.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    взех хапчето,но...

    здравейте.. искам да ви споделя какво стана с мен и на някой дали му се е случвало правих секс с приятеля ми,но кондона се скъса и взех хапчето до 60 часа и след това някаде след 6 дни ми си дойде всичко беше нормално,но сега след 2 седмици пак го правих ме и ми потече малко кръв,а сега нямам нищо... някой знае ли от какво може да е това.. :S:S:S

  2. #2
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Ако от скоро правиш секс,всичко е нормално.

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Какъв цвят беше кръвта?
    На колко години си?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4
    задължително трябва да отидеш на лекар. какъвто и да е проблемът не може да правиш нищо на своя глава. има страшно много случаи когато жената губи способността си да има деца защото не се е справила правилно с една нищо и никаква инфекция.

  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Айде, стига! Инфекция било! Ще ви отрежа достъпа до форума заради това, че психясвате децата, без да имате грам идея за ситуацията и без дори да сте поразпитали! Инфекция било! Откъде си сигурна?! Авторката не е споменала дори за бяло течение, сърбеж, зачервяване, болки. Само кървене.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6

    .

    ми беше си нормална кръв каквато ми е при цикала.. :S нямам нито парене нито някви такива работи..просто изведнъж нещо ми потече на 16 години съм..

  7. #7

    .

    а и още нещо да ви попитам ако може..
    приятелката ми е също е на 16 и същия случай като моя и са случва,но тя след 2 семици от приемането на хапчето прави секс...ии :S пак и се случва същото къса и са кондона и сега не знае какво да прави дали може пак да вземе хапчето ...

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Не е желателно да повтаря приема в рамките на 1 МЦ.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си