тухлата/панела и така ще изрови тайник.

    Естествено всичко се замаскира на сутринта, боклука от изкъртената шпакловка ще се разпредели поравно в малки черни пликчета и по този начин ще се интегрира в общата кофа под маската на хигиенични отпадъци с хартиен произход в различни разцветки, продукт от среднощни вълнения.

    Така с упорит труд, постоянство и малко късмет, за следващия си рожден ден авторът ще разполага с няколко см навътре тайник в стената, в който ако не друго, поне ще може да съхранява за по няколко минути репродуктивните си органи при липса на биологичен заместител..

  17. #17
    Аз откакто съм в Хогуортс не мога да скрия нищо като хората.

    Всеки път Дъмбълдор ме хваща и ме кара да се упражнявам с 21 сантиметровата му магическа пръчка с косми от еднорог. Един път даже ме накара да предскажа бъдещето на голямата му кристална топка
    Свобода е свободата да кажеш, че две и две правят четири. Приеме ли се това за дадено, оттук следва всичко останало.

    Sofia Rebel Station

  18. #18
    Вече е казано ама в кутията на РС-то си е доволно- имам място и надали накой ще се сети да я провери. :Д
    They, they have a way
    A way to make you pay.
    And to make you toe the line.
    Though I sever my ties.
    Because I'm so clever,
    But clever ain't wise.

  19. #19
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Под ваната имам кухина с капак, всеки я вижда, но никой не се сеща да погледне там. В 4ти клас си криех бележника именно във въпросното място. ^^

  20. #20
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    В рамка със снимка си е класика,но не става да държиш много пари,щото мястото е малко Иначе варианти хиляди.Под паркета/в колонка,ако е нещо по-голямо може да си отвориш компа вътре има достатъчно място да се скрие нещо Друг много тарикатски вариант е с пухено яке.Режеш го 5 см пъхаш вътре парите и после зашиваш якето все едно просто се е закачило някъде

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    давате тъпи съвети - ако го обират ще му гепят и компа, а с него и парите
    за окачените тавани - там всички знаят че се крият пари и първата им работа е да счупят ръбовете при подсветката

    най добре под саксията на фикуса, никой не краде цветя
    иначе друго си е да имап хилка две кеш, като ти е зле ги преброяваш и ти става готино, тва на сметка не е яко - не може д аги пипнеш

  22. #22
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    в една бивша кутия с обложка играта Тарзан. Само че съм махнала пластмасовата подложка за диска, за да има място.
    always late but worth the wait!

  23. #23
    Голям фен Аватара на autista88
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    499
    Цитирай Първоначално написано от assd
    си е да имап хилка кеш, като ти е зле ги преброяваш и ти става готино, тва на сметка не е яко - не може д аги пипнеш
    10 банктноти по 100 кинта, майна, голямо броене ще бъде!
    По-добре на кафево отколкото социално слаб!

  24. #24
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от assd
    давате тъпи съвети - ако го обират ще му гепят и компа, а с него и парите
    за окачените тавани - там всички знаят че се крият пари и първата им работа е да счупят ръбовете при подсветката

    най добре под саксията на фикуса, никой не краде цветя
    иначе друго си е да имап хилка две кеш, като ти е зле ги преброяваш и ти става готино, тва на сметка не е яко - не може д аги пипнеш
    Напротив и цветята ги проверяват Бях гледал един крадец като даваше интервю къде обикновено си крият парите хората
    n00bs

  25. #25
    Парите в портмонето, цигарите в джоба на якето.Възпитах родителите си да не ми барат нещата при никакви обстоятелства.Мразим родители - къртици

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си