.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 61
  1. #1

    ПО евтино гориво

    http://www.facebook.com/pages/Iskame...87402757954799


    Това е фейсбук страницата, моля харесайте я и я предлагайте на вашите приятели..

    Аз искам по евтино гориво щото обичам да обикалям с колата, а цените са адските.. едно време е било 1 лв на литър.. сега само се дигат.. какво е това.. Може след време протест да се направи.

  2. #2
    Задължително трябва да има протест! Организирам в лицекнига! Задължително!
    активизъм/превенция; писане; музика

  3. #3
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    харесвам!

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Браво. Някой от горестоящите ще си го премести от единия в другия.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    И на мен ми харесва идеята,но според мен няма как да стане !
    Не само ,че цената няма да падне ами ще продължи да се качва !

  6. #6
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Не искам богатство,не искам пари,а на бирата и бензина старите цени!
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Браво. Някой от горестоящите ще си го премести от единия в другия.
    Всъщност, да. Много, ама много ми втръсна от неадекватни протести и слабоумни искания по адекватни проблеми.
    активизъм/превенция; писане; музика

  8. #8
    anonymous546178
    Guest
    И аз харесах даже плеснах и комент на стената

  9. #9
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    с телепатия

  10. #10
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    http://www.autoplanet1.com/index.php...cat=5&id=12190
    http://www.btv.bg/news/svetut/balkan..._stotinki.html
    Когато има недоволни хора се прави така!
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  11. #11
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Единствената форма на простест, която би имала ефект е масово да спрем колите си. Нищо друго не би повлияло на цената.

  12. #12
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Единствената форма на простест, която би имала ефект е масово да спрем колите си. Нищо друго не би повлияло на цената.
    има доста варианти ... ама проблемът е там че българите сме "много задружни" и не вярвам да стане факт какъвто и да е вид протест
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  13. #13
    А да ви е хрумвало, че има конкретни причини за поскъпването на горивото? То да не е да си избереш някаква цена по свое усмотрение.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  14. #14
    Нали градският транспорт е безплатен. Къф ви е проблема?

  15. #15
    Абе то и градския транспорт не е безплатен, но като цяло който иска да е "дупЕ" с кола си плаща цената за това. А и както каза manliftingbanner, всичко е икономика. + това е нормално да се качват цените, предвид, че петрола намалява с всяка изминала минута, благодарение на САЩ. Първият двг не е проектиран да работи с петрол, а колите не са "вървели" по-малко. Интересно ще ми бъде, когато свърши какво ще правите след това

  16. #16
    Абе то и градския транспорт не е безплатен, но като цяло който иска да е "дупЕ" с кола си плаща цената за това. А и както каза manliftingbanner, всичко е икономика. + това е нормално да се качват цените, предвид, че петрола намалява с всяка изминала минута, благодарение на САЩ. Първият двг не е проектиран да работи с петрол, а колите не са "вървели" по-малко. Интересно ще ми бъде, когато свърши какво ще правите тогава

  17. #17
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от batko19
    Абе то и градския транспорт не е безплатен, но като цяло който иска да е "дупЕ" с кола си плаща цената за това. А и както каза manliftingbanner, всичко е икономика. + това е нормално да се качват цените, предвид, че петрола намалява с всяка изминала минута, благодарение на САЩ. Първият двг не е проектиран да работи с петрол, а колите не са "вървели" по-малко. Интересно ще ми бъде, когато свърши какво ще правите тогава
    първо в момента се работи главно в/у проектирането на електро мобили, второ има измислен двигател с био гориво, трето има измислен двигател с вода който дори е направен от българин който кратко време след това е убит и изчева проекта ... следователно този проект се крие някъде и четвърто скоро петрола няма да свърши
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  18. #18
    Има двигател задвижван от маслото от джойнта. Лошото е, че за момента няма кой да го въведе

  19. #19
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Аз ако не съм с карта за да отида и да се върна от работа трябва да изхарча 4лв за билети. Ако заредя нафта за 10лв. изминавам >70км. До работа ми е 12-14км. Смятам, че е горе долу едно и също, а удобството на колата не може да се сравни с бутаницата в градския транспорт. А ако след работа не смятам да се прибирам директно вече градския транспорт става неудобен.

  20. #20
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от MishoShamara
    Нали градският транспорт е безплатен. Къф ви е проблема?
    Още един гратисчия. Да не съм те чула да мърмориш като свекърва как автобусите са стари и неотоплени!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  21. #21
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Цитирай Първоначално написано от MishoShamara
    Нали градският транспорт е безплатен. Къф ви е проблема?
    Още един гратисчия. Да не съм те чула да мърмориш като свекърва как автобусите са стари и неотоплени!
    Ти да не си контрольорка?
    Welcome to the Jungle...

  22. #22
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Цитирай Първоначално написано от MishoShamara
    Нали градският транспорт е безплатен. Къф ви е проблема?
    Още един гратисчия. Да не съм те чула да мърмориш като свекърва как автобусите са стари и неотоплени!
    Ти да не си контрольорка?
    и да е и да не е напълно права ... когато не даваш едно левче за билет няма да мрънкаш, че било студено били стари и бла бла бла, защото от такива като него градския транспор губи много!
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  23. #23
    А като билетчето е с цената на един хляб и някой иска да си го платиш дори и за една спирка, дори и да си чакал дадения транспорт 40 минути и да ти се е скапал целия график за деня?

    Такива разсъждения от общ характер са вредни, другари.
    активизъм/превенция; писане; музика

  24. #24
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Цитирай Първоначално написано от semantics
    А като билетчето е с цената на един хляб и някой иска да си го платиш дори и за една спирка, дори и да си чакал дадения транспорт 40 минути и да ти се е скапал целия график за деня?

    Такива разсъждения от общ характер са вредни, другари.
    Ако са повече тези дето си дупчат билетче за една спирка, по-малко ще се налага да чакаш по 40мин., защото ще има пари за повече автобуси. Елементарна логика.

  25. #25
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от semantics
    А като билетчето е с цената на един хляб и някой иска да си го платиш дори и за една спирка, дори и да си чакал дадения транспорт 40 минути и да ти се е скапал целия график за деня?

    Такива разсъждения от общ характер са вредни, другари.
    еми ако си за 1 спирка место да чакаш 40мин. извърви я пеша за 10 и няма толко да ти се развали графика


    Цитирай Първоначално написано от manliftingbanner
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Цитирай Първоначално написано от semantics
    А като билетчето е с цената на един хляб и някой иска да си го платиш дори и за една спирка, дори и да си чакал дадения транспорт 40 минути и да ти се е скапал целия график за деня?

    Такива разсъждения от общ характер са вредни, другари.
    Ако са повече тези дето си дупчат билетче за една спирка, по-малко ще се налага да чакаш по 40мин., защото ще има пари за повече автобуси. Елементарна логика.
    тц...

    нямам време сега да обяснявам какво точно представлява услугата Градски транспорт, но тя не зависи от билетчетата почти. А и съм го писал в други теми преди...
    а от какво зависи нима парите от билетчетата не отиват за райсове трамвай и т.н. за тяхната подръжка обновяване и т.н.
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си