.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    предсрочно взимане на сумпс

    Здравейте
    Така...значи пуснах си за 1 месец да ми стане готова книжката и на листчето, което ми дадоха пише, че ще бъде готова на 7 февруари, но като цъкна в сайта на МВР ми излиза, че на 25 януари е била готова, това значи ли, че вече мога да отида в КАТ и да си я взема, или да почакам чак до 7ми?Благодаря!

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    бургас
    Мнения
    43

    Re: предсрочно взимане на сумпс

    Цитирай Първоначално написано от victimofpain
    Здравейте
    Така...значи пуснах си за 1 месец да ми стане готова книжката и на листчето, което ми дадоха пише, че ще бъде готова на 7 февруари, но като цъкна в сайта на МВР ми излиза, че на 25 януари е била готова, това значи ли, че вече мога да отида в КАТ и да си я взема, или да почакам чак до 7ми?Благодаря!

    да ти кажа сестрами скоро сменя неината,дадоха и дата и по причината че за същата дата трябваше да е в софия отиде по рано.........направо и призля ..........не само не и я дадоха накараха я да чака още 3 дни ,моято мнение иди на посочената от тях дата

  3. #3
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Ясно е че книжките са готови преди посочената дата на листчето всичко е с цел пари.. но няма да ти я дадат по рано поне според мен. Иди на посочената дата.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Petrow
    Ясно е че книжките са готови преди посочената дата на листчето всичко е с цел пари.. но няма да ти я дадат по рано поне според мен. Иди на посочената дата.
    Дадоха яяяяяяяяяяя ;р и то 2 седм предсрочно ;д

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    бургас
    Мнения
    43
    да ти е честито и да внимаваш че да не те събират от пътя с метла и лопата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си