.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    малко помощ,моля!

    Нужна ми е малко помощ и общо взето информация...
    закъснява ми с два три дни,попринцип при мен е нормално,но имах полов акт от който,не съм сигурна(не сме сигурни с приятеля ми) че го е прекъснал навреме..
    но,въпросът ми е,чее просто ме боли стомаха,от време на време а не ми идва,дигнах температура и от време на време ми става лошо,но в момента има някакав грип,и почти всички около мен са болни..възможно ли е да не ми идва,заради това..
    или ако случайно съм бременна..единствения ми изход аборта лие ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Тъй като вече ти закъснява можеш да си направиш тест за бременност. Признаците за бременност не се появяват толкова рано.
    Разбира се, че единственият ти изход не е аборта. Ако си бременна можеш да задържиш детето. Но първо направи си тест.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  3. #3
    немога да си позволя да го задържа,4ак след два месеца навършвам пълнолетие,но дори и да го бях навършила,не ми е времето за деца .. просто четох в някои форуми за хапчета и други неща,които могат да причинят аборт,в ранен период,но нищо неразбрах от всичко това.Затова ако някой,може да ми даде съвет,да го направи,много ще му бъда благодарна

  4. #4
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Като рабереш дали си бременна или не, тогава чак мисли как ще правиш аборт.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Аборт с медикаменти се прави в болница.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6
    може ли малко повече информация?

  7. #7
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от outofcontrolll
    може ли малко повече информация?
    Отиваш при гинеколог и той ти казва да постъпиш в отделението. Там преценяват какъв е случая и как да се процедира в конкретния случай- дали ще е вакуум, дали ще е класически кюретаж, дали ще се предизвика раждане или ще се прекъсне с хапове.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  8. #8
    Има хапчета, които могат да се ползват в 48 часов период след полов акт, но не гарантират въобще 100 % ефективност.
    Здраве и съвети за здравословен живот

    Здраве и болести - информация

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Мдаааа, четири месеца по-късно...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си