За коректор не мога да ти кажа, тъй като не използвам, но очна линия:
на essence са хубави и са на цени 5-6-7 лева.
на импала също са хубави, даже май са малко по-евтини.
също на alverde са майнай-хубави, но са малко по скъпи.На 7-8-9 лева са.
за очната линия: щом си начинаеща започни първо с по - меките моливи, за да ти свикне ръката с линиите .. а после минавай на течна очна линия ..
за коректора: разгледай на ArtDeco, Manhattan, Alverde , Bourjois ..
п.п. ии вместо да разчиташ само на замаскирването им се постарай да ги понамалиш .. има много информация в гугъл ..
Моме, google it. С едно цъкване на мишката ще ти излязат цените, които толкова искаш. И все пак помни, че те са ориентировъчни. В различните градове на различните места нещата струват различно. Пример: преди седмица си търсех една спирала в сайт за доставки на козметика - струваше 13 лв. Отивам в парфюмерията до нас - 16 лв, после в DM - спиралата е 9 лв.
Иначе на мен ми е по-трудно да си направя линия с молив, отколкото с очна линия. Затова почнах направо с нея. Ползвам някаква на Golden Rose със сребриста капачка, с твърд писец от сума ти време и в тоя ред на мисли, тия дни трябва да обиколя да си взема нова. Цветна, скъпа и хубава! Твърдият писец си е гаден за начало, затова мисля, че ще е по-добре да си вземеш очна линия с четчица. С тях и линията става по-изкусна. Отделно една съученичка си купи преди време някаква прахообразна очна линия, с която й е в пъти по-лесно и не се цапа така, както на мен понякога ми се случва, особено когато ми се спи и ръката ми трепери.
Коректор ползвам на Avon от серията Color Trend. Сигурно вече поне 5 пъти съм си поръчвала от него, страшно добре покрива тъмните кръгове под очите. Цената варира, но е около 3-5 лв.
Аз се спрях на очната линия на Импала + това и цената ме устройва.. доколкото чета тук е била лесна за нанасяне
и коректор на Ейвън за 6.90 и е такава каквато искам