.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Коса ;(

  1. #1

    Коса ;(

    Такамм да ви запозная с моя проблем - постригах се преди 1 ден, но косата ми взе, че стана много къса и бухна в долната си част а отгоре стои като зализана и е супер грозно, сутрин ставам рано и нямам възможност да си правя кой знае какви поправки по косата (имам време за 1 бързо изправяне г/д) и се чудя как да си я хвана та да заприлича на нещо поне (или какво друго да я направя) .... ако се сетите за нещо - ще чакам с нетърпение мерси предварително
    If you can live forever what do you live for?

  2. #2
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Дай снимка.

  3. #3
    Ами в момента нямам, но и да имах пак нямаше да кача... за повече инфо. - косата в момента ми е до раменете, горната половина сплескана, долната бухнала и приличам на бърсалка за прах... :X:X:X
    If you can live forever what do you live for?

  4. #4
    Повече от фен Аватара на LoveHurT
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Neverland
    Мнения
    456
    изправяш предимно краищата,
    а нагоре леко я топираш
    BoyfriEND, girlfriEND, friEND. Everything has an end except my famILY!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от LoveHurT
    изправяш предимно краищата,
    а нагоре леко я топираш
    хмм.. ще пробвам - а нещо освен лак за да стои по-дълго изправена (какво ползвате вие)
    If you can live forever what do you live for?

  6. #6
    Не си третирай косата най-добре ,че в един момент ще искаш да излезнеш без преса и лак за коса и няма да приличаш на нищо.Пресите изтощават косата ужасно много ! Просто най-добре я връзвай . А през това време при всяко къпане използваи балсам за коса и маска за коса. Слагаи по повечко и главно по краищата , където косата ти е по-бухнала ! Успех!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от malkasladkaku4ka
    Не си третирай косата най-добре ,че в един момент ще искаш да излезнеш без преса и лак за коса и няма да приличаш на нищо.Пресите изтощават косата ужасно много ! Просто най-добре я връзвай . А през това време при всяко къпане използваи балсам за коса и маска за коса. Слагаи по повечко и главно по краищата , където косата ти е по-бухнала ! Успех!
    Мерси много Btw: Намерих едно алтернативно решение, което не изтощава косата (за тези, които имат моя проблем) - значи няма нужда косата да е мокра - взимаш си ластика, намокряш го и си връзваш кокче с него като гледаш да е по-високо, приспиваш с кока на главата - получава се обемна коса в цялата част и много сладурски къдрички Още веднъж мерси, че ми отговорихре
    If you can live forever what do you live for?

  8. #8
    Guest
    Моята коса седи постоянно сплетена и така нямам проблем. Иначе като се събудя ще изглежда мннн рошава и странна

  9. #9
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Ако си постригана на черта е нормално да имаш този проблем. А това с кока е много добро решение,да. Косата ми е под раменете, но са ми нужни поне 3-4 ластика - един за самия кок, и други които да го придържат и да 'къдрят' косата, колкото повече ластика минават през кока, толкова по-къдрава става.
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  10. #10
    ами в момента съм почти на черта, а преди това бях на пластове с коса под раменете и пак беше същата работа - отгоре сплескана, отдоло бухнала, но тогава я изправях повече и седеше хубаво, а сега като ми е по-къса и нещо не ми харесва изправена, а и просто нямам никакво желание да се къдря с преса/маша всеки ден та затова ще си я карам с кокчето, от време на време ще я сплитам и така.... а дали ви идва на ум някакъв продукт (освен лак), който да държи косата ми къдрава за по-дълго Мерси за отговорите до сега
    If you can live forever what do you live for?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си