.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Абонамент на глобул ?

    Здравейте.И така вчера се прецаках та си взех 2ра тотално безполезна карта на сметка и искам да прекратя договора..ако може някой да ми каже как става това ,защото не съм запознат.Ето какво написан на имейл съпорта на глобул:
    Код:
    Здравейте.Вчера когато отидох да си платя сметката Вашите служители ми казаха ,че за моята карта има промоция за втора карта за приятел,но изглежда не съм разбрал както са имали впредвид точно и сега Аз няма да я използвам тази карта,а трябва да я плащам..поне месечната такса ,която е 4.90 лв на месец и се увеличава на 9.90 след няколко месеца.Искам да знам как се прекратява договор,картата е взета вчера.
    Нов човек съм

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Прекратяваш договора и им броиш неустойка в размер месечните такси по договора за съответния период от време.
    Сори.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3
    бах 2 години т'ва са 240 лв бе баси смотаняците..
    Нов човек съм

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Правилно са казали хората- безплатен обяд няма.
    Ти си си сложил подписа. Трябвало е поне 1 бърз поглед да теглиш.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    след малко ще ходя да се разправям в офиса им..така ми казаха от съпорта по телефона
    Нов човек съм

  6. #6
    I'm pwned :X
    Нов човек съм

  7. #7
    Аватара на Kalliaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    In your sick brain.. :)
    Мнения
    304
    What happenedd?
    ~`Мофос ;д `~

    shwepsy

  8. #8
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Няма за какво да се разправяш с хората. Не са ти те виновни. Подписваш договор - поне хвърли един поглед.

  9. #9
    По принци имаш право да върнеш всяка стока в 14 дневен срок без да посочваш причини. Да го ревоукнеш
    ...

  10. #10
    Ами има доста голяма вероятност да им платиш неустойка :/
    ако ти вкарват такива филми, по-добре я дай на някои приятел, който ще си плаща сметката ии се опитай да прехвърлиш картата на неговото име :} за да нямаш проблеми (би трябвало да става)
    И друг път да ти е обеца на ухото, слагаш ли подпис -> четеш !
    Не се подписвай на хвърчащи или празни листи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си