.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47

Тема: Помогнете

  1. #1

    Помогнете

    Пиша ви по повод една много наболяла тема въобще на цялото ни общество и държава ! Именно това как се чувстваш в собствената си държава като роб на циганското "малцинство" .. Та да разкажа .. С приятелката ми сме заедно вече от 1 година и нещо .. Поради множество причини лятото се наложи да я преместа в друго училище .. преди това учеше в елитно школо което ще запазя в анонимност . Та принудих се да я преместа в училище в Красна поляна на метри от мръсното гето .. В момент когато тя отказа да контактува с тази черна зган тя бе заплашена както и тя така и аз че маалата щела да ни се изреди и че там ако не бъдем дружелюбни към мааангалията щели сме да ядеме пердах . Че един българин е бил по ниско от един мангау. На всичкото отгоре всеки ден и изчезват пари а аз нищо не мога да направя тъй като тая паплач са хиляди .. И това в собствената ни държава .. Молим ако има скинари които могат да ми помогнат В петъка най вероятно ще ходят на театър представи си колективно .. Въпроса ми е някой да изяви желание да ги изнесем аз ще ви представя информация точно къде и кога .. Нека да не мълчим помогнете ми . НЕКА ДА СИ ЗАПАЗИМ ДОСТОЙНСТВОТО !!! ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ !! СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ !!!!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Приятелю ,точно със скинари доникъде няма да я докараш ,но както и да е .

    От кой квартал е момичето ?
    Защо учи в Красна поляна ?
    Защо изобщо сте я преместили там?
    Няма ли вариант да я преместите в друго училище ? ( и на въпроса ти ,който ще последва - да ,ще се наложи да "подвиете опашка" в случая)

    Мога да те посъветвам единствено да я преместите от въпросното училище. Ако ги пребиете ще си го върнат ,когато "скинарите" ги няма - нищо няма да се реши ,само ще стане по-зле.

  3. #3
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Цитирай Първоначално написано от Auriss
    Приятелю ,точно със скинари доникъде няма да я докараш ,но както и да е .

    От кой квартал е момичето ?
    Защо учи в Красна поляна ?
    Защо изобщо сте я преместили там?
    Няма ли вариант да я преместите в друго училище ? ( и на въпроса ти ,който ще последва - да ,ще се наложи да "подвиете опашка" в случая)

    Мога да те посъветвам единствено да я преместите от въпросното училище. Ако ги пребиете ще си го върнат ,когато "скинарите" ги няма - нищо няма да се реши ,само ще стане по-зле.

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  4. #4

  5. #5
    Е ако мангалите са колективно, тряя събереш 30-40 скинара, че да им се престрашат...

    Пък и нали се сещаш, че тея дроги нито ще ви пазят, нито пък им пука за вас? Махаш се от там. Ето ти решението. Другото, влизаш с автомата и правиш чудо.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  6. #6
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Е ако мангалите са колективно, тряя събереш 30-40 скинара, че да им се престрашат...

    Пък и нали се сещаш, че тея дроги нито ще ви пазят, нито пък им пука за вас? Махаш се от там. Ето ти решението. Другото, влизаш с автомата и правиш чудо.

  7. #7
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Хаха луди ли сте бе,скинарите са такива шубета Вижте,че обикновено са 3-4ма по 2 метра и бият циганин метър и 60 Ще им трябва цяла армия,за да се престрашат да влезнат в циганска махала.

  8. #8
    М16/калашноков/граната. Препоръчвам една каса от третото. Ако нямаш нито едно от трите, мести конйете.

  9. #9
    Рано или късно ще стигнем до гражданска война, ако държавата не се намеси както трябва със съответната реална интеграция. Малоумните чернилки не си дават сметка, че са едва 10% от населението и това, че ходят на групичка, защото живеят в съседни обори няма да ги спаси като на българите им писне и се събудят. Като стигнат 20% очаквам вече да са толкова изнагляли, че да се вдигнем. Просто е неизбежно, ако нещата продължават така. Като ни натиснат по-сериозно ще се обединим и ще им направим живота още по-черен. Жалко е само, че държавниците ни ще излезнат чисти, а те са виновни.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Greennight
    Хаха луди ли сте бе,скинарите са такива шубета Вижте,че обикновено са 3-4ма по 2 метра и бият циганин метър и 60 Ще им трябва цяла армия,за да се престрашат да влезнат в циганска махала.
    ти не говори така, защото ако те напипат някъде ще се опърдиш

    гледал съм как бият не им пука особено дали ще удрят с юмруци или с метални тръби по главите на хората

  11. #11
    Мечо и какви хора бият? 3ма с тръби бият дребосък които никога не се е бил през живота си...Стига глупости. Всеки във добра физическа форма (не търкалящ се лой) и малко опит в някакво бойно изкуство може да ги намотае тея дроги.

    Друго което е, гражданска войа няма да има. Българина е ленив и е ш***н п***раст. Свикнал е всеки да му го набутва отзад и само да квичи, това било такова, онова било такова. Те хляба му взеха той си мълчи. Не ми говори кой ще се обедини и ще ставали революции. Това са фантастики. Колко пъти съм призовавал сума ти хора за най-различни неща, да се излезе на улицата. Е да 10000 човека във фейсбук се точат и накрая на улицата сме 50тина познати, няма и толкова.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  12. #12
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Мечо и какви хора бият? 3ма с тръби бият дребосък които никога не се е бил през живота си...Стига глупости. Всеки във добра физическа форма (не търкалящ се лой) и малко опит в някакво бойно изкуство може да ги намотае тея дроги.
    Тренирам бойни изкуства от близо 5 години и едни от най-големите бойци които познавам са именно 'скинари', а те почти нищо не са тренирали. И мога да ти кажа че ако сме двойно повече и с тръби, не бих посмял да им тръгна..

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Мечо и какви хора бият? 3ма с тръби бият дребосък които никога не се е бил през живота си...Стига глупости. Всеки във добра физическа форма (не търкалящ се лой) и малко опит в някакво бойно изкуство може да ги намотае тея дроги.

    Друго което е, гражданска войа няма да има. Българина е ленив и е ш***н п***раст. Свикнал е всеки да му го набутва отзад и само да квичи, това било такова, онова било такова. Те хляба му взеха той си мълчи. Не ми говори кой ще се обедини и ще ставали революции. Това са фантастики. Колко пъти съм призовавал сума ти хора за най-различни неща, да се излезе на улицата. Е да 10000 човека във фейсбук се точат и накрая на улицата сме 50тина познати, няма и толкова.
    Абе мани ти гледал съм live подобни изпълнения. Цял катун изнесоха с камъни. Много лесно се "намотават" трима. Но през форума. Реално ако си срещу повече от двама шансовете ти започват да клонят към нула. Просто тялото ти не е пригодено за подобно нещо. Казано по друг начин за 1 секунда могат да те ударят 3 пъти, а ти веднъж. И не си мисли, че тялото ти ще издържи повече от техните.

    Хубаво е да помислиш малко вместо да се пенявиш.

    Аз съм от бая масивните и силни, но срещу трима (разбирасе не 18 годишни мръшляци, а средностатистически мъже) - нямам особен шанс.

    Иначе виж с бухалка, бокс или мачете вече тези 3-ма може и да паднат. Особено с последното. Ако видиш такова нещо - бягай целия крак ще ти отреже.

  14. #14
    относно гражданската война - мечката играе според пръчката

    има си една граница и в момента, в който стане ние или те в буквалния смисъл ще стане много лошо

    аз съм готов и чакам - и меч и пистолет имам

    силни са, защото са на група мангалите

    иначе са пълни нещастници

    Надявам се да не се стига дотам и никога не съм бил расист, но ако се наложи няма да се поколебая да убия човек при случая аз или той. Същност циганите са един много добър ресурс при една силна икономика и може да сме си взаимнополезни (пък и турците). Но не при сегашните политически условия. Те ще доведат само до смърт.

    Не давай знаменатели кой какъв е, защото ако ти се наложи да се сблъскаме ще се посереш. Никога не съм търпял свинщини и мангалщини.


    Ето момчето, което е пуснало темата - то вече е готово и като си намери групата на по-късен етап ще е много полезно. Просто омразата е създадена. Групата я няма, защото я няма ситуацията ние или те (не се е събудил инстинкта за оцеляване още)

    Скинарите в глобален мащаб никога не са били опасни. Опасни са обикновенните хора, които в никакъв случай не са расисти или нещо подобно. На тях наложи ли им се да оцеляват и да пазят децата си в национален мащаб - и господ няма да може да помогне на циганите.

  15. #15
    Разбрал си ме грешно. Не съм казал, че мога да намотая 3ма. Това го може само бате Слай. Но един мога, дори и тръбата да е взел. Както казах скинарите вървят на тумбичка, точно като циганите и 1в1 трудно може да се получи. Имал съм пререкания с нацисти и скинари. Като сме поравно, се пенят много. А после те дебнат 2-3 като се разделите и да ви бият един по един. Имам си представа от тактиките им. Че има здрави копелета сред тях - има. Спор няма. Ама на 100 колко са те? 10 има ли?

    А относно циганите...баце ти за такова нещо ЕС чували си? Нали ако почнеш да трепеш цигани масово и стане гражданска война ще се нацвъкат тука хиляда и една армии и сума ти сини,зелени и розови каски. Това означава милитаризирана зона. Икономиката - рязък завой надолу. О да, има къде по-надолу. Стига глупости. Единствения начин да се оправи положението е както САЩ направи с негрите - интеграция. Друг начин при сегашното положение няма. Ти как си представяш ЕС, НАТО, ООН и т.н. да си стоят мирно и спокойно докато се извършва геноцид тук? Стига сте подклаждали етническа омраза и напрежение. Една цяла партия ми стига. Погледни какви са били последиците от тези сблъсъци маааалко по на запад от нас и си помисли мноого хубаво пак, кое е добре за народа и кое не.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Разбрал си ме грешно. Не съм казал, че мога да намотая 3ма. Това го може само бате Слай. Но един мога, дори и тръбата да е взел. Както казах скинарите вървят на тумбичка, точно като циганите и 1в1 трудно може да се получи. Имал съм пререкания с нацисти и скинари. Като сме поравно, се пенят много. А после те дебнат 2-3 като се разделите и да ви бият един по един. Имам си представа от тактиките им. Че има здрави копелета сред тях - има. Спор няма. Ама на 100 колко са те? 10 има ли?

    А относно циганите...баце ти за такова нещо ЕС чували си? Нали ако почнеш да трепеш цигани масово и стане гражданска война ще се нацвъкат тука хиляда и една армии и сума ти сини,зелени и розови каски. Това означава милитаризирана зона. Икономиката - рязък завой надолу. О да, има къде по-надолу. Стига глупости. Единствения начин да се оправи положението е както САЩ направи с негрите - интеграция. Друг начин при сегашното положение няма. Ти как си представяш ЕС, НАТО, ООН и т.н. да си стоят мирно и спокойно докато се извършва геноцид тук? Стига сте подклаждали етническа омраза и напрежение. Една цяла партия ми стига. Погледни какви са били последиците от тези сблъсъци маааалко по на запад от нас и си помисли мноого хубаво пак, кое е добре за народа и кое не.
    А гледай сега - интергация да. Това е варианта. И те са хора. В никакъв случай не изповядвам гонене на който и да е. Но гражданската война не зависи от правителството. Най-вероятно ако стане ще се отцепят някои части (което при тази ситуация ще е по-добър избор). При такива ситуации армията и полицията също са трудно управляеми от правителството. В Сърбия избиха 40 000 мюсюлмани през войните (цифрата е под въпрос, но в Сребреница е едно от най-големите кланета) и то не по команда на правителството, а по самоинициативи на отделни полковници.

    Пък и какви каски ще има е също под въпрос. Политическата ситуация се променя доста бързо. Тогава може да сме към очертаващата се ос Русия - Китай - Индия - Япония и никой няма да смее да прати който и да е. Пък и самата Европа се променя. Не се знае там какво ще е. Развой на събитията в стил Хитлер в следващите години в Европа никак не са изключени. Няма как нации като Англия и Германия да търпят прекалено дълго техните емигранти.


    Много грозно може да стане, така че правителството да вземе мерки за образование и очовечаване на циганите. Сигурно е, че ако нещата продължават така без война няма да се размине. Трябва да си малоумен за да не виждаш, че в един момент ще се опре до колективно лично оцеляване.

  17. #17
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Относно скинарите-Наистина има и много здрави,които се млатят като хората.Но 90% са мърши по 70 кила и обикновено няколко човека нападат 1 и то с подръчни средства ножове/палки/пръчки/кубинки,а другия не е защитен.Аз досега не съм видял примерно 20 циганина срещу 20 скинара.Виждал съм 5 скинара да млатят 1 циганин,или там 5 от антифа да млатят 1 скинар...В България сериозните скинове се броят на пръсти...Вижте в Русия и Щатите е различно.Там се занимават сериозно,ходят да тренират,но тук не е така...


    Относно гражданската война-какви глупости говорите.Нали ако мангалите се вдигнат на бунт,ще пратят 100ма войници и като им кажат да стрелят на месо(да речем да влизат по 10ма в махала)за 1 ден ще отидат 10 000 мангала...Вижте кво става в Либия сега.Кво като протестиращите са хиляди ?Войници има само няколко ранени,а протестиращите са 200 убити и 800 ранени...

  18. #18
    Te жертвите при размирици не са от армията, ами от населението главно. Нали знаеш, когато невъоръжени хора се изправят срещу въоръжени такива обикновено 1вите умират. Пък скинари минари в евентуална гражданска/размирици много бай мангали не ги бърка да хванат брадвата, да ти влязат в къщата и да те разфасофат. Та те сега си смеят, представяй си какво ще се случи. Трябва си политическа воля за решаването на този проблем, който е твърде наболял. Разбира се, това е политически неизгодно и исктинско политическо самоубийство. Затова никой не пипа там. Лакомията на няколко партийки за власт в тазди държава ще ни прати подяволите. Ако питате мен, дайте да дигаме бунт срещу правителството не срещу циганите. Аз лично, много бих искал да вляза в парламента с Калашников и 1000-2000 патрона...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Te жертвите при размирици не са от армията, ами от населението главно. Нали знаеш, когато невъоръжени хора се изправят срещу въоръжени такива обикновено 1вите умират. Пък скинари минари в евентуална гражданска/размирици много бай мангали не ги бърка да хванат брадвата, да ти влязат в къщата и да те разфасофат. Та те сега си смеят, представяй си какво ще се случи. Трябва си политическа воля за решаването на този проблем, който е твърде наболял. Разбира се, това е политически неизгодно и исктинско политическо самоубийство. Затова никой не пипа там. Лакомията на няколко партийки за власт в тазди държава ще ни прати подяволите. Ако питате мен, дайте да дигаме бунт срещу правителството не срещу циганите. Аз лично, много бих искал да вляза в парламента с Калашников и 1000-2000 патрона...
    Ние няма да дигнем бунт срещу циганите, но те ще вдигнат. Съветвам те - купи си оръжие ще ти потрябва. Приготвяш си 1200 лева и на лъвов мост спираш първия сотениор за да те опъти.
    Смеят, защото са тъпи. Точно нормалните хора сега не смеят, но после ще смеят. Грабването на брадвата е двустранен процес. Кои са невъоръжените? Вече няма такива почти всяко семейство има огнестрелно оръжие (за жалост точно пенсионерите нямат). Щом бай мангал можел, защо аз да не мога? Аз имам пистолет с 16 куршума налични и при такава ситуация ще оставя 16 трупа. Въобще няма да се замисля за глупавите мангусти. Пък и е напълно недоказуемо, защото много бързо се размиват нещата - никой няма да тръгне в средата на безредиците да води разследване. Жертвите са основно от армията, а не от населението. Като на някой дърт полковник му изперка и тръгне с 200 войника и 20 танка ще направи чудо. Достатъчно е някой мангал да е посегнал на съседската баба да обира преди това за да му текне на стареца.

    Е гледай тези идиоти започнаха сами да се нападат вече на племенен принцип:


    След бл. 20 на ред са 18 и 19
    Автор Vania
    17 February 2011
    Ямбол. Собственици на апартаменти в блоковете с номера 18 и 19, които са в близост до печално известния бл.20 в ж.к. "Райна княгиня" в Ямбол, искат да се преместят. Те молят общината за помощ. Готови са да оставят собствеността си и да плащат наем в общински жилища. Само и само да се отърват от съжителството с ромите. След събарянето на бл. 20, разрушителната активност на живеещите в махала
    та се е насочила към съседните сгради. Изпочупени са стъкла на прозорците, набезите по мазетата са постоянни. Жените и децата не смеят да излизат сами на улицата. Роми ги нападат безпричинно, посягат да ги удрят, хвърлят по тях различни предмети. Въпросът вече е поставен пред общинския съвет от трима собственици. Ще се търси решение за преместването им.
    Един от вариантите е апартаментите да се отчуждят и живеещите в тях да бъдат настанени в общински жилища. Проблемът обаче тепърва ще се разраства. Двата блока, които са населени преобладаващо с роми, периодично се наводняват. Стълбищата се ползват за тоалетни. Пространството наоколо започва да прилича на сметище. Не е изключено след известно време историята на бл. 20 да се повтори.


    http://yambol-dnes.com/index.php?opt...=7373&Itemid=1


    Или емигрирай или купувай оръжие за да ги изпукаме като се наложи. Ти си избираш. "Човек", изяждащ блок няма как да стане човек

    И да се интегрират според мен по-голямата част ще бъде неуспех от интегрирането. Просто са си генетично увредени. Навсякъде са същите парцали.

  20. #20
    Tо интеграция от днес за утре не става. Трябва да се търкулнат 1-2 поколения. Не може бай мангал дет до вчера са го бухали скинове да се надяваме да си е нормален и да не таи злоба. Това няма как да стане. Но да си ги обясняваме тия неща не смятам, че е нужно.

    Аз си имам законно оръжие, но и да нямах не съм толкова глупав да отида и да си куя незаконен патлак, ей така да си имам. Наказанието за притежание на незаконно оръжие е от 3г до 6г. Не, мерси. А, ако си мислиш, че с 16 патрона ще оставиш 16 трупа -лъжеш се. Това да не е CS. И моля те, не започвай тема за оръжия, защото има да ти говоря 3 дена без да се повторя.

    Относно изперкалите полковници...верно са изперкали. Ама нали се сещаш, че те не са главнокомандващи? Ако в армията ни няма ред и не се следват заповеди...то тогава каква е разликата с циганите и башибозука? Давай да са колим наред па да става кфот ще.

    Мангустите са си били нагли винаги. Но от това как ги третираш има значение как ще те третират и те. Ще ти дам пример с Ловеч, понеже от там съм родом. Имаме си един квартал наречен Гозница. Там 50% (по последни данни) са цигани. Останалото е предимно пенсионери. Е този квартал се намира през околовръстното. До него се стига през един мост. Направо все едно си е отделно от града (всъщност някога е било село). Те си живеят там, имат си кафета,магазини, даже дискотека. По центъра и останалите квартали ряядко можеш да срещнеш мангуста. Те си имат един вид почти затворено общество. Проблеми с циганското население в Ловеч почти няма. Че има изцепки от тях които създават безредици и т.н. - има. Ама са единици. Повечето си живеят спокойно и мирно, ходят си на работа доста от тях. Не са прекрасни съседи, ама то да ти кажа и българите са стока в много случаи. Ама ако им вземем работата, магазинчетата, дискотеката, кафетата...кфо ще стане тогава? Еми много ясно, че ще почнат да цвърчат из целия град. А сега си стоят там.

    Сега се сетих за един случаи където имаше групичка от 3-4 манговци на центъра. Стояха си кротко и мирно на пейките. Следващия момент налитат 10 ненормалника и ги пръсват от бой. Пред очите на 2ма полица стоящи на 20м няма. Сигурно ги ритаха поне 1-2мин. Духнаха, след което куките дойдоха (с бавна походка) и казах "Еми сори момчета, ама не ги видяхме кои са..."
    Е това по какъв начин решава проблема ми обясни? С какво тая банда малоумници и тяхното изпълнение е по-добро от циганското? При положение, че бат манго просто си люпеше семки...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  21. #21
    GregoryHouse


    аз ти казах - за разумно решаване на проблема съм. Все пак за всичко трябва да сме готови. Слабо ме интересуват наказанията от закона. Този пистолет никога и никой няма да го види най-вероятно.

    интеграция, а по възможност и асимилация

    Няма как да отречеш, че голяма част от циганите са си природно тъпи. Просто няма как.

    Ясно че няма как с 16 патрона 16 трупа да оставиш, но 10 е достоверен вариант.

    Иначе за армията - просто се къса връзката с командващите над него и се издават заповеди.

    Както и да е въобще си нямам идея защо спорим, като сме на едно мнение.

  22. #22
    В споровете се ражда истината Затова. Въпреки, че аз по скоро бих го нарекъл дискусия, но карай.

    Пистолетите не са направени за да ходиш и да трепeш. Те са направени за самозащита и контролни изстрели в главата.
    Ако искаш да трепеш има далеч по ефективни начини, при които няма опасност някой да е достатъчно изобретателен и вместо да тича към теб с брадвата - просто да я хвърли.

    Пък и 10 е доста под въпрос. Ако имаш подходящо оръжие и тренировка - боже би. Ако просто си опукал 2 пълнителя на стрелбището - надай се. Не, че е трудно да улучиш човек от 15м, трудно е да го убиеш с един изстрел в реална ситуация. Опитай да се движиш, и да стреляш по движеща се мишена...от тея 16 патрона, ако уцелиш с 3-4 ще е добре
    Пък и все пак имаш 16 патрона...и не можеш просто да отидеш и да си купиш още...което те оставя само с варианта да си стоиш вкъщи и когато влезе някой да го гръмнеш. Ако излезеш на улицата да се гръмите, 2-3 може и да убиеш преди да свърши тоя пълнител. И след това ще ги гониш да ги биеш с дръжката

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    В споровете се ражда истината Затова. Въпреки, че аз по скоро бих го нарекъл дискусия, но карай.

    Пистолетите не са направени за да ходиш и да трепeш. Те са направени за самозащита и контролни изстрели в главата.
    Ако искаш да трепеш има далеч по ефективни начини, при които няма опасност някой да е достатъчно изобретателен и вместо да тича към теб с брадвата - просто да я хвърли.

    Пък и 10 е доста под въпрос. Ако имаш подходящо оръжие и тренировка - боже би. Ако просто си опукал 2 пълнителя на стрелбището - надай се. Не, че е трудно да улучиш човек от 15м, трудно е да го убиеш с един изстрел в реална ситуация. Опитай да се движиш, и да стреляш по движеща се мишена...от тея 16 патрона, ако уцелиш с 3-4 ще е добре
    Пък и все пак имаш 16 патрона...и не можеш просто да отидеш и да си купиш още...което те оставя само с варианта да си стоиш вкъщи и когато влезе някой да го гръмнеш. Ако излезеш на улицата да се гръмите, 2-3 може и да убиеш преди да свърши тоя пълнител. И след това ще ги гониш да ги биеш с дръжката
    Ти луд ли си? 3-4? Нали се предполага, че ще има тълпа от едната страна? Т.е. почти всички влизат. Това да не ти е хвърляне на камък? Има си мерник, който е напълно точен. И като е движеща се мишена какво? Както застане на мерника, така няма да е движеща се вече. Пък и всичко нелегално е с изместен център т.е. смъртта е почти неизбежна

    Имам и заглушител между другото

    [b]Препоръчвам на всеки да си набави подобно оборудване. Може да ни се наложи да си защитаваме домовете. При заплаха за живота (т.е. 2 или повече нападатели, нож, огнестрелно оръжие или предмет който може да те нарани) имате законовото право да убиете нападателя. Нека да е ясно, защото масовата заблуда, че закона не ти дава право на самозащита е само мит.

    Простотията с хвърлянето на брадва няма да я коментирам

  24. #24
    Е ти какво си мислиш, че това ще е някакъв дуел както през 100 годишната война французите и англичаните са правели, застават едни срещу други като мишени и почват да се пукат без да мърдат...
    Като искат да те трепят ще ти действат през ноща на малки отряди и така. Няма да стоят като неподвижни мишени.

    Лесно е да улучиш от 15тина метра неподвижна мишена, но пак казвам, зависи от оръжието и начина на стрелба.
    Ако стреляш с някой тупан от рода на CZ "one kilo of pure steel" със зверския откат, ти трябва поне 1-2 секунди, че и повече между изстрелите за да се прицелиш отново точно в мишената. При това тя просто си стои там окачена на дървото, а не бяга панически след като е видяла насочен пистолет към нея...
    Ако стреляш със по-малокалибрено оръжие от рода на Walter P22 е съвсем друго нещо, почти на бърст можеш да си изпразниш пълнителя и максимум 1 да не влезе в мишената от същото разстрояние.
    И пак казвам, тук стреляме по пънове, по жива бягаща мишена е съвсеееем различно. Пробвай да улучиш бягащо куче от 15м... тогава ще разбереш за какво ти говоря.

    А изречението ти за куршумите с изместен център на тежестта...направо ме уби. Ти дори имаш ли представа защо се правят с изместен център на тежестта? Неизбежна била смъртта..как точно го измисли това...
    Я кажи за какво желязо си говорим поне?

    А, ако си решил да се намесваш в такива стълновения, далеч не е ефективно, да го правиш с пистолет. Ти какво си мислиш, че другите ще са въоржени със вили и сопи ли?


    П.п: Само да кажа, че водим дискусията чисто хипотетично (до модераторите и админите )

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  25. #25
    GregoryHouse


    прекалено много подценяваш огнестрелното оръжие

    казвам ти не си прав

    псм

    Има някакви случаи на 10 патрона в тялото и оцелява, но тея Господ ги пази. Има случаи и на падане от самолет без парашут и оцеляване с натъртване.


    Каквото и да си говорим един пистолет е в най-лошия случай 8 пъти по-ефективен от брадва.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си