- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Училище и приятели
- Защо всички са толкова двулични?
защо всички са толкова двулични ?
Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
ми защото секи гледа за него си и не му пука за околните![]()
[Нема правда,нема ред-вадим к*ро и наред!]
защото всеки си гледа интереситеи не мисли за другите
![]()
1-во Не всички са двулични.
2-ро Егоизмът в умерени количества е част от човешката природа и колкото и теми да пускаш, и колкото и да се оплакваме нищо няма да постигнем.
3-то Всеки има право да е какъвто си иска. Преди да се оплакваш следващия път, помисли дали и ти някога не си се държала двулично и се опитай сама да си отговориш на въпроса.
Защото всички ни е страх-как ще ни приемат,какво мислят за нас,какви впечатления правим и т.н![]()
![]()
Щот не на кефиш!?Първоначално написано от karinka7
Не умея да губя !
Защото в крайна сметка , всеки гледа на него да си му е добре и да извлече максимално много полза от другите . През това време им се умилква , а когато получи това , което иска започва да върти интриги и да говори зад гърба им . Аз лично съм свикнала и предпочитам да съм сама отколкото в лоша компания , каквато се оказа тази с , която излизах . Свиквай и ти , но ако смяташ , че двуличието е лошо човешко качество се старай да не го проявяваш , защото то е скрито във всеки един от нас , колкото и да се преструва на света вода ненапита . Друг е въпроса дали ще дадеш свобода на лошото у теб .![]()
Е,не всички са двулични,но нали знаеш...Хора-всякакви.За това внимавай,когато си избираш приятели и какво споделяш с тях.![]()
Не всички са двулични... Просто трябва на време да осъзнаеш кой е и кой не е... И да си ги разграничиш в нещо като групички - "Двулични" и "Честни"Поне така си мисля аз... Човек разбира кога някой е двуличен... То си личи... Просто преди да споделяш нещо, на някого, в който не си сигурен че е честен с теб, помисли... Ако решиш, че не познаваш този човек достатъчно добре не му споделяй прекалено лични неща... Поне докато не го опознаеш. Може да е печен... Но... Може и да е двуличен. Колкото по-рано разбереш това толкова по-добре... Няма да имаш излишни главоболия.
![]()
Но все пак всеки гледа своето добро... Тъй че не можеш да имаш доверие на всеки...
![]()
Ами сигурно ,защото искат да прецакат всеки ,който им застане на пътя.С две думи използвачи,които не заслужават да имат приятели,но имат,защото са двулични![]()
Последно време е така--всеки гледа за него си .... никой не се трогва ако му помогнеш а се иска за него и за него и накрая пак неблагодарен .... има ги много такива![]()
За твоите години умствено си много малка извинявай,че ще ти го кажа,но си много жалка !
Защото всеки гледа себе си, и не му пука за вас за мен или за когото и да е било.Такъв е живота![]()
Живота е рисуване без гума за триене...
МОМЧЕ СЪМ !
Това "двуличие" го има във всеки един човек..Ние сме родени с него..
- Защото всеки си гледа интересите и го е страх за мнението на другите..Всеки един от нас в някои моменти се държи така,някои пък редовно..Свиквай това и се замисли дали ти някога си била такава,и сама ще откриеш отговора на въпроса си !!!
Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
но само ти избираш кой да остане ♥
Има няколко причини-завист,егоизъм,страх,че няма да е готин!
Абе глупости говорите... Всеки е двуличен в определен момент и с определени хора. Понякога се налага, за да постигнеш някаква цел, да бъдеш двуличен, за да ти помогнат. Най-смешния пример, който ми хрумва, е когато на контролно тези които не учат гледат да препишат от така наречените "зубъри".. А иначе ги тропат зад гърба им.. Или пък понякога се налага да се подмазваш на шефа си, нищо че е ужасен, гнусен и надут, просто знаеш, че ако си отвориш устата оставаш без работа.. Това реалността, хора..![]()
Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..
Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
Изключения: недочувам, недовиждам..
защото ние е в природата ...
ако не бяха "егоизма , двуличноста , лицемерието и гордостта
светът щеше да е перфектен ... а далеч не е ...
отговорът е прост...ЗАЩОТО НИ Е В ПРИРОДАТА
Тц, тц, мнооого сте разсъждавали на тая тема..
Някой мъдър човек беше казал "Нещата просто се случват ... на кого му пука?!"
+1Първоначално написано от Bubbly
И да ти кажа, да говориш с хора, които не са ти приятни не е двуличност![]()
+1Първоначално написано от PoKcu
- ' Уж харесваш нея, а й показваш, че се занимаваш с друга .. koлko неkаDърен опит за свалkа ! ...=D