.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Каварна
    Мнения
    43

    Подлудява ме

    Имам една съученичка, която само създава проблеми и на класа, и на госпожите, и на мен...От известно време говори за мен УЖАСНИ неща и не знам на какво се дължи...А преди това само се биеше с момчетата и накрая тя излиза “невиннта” , а не е така, защото тя зопочваше всичко ( но това е друга тема ) . Говори зад гърба ми, пък после мен пита за домашните, програмата и други работи ( сякаш, че аз съм единственатта ) . Подмазва се на учителите и даже заради нея момичета са влизали при педалогическата съветничка, а нямаха нищо общо с това. Та въпроса ми е да я казвам ли на класната или да си трая???

    Благодаря!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Нали каза,че е създавала проблем на всички (учители,съученици) - мисля,че класната ви знае,но все пак може да й кажеш..Или да поговориш с директора на училището и той ще реши какво да направи по въпроса..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #3
    Повече от фен Аватара на kotetyyyy
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    348
    ДА!!! Говори с класната, но кажи:
    -Госопожа искам да се оплачам ... и там почваш дъра дъра дъра... и ако искаш извикай още някой който също се дразни много от нея заедно да се оплачаете и като свършиш кажи- Само госпожо моля ви не казвайте че аз съм казала и така.
    Любовта е чувство заради което живея, но приятелите са тези заради които бих дала живота си!
    Damon Salvatore (h)(h)(h)
    Dean and Sam Winchester (h)(h)(h)

  4. #4
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Удари и 2шамара,зада се осъзнае.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си