.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Windows Xp 6 екрана

    Екрана на Лаптопа ми е разделен на 6 по малки екранчета , и на всяко показва десктопа ми. Преинсталирах си Windows-a, инсталнах и нови нВидиа драйвъри, но продължава да седи така разделен. Ако някой има идеи какво друго да направя преди да го занеса да го види техник ще е добре. Още по - странното е че попитах и друг техник и той ми отвърна, че за пръв път чува за такова нещо ...
    ето и снимка понеже малко трудно по друг начин бих могла да го унагледя.

    http://alfa.kachi-snimka.info/viewer...295337901v.jpg
    I don`t care .. ;] ..

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    До колкото знам това е грешка във видео чипа ... пробвай с Update на BIOS, но не е гаранция че ще се оправи, всъщност според хората които са писали по този проблем из интернет нищо не е помогнало. Ако е гаранционен направо го носи да го видят ...

  3. #3
    Направо носи на сервиз. Не си играй с опити да префлашваш, че ще омажеш нещо ако не знаеш точно какво правиш.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  4. #4
    като за начало метни 1 око в биоса ,включи отделен монитор и виж там как е , в биоса направи Рестор дефаулт сеттингс ; ако и на другия монитор се вижда така на 6 значи проблема ти е във видеото ,което е на дъното вероятно и става сложно и скъпо )) другият вариант ,ако го показва добре другия монитор да ти е от връзката между дъното и матрицата , има и други варианти ,но това е най - вероятно ,успех и може да драснеш какво е станало .

  5. #5
    Мерси много за отделеното време! .. Ще пробвам да включа друг монитор и ще видя какво ще стане , утре вероятно ще го нося на техник, не е в гаранция и ако ми излезне скъпо да ми го оправят- направо отивам да си взимам някой новичък : ))
    I don`t care .. ;] ..

  6. #6
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    или както каза колегата видео чип, или някой лентов кабел който е вързан към матрицата.


    при остаряване, пантите почват да скърцат; всяко отваряне и затваряне напъва все повече и повече матрицата. спукването на рамката е явен признак. Когато се счупи матрицата,....... няма нужда да продължавам.


    Дано да попаднеш на кадърни специалисти.
    Моя чак от третия път се намери човек който да разбира.
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  7. #7
    когато решиш да се отърваш от него пиши ,на мен ми трябват всякакви лаптопчета мисля ,че не ти е чак толкова фатален проблема на лаптопа ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си