.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    истина ли е

    здравейте, реших да си направя татуйровка, но са ми казвали, че като порасна ще се разтегне, на 14 години съм 168 см....казвали са ми, че ще се разтегне и ще се размаже като порасна...та да попитам до колко това е истина..

    П.С. моля не ми казвайте, че ще съжалявам след време.обмислил съм го добре...и искам..

  2. #2
    аре де кажете

  3. #3

  4. #4
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    охо ако си на 14 имаш още много да растеш 1000% съм сигурен че ще се разтегне.

    п.п И не давай такъв зор никой не е длъжен да ти отговори ..
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  5. #5
    е много ли ще се разтегне ?

  6. #6
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Цитирай Първоначално написано от vector2211
    е много ли ще се разтегне ?
    сигурно ... аре почакай още малко няма да умреш ако не си гъзар с татто ..
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  7. #7
    абе ще изчакам до лятото и ще си направя а и ходя на фитнес...тамън да се оформя за лятото и си я правя

  8. #8
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Ти ако очакваш за няколко месеца да си уформиш тялото...

    След 2-3 години тотално ще ти се промени начинът на мислене и за това бих ти препоръчал да не си правиш. Но имаш си глава, имаш си родители и ти си знаеш.

  9. #9
    ем 4 месеца са......аз земам гейнър+креатин моно+креатин етил естер+ азотен боостър кво ще кажеш...щом за 3 месеца качин на лежанка от 40 на 65.....

  10. #10
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Цитирай Първоначално написано от vector2211
    ем 4 месеца са......аз земам гейнър+креатин моно+креатин етил естер+ азотен боостър кво ще кажеш...щом за 3 месеца качин на лежанка от 40 на 65.....
    готин ти си еба*ти химика.Колко много неща гълташ..

  11. #11
    190 лева ми е целия стак

  12. #12

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    V*R*A*C*A
    Мнения
    79
    По-добре спри с тия добавки че не са от най-полезните!А за татуировката ще се разтегне вярвай ми! Виждала съм такава татуировка и от мн як дракон стана на червено-черно петно

  13. #13
    а не става ли така, да си я направя сега и като порасна да я повторя по кунтурите...

  14. #14
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    ^ не става.
    Ще се разтегне и ще стане грозна.
    *Научи се да пишеш.
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  15. #15
    Супер фен Аватара на cherrygloss
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    2 028
    Щом си на 14 и си 168, имаш още доста да растеш.И не, до лятото няма да си напълно оформен.Ти ще се развиваш до 18-19 , че и повече. Малък си.. изчакай още някоя и друга година.Според мен тогава ще мислиш различно
    I found someone I can trust..can you see that I am bound to you? ?

  16. #16
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    Не разбирам за кво толкова бързаш? Аре остави газарията за по късно .. има време като станеш на 18 ако искаш и на задника си прави са недей щот след време ще съжаляваш за резултата.

  17. #17
    целта ми е сега, аз незнам дали ще съм жив до 18, а бе аз незнам дали ще съм жив до утре тъйче....

  18. #18
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    А защо просто не си направиш временен татус и не ходиш редовно да го повтарят?!Така поне няма да има трайни последици.
    Между другото ми е много любопитно дали наистина си толкова прост или всичко е от боклуците,които пиеш?!
    Що за плиткоумно същество няма да се сети,че на 14 години едва е започнало да навлиза в пубертета и че ще расте още,а при самия растеж тялото се променя,било то на височина или широчина.
    Също така ми е любопитно що за безотговорни родители (да не кажа малоумни) трябва да имаш,че да ти дават пари за толкова химия,която е адски вредна Толкова ли те мързи,че си прибягнал до нея?!
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  19. #19
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    Ех, че тъпи деца, бе! На 14 тръгнал да си прави татус..О, боже!
    Roses are brown,
    Violets are brown,
    SOMEONE SHIT IN MY GARDEN

  20. #20
    Боже колко си прост

  21. #21
    хах...значи това не е химия и моля "разбирачите" по тази тема да си замълчът, защото такива като тях срещам всеки ден...аз ако ходя постоянно да ми го правят...ще ми отидат повече пари....бях си направил миналото и по миналото лято временни...но миналото нямам думи просто...траеше един месец татоса и толкоз нямаше и после ми стояха боядисани космите....2 месеца...черни...при положение че се къпя по 2 пъти на ден...и парите за тъй наречената "химия" дето някой се изрази по горе, аз съм си сабрал лично парите като съм работил лятото...и ако става въпрос мога да си взема още 5 такива стака...ако съм решил да земам химия ще си направя един цикъл с А.С. и тва е...а кво да ме мързи....от година и половина ходя на фитнес и съм по 2 часа и повече на фитнес...това ли узначава мързел ? и всеки почивен ден съм на лостове...това ли узначава мързел ? хах айде по темата моля....

  22. #22
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Вместо да стоиш по залите що не вземеш един учебник по български,например?!
    Толкова много правописни грешки събрани само в един коментар
    А и ти ако ходеше на фитнес от година и половина вече щеше да си оформен дори без тия химии,а с тях трябваше да си заприличал на някоя "буца"
    Що се отнася до въпроса ти за татуса - вече 100 човека ти отговориха,друг е въпроса,че ти не схващаш
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  23. #23
    мисля, че бях ясен "разбирачите" да не коментират...ти май не схвана, че това се отнася за тебе и кво искаш да кажеш, че вече ще съм оформен...ти виждала ли си ме ?

  24. #24

    mhm

    ami az mislq 4e trqbva da iz4aka6 pone da stane6 na 18 za da moje organizmut ti da se e razvil i rustut ti da se e ostanovil da az su6to mislq 4e 6te se raztegne no se pak mnenieto si e tvoe kakto si preceni6

  25. #25
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    след като си написал тема трябва да си готов да поемаш и критики. Колкото и да се караш постове като горния няма да спрат да се появяват из темата ти, а и те имат за цел само да ти помогнат.
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си