.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Вицове

  1. #1
    Повече от фен Аватара на dem0to
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Internet
    Мнения
    471

    Вицове

    Потърсих из сайта но неможах да намеря подобна тема и реших аз да направя.Та нека тук да пишем някви смешни вицове няма значение на каква тема просто вицове:

    Прибират един бандит в ареста за убийство на бабичка. В процеса на следствието се установява, че тоя е утрепал бабето, за да и открадне чантата, в която имало пет лева.
    На разпита следователя му вика:
    - Може ли да си толкова прост, бе! Да утрепеш бабичка за пет кирливи лева!
    - Ех, г-н следовател... Една бабичка - пет лева, две бабички - десет лева, а сто бабички, ааа?


    Майката на Иванчо му дала 50 стотинки и му казала:

    - Вземи тези стотинки за закуска..

    И той ги изял .


    Компютърен маниак разказва на свой приятел:
    - Представяш ли си, вчера се връщам от работа по-рано от обикновено. Влизам в спалнята, а там в леглото - жена ми и някакъв непознат мъж. И на двамата очите им едни такива хитри-хитри... Веднага заподозрях нещо, затичах се към компютъра, опитвам се да вляза в Интернет - а те, гадовете, паролата ми сменили, бе..


    П.П-Ако има такава тема изтриите я

    Always remember that you are special and there's always somebody who likes you

  2. #2
    На една селянка й писнало мъжът й да я чука и направила дупка на външния кенеф да се чука със съседа. Много често ходила дотам и мъжът й се усъмнил и я питал защо като ходи там не си взима тоалетна хартия. Тя му отговорила:
    - Няма нужда, телето на съседа ме облизва.
    На другия ден мъжът отишъл до кенефа без хартия, изходил се, подал си задника на дупката и след малко извикал:
    - Еее, не с рогата, Белчо, с езика!
    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!
    _7\_ЕВСКИ СОФИЯ

  3. #3
    Къци, оставиха те без работа
    ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си