.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    заекване...

    Като за начало да кажа, че съм момче на 15 години и заеквам от доста време и по - точно някъде от 5 - 6 годишна възраст. Така като чета виждам, че тогва трябва човек да спре да заеква, ако проблема не е причинен от уплаха или нещо от сорта... ;s По едно време ходех на логопед който в интерес на истината помогна до известна степен, ама само за определено време. А най - лошото е че тва доста пречи на общуването с хората. Гледам, че на хората около мен не им е особен проблем ама се пак. ;s Та заради тва осъзнавам, че напоследъка седа в нас, не хода никъде, туктаме излеза с някои пред блока, отида на кино, ама за 15 годишен тва не е нормално... ;ss Смис иначе не съм някъф с два зъба, големи очила и 99 кг... (извинявам се, ако съм обидил някой неволно) искам да кажа съвсвем нормален съм си на вид като за тая възраст... Та искам да питам за някъкво решение на проблема. Дори и пак да е добър логопед.. : )) аа от софия съм иначе ии така... мерси предватително.. : )) А може и да си кажете (ама чесно ;dd) например за вас това проблем ли е, смис пречи ли ви, ако отсрещния е с такъв проблем, не ви ли пречи и тн. : ))

  2. #2
    З-з-з-з-за м-м-мен не е-е п-проблем-м-м да-да-да об-бщувам с-с-ъс зае-е-екващи хо-хо-хора.

    В-в-виж т-т-този с-сайт логгита.нет - само, че с латиница.
    God is an idiot, I have DNA...

  3. #3
    ;dd е добре де, ама така като четох за тоя сайт има доста разноцветни, ако мога така да се изразя мнения. ;д
    Искам да кажа имаш ли лични наблюдения!? : )

  4. #4
    Нямам лични наблюдения тъй като не съм се интересувал, но вече определено има куп методи за гладко говорене. А и да мисля, че има доста доволни хора от линка който ти дадох
    God is an idiot, I have DNA...

  5. #5
    Фен Аватара на meganet
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Varna
    Мнения
    259
    Аз съм чувал че ако пееш може да се оправиш смисъл акто си вкъщи си попейвай някоя песен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си