- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Перли за лице
Здравейте, момичета!
Търся си хубави перли за лице. Всъщност, търся си точните перли за лице. Ха-ха.
Проблемът е, че никога не съм ползвала перли - само руж. Има сигурно стотици нюанси, някои са и блестящи, а други обещават да прикрият я крив нос, я големи бузи.
Не ми се намират актуални снимки (иначе имам някъде в сайта, ама те са отпреди година), затова едно описание накратко:
Аз имам кръгло лице, светла кожа, леко широк в основата нос, но с правилна форма, трапчинка в брадичката и също трапчинки точно до устните (забележими са при усмивка, но само, когато се вгледаш). Очите ми са синьо-зелени, а косата ми в най-скоро време ще стане платинено руса ала Гуен в този клип.
Ползвам пудра на Манхатън - антибактериалната серия, цветът ми е 70 ванилия или 75 бежово. Червилата ми са от розовата или телесната гама.
Та, препоръчайте нещо.Цена: макс 20 лв
all day... all night... what the fuck?!
във всеки каталог на ейвън има перли моите са такива.Май арабски блясък се казват.Около 17-18 лв, а имам и такива, които са 7 лв на голдън роуз и също ми вършат перфектна работа.Само внимавай да не ги изтърваш много много, че моите се изпотрошиха
аз лично не съм ползвала но, до колкото знам н ейвън перлите са добри и в сегашната брошура са 15,90
перлите на avon са добри и са три вида "диамантен блясък","арабски блясък" - тези са за бронзов загар и озаряващи перли ,но тей като сега е зима в никакъв случай не си вземай перли за бронзов загар ако си с светла кожа ..стой грозно :P по - добре озаряващи или нещо не толкова тъмно![]()
Hostis Honori Invidia
Има перли, които са пастелни и такива, които са с блестящи частици. По обикновените магазинчета има и евтини перли за по 2-3лв., има и на Golden Rose, които са към 6-7лв, има и други.
Иначе за перлите на AVON - аз имам озаряващите. Тези за бронзов загар "Арабски блясък" не съм ги имала, но мисля, че нямат блестящи частички, но са за по-тъмна кожа или кожа с тен, т.е няма да ти вършат работа, защото си с по-светла кожа. Тези с диамантен блясък като цвят мисля, че са като озаряващите, но са по-блестящи.
В каталог 3 перлите са на цена 12,90.
Разгледай в магазините какво има (някъде могат да ти дадат да пробваш на ръката, за да видиш какъв цвят са и как ще стоят на кожата ти) или си поръчай от AVON, но може да изчакаш да влезе в сила кампания 3, защото тогава са по-евтини.