.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    английска сол-ефикасно отслабване?!

    Здравейте, искам да ви попитам какви ви е мнението за англииската сол и как я пиете, тъй като супер много хора ми казаха,че е много ефикасно разхлабително... Днес на обяд си купих 2 опаковки от аптеката, разтворих едната опаковка в чаша топла вода и изпих с 300 мъки почти всичко, нооо толкова много време след това няма никакъв ефект. Преди малко реших пак да си разтворя, но този път да се опитам да си изтискам малко лимон, за да убие вкуса на течен аналгин и да изпия всичко,само че след първата глътка щях да повърна!!

  2. #2
    Guest
    Значи първо англииската сол не е предназначена за отслабване. Има силно слабително действие..и не е никак полезно да я пиеш всеки път
    Веднъж опитах да видя дали действа. ефекта се бави но идва изведнъж.. и после цял ден не излязох от вкъщи ужас

    И в никакъв случай не помисляй да я пиеш преди у-ще.. или на подобни места

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    По-добре си вземи чай със слабително действие или капсули с екстракт от Сена.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4
    Ами тя не е предназначена за отслабване, но има такова действие в крайна сметка... А относно действието се разрових из форумите и повечето, които са я пили казаха, че действа много бързо (И шсе пак благодаря за отзивите )

  5. #5
    А ти в какво я разтвори като си я пила ?

  6. #6
    Guest
    Разтваря се във вода. По принцип 15-20г ...аз изпих повече. Колкото до вкуса..няма да се промени с нищо. с лимона ще е зле.
    действието беше доста...силно и ме държа цял ден

  7. #7
    Да сте чували за ''old fashioned way?good basic nutrition and excercise?''
    тез чайове за отслабване и прочие са ебаси измамата...
    Путките да мрът

  8. #8
    Rhoads, след като толкова хора са доволни от английската сол значи не всичко е лъжа хаха. /// Разтворих я в чай с мнооооого много мед и пак беше отвратително, не го пих .....

  9. #9
    Знам, че темата е неактивна от доста време, но моля за съвет.
    Изпих английска сол цяло пакетче и още нищо не се получава. Пих го в 14,15, а сега сме вече 19,15
    Има ли случаи да не действа това нещо на някои?
    Знам, че е силно и действало, ама защо при мен не иска.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от insprbL Виж мнението
    Това някакъв отговор ли трябва да е?
    Ако има нещо съществено да кажете по въпроса ми го направете.

  11. #11
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    По-добре си вземи чай със слабително действие или капсули с екстракт от Сена.
    Подкрепям! Аз свалих 12 кг. със Сена / Сание чайове

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си