.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Аз го харесвам, той мен също, но има проблем

    харесвам едно момче и той мен,но проблемът е че той харесва и една моя фр.каза ми че досега не ми е предложил защото ако нещо се скараме и скъсаме,той може да загуби моето и нейното приятелство!иначе също ми каза че съм го кефила и съм била яка.кажете ми как да го приластя или нещо такова [/code][/list][/quote][/u][/i]

    Липсва описателно заглавие.
    kalpazanka

  2. #2
    Съблечи се.
    "I have seen the universe yawning, Where the black planets roll without aim - Where they roll in their horror unheeded, Without knowledge or luster or name."

  3. #3
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Кажи му,че няма да загуби твото приятелство.
    Във всички връзки има проблеми така,чее спокойно.
    Ако искате да сте заедно,съберете се
    .

  4. #4
    Заслужава ли си връзка, в която ще е с теб, но ще мисли за приятелката ти.
    "Как да те изтрия от ума си, като сърцето ми не те пуска."

  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Няма смисъл да се бориш за него - при условие,че дори и да тръгнете,той ще мисли за приятелката ти.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6
    Щом мисли за друга значи не си заслужава...забрави го и си намери друг...
    black

  7. #7
    да но той ми каза че отдавна се е отказал от нея,защото тя не го харесва и не иска да ме нарани.познаваме се от малко време и в началото не го харесах.всеки ден ме кани на гости.Дори ме пита дали искам да ме целуне и аз естествено казах че искам и той го знаеше.всички постоянно му казват;предложи й вече,нали я харесваш.не съм го виждала откакто ме попита за целувката,защото аз все нямам вазможност да отида в тях.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314
    кажи муу че никога няма да скъсате ...

  9. #9
    ооо напълно ми е познато ... зарежи го , после да не съжеляваш.И на мен едно момче ми каза , че ме обича и че иска да ходим, но аз просто го зарязах щото той се нахвърля на всяка и в същото време харесва и друга. :oops:
    twoQ azz bQxx .. za tebe azz jivqx, n0 tii vsiichko pr0vaLii ii sarceto mii razbii

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си