.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 88
  1. #1
    Повече от фен Аватара на Ice_b0x
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    372

    Какво бихте направили с 9000лв ?

    Разполагам с известна сума пари и се чудя в какво да ги инвестирам/похарча. Ще се радвам на оригинални идеи

  2. #2
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Ако можеж да ги умножиш е най-добре. Ако не можеш ги обърни в по-сигурна валута и ги внеси в банка. Един ден ще знаеш какво да ги правиш.

  3. #3
    То зависи от интересите!

    Аз разсъждавам така: не е ли нещо което да те кефи, да ти доставя удоволствие и да те радва, колкото и пари да ми дават няма да се хвана!


    Но по добре ги инвестираи някъде, те сами ще си се възвърнат, отколкото да ги профукаш за 1 ден!

  4. #4
    Заведи гаджето на яко място или си купи нещо, което те кефи, както каза колегата offroad, или най-добре, понеже щом питаш за съвети какво да правиш със собствените си пари ясно нз какво да ги правиш, послушай по-горе предложеното ти и вкарай в банка. Някой ден, когато наистина ти потрябват ще е повече от добре да знаеш, че имаш възможността

  5. #5
    Лас Вегас зове...

    Поне кажи на колко си години...може да ни дойде по добра идея.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  6. #6
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Инвестирай ги в нещо, което смяташ за перспективно или ги вкарай в банка с изгодна лихва.
    Welcome to the Jungle...

  7. #7
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    харчи си ги с кеф

  8. #8

    в банка с лихва?!

    Мислите,че да са вкарат парите в банка е най-доброто решение?

    Това е най-бавно изплащата се инвестиция. Освен това възможната печалба е прекалено малко за подобна сума. В условия на криза е много печелившо да се инвестира в злато или конкретно в този момент в петрол. Един барел достигна $100 (което е адски много и е рекорд).Все пак,ако ne си поне малко вещ в материята не ти препоръчвам да играеш на стоковия или валутния пазар.

    За 9000 лева можеш да рзвиеш чудесен online бизнес.Ще си направиш един сайт,ще го оптимизираш добре и ще поставиш affiliate линкове (за продажба на продукти,един вид да си им представител на фирмата), комисионните за продаден продукт скачат до 35%-40% от пазарната му цена. Към това добави и и малко adsence реклами и си готов. Ако имаш опит в менаджерството и търговията директно започваш с drop-shipping,където печалбите са 4 пъти повече.

    С 9000 лв. можеш да започнеш страхотен бизнес в интернет. Ако искаш провери тези два сайт за повече информация, няма да сбъркаш.

    http://www.predpriemach.com и http://www.webmasterbg.org

  9. #9
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    на колко си години?
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  10. #10
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Ще замина на почивка на Хаваите/Сейшелите/Бахамите/Канарите/Малдивите/Бали/Южна Африка...

    Още предложения?

  11. #11
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    mog1 ти май забрави,че това е ТИЙН форум?!



    По темата:
    Ами доста неща могат да се направят с толкова пари,с цел да ги увеличиш.
    Аз лично бих се поинтересувала от лихвения процент в различните банки и бих вложила част от парите в спестовен влог.Другата част от парите ще ги вложа в някое мое хоби - хем ще си упражнявам хобитата,хем ще продавам

    Ако си от някой по-малък град може с някой приятел да вземете някое по-малко заведение под наем и да си го развиете.Естествено за целта ще ви трябват малко над 9000лв. (в зависимост от наема,дали имате фирма и т.н.)

    Я вземи кажи на колко си,от къде си и дали се чудиш просто ей така за к'во да ги изхарчиш или искаш да ги увеличиш?!
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  12. #12

    е,и?

    Е какво като е тийн форум,човекът има пари и иска да ги инвестира,лошо няма. Мислех,че в тази категория влизат и по-големи хора. Между другото си редактирах малко поста,изглежда съм пропуснал 2-3 думи.

    Относно магазина: 9000 лева до никъде няма да му стигнат. Само да го актуализира с техника,маси,столове и продукция ще му отидат парите. Отделно наема. Поне по мой наблюдения,няма личен опит с тази дейност.

    9000 са малко за влог в банка. Ако има хоби с което произвежда нещо и има място където да държи нещата и да ги продава е друго нещо.Но задължително да се регистира по БУЛСТАТ и въобще да спазва разпоредбите, да не получи някоя честитка.

    Иначе, като цяло 9000 лева са много малко за външен бизнес.

    Я автора да каже на колко години е,какво образование има,опит,интереси. Как иначе ще дадем компетентно мнение?

  13. #13
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Ще замина на почивка на Хаваите/Сейшелите/Бахамите/Канарите/Малдивите/Бали/Южна Африка...

    Още предложения?
    Аз много искам да отида на Бора Бора
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  14. #14
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от marin4itu
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Ще замина на почивка на Хаваите/Сейшелите/Бахамите/Канарите/Малдивите/Бали/Южна Африка...

    Още предложения?
    Аз много искам да отида на Бора Бора
    а аз да се разхода до Абу Даби
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Човек да се зачуди как си ги изкарал(откраднал) тези 9000лв след като не знаеш как да ги "похарчиш"...

    Бизнес идей, хаха като чели той може да се справи с тях... Ми ако човека не е такъв тип?

    И как подяволите се впечатлявате от 9000лв

  16. #16
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Ха дай ми ги на мене и щи кажа за ко да ги похарча

  17. #17
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Ще си платя другата част на курса за подготовка за IELTS , ще си платя изпита, ще си платя CCNP курсове , ако остане - за издръжка за един-два месеца като стана студентка, живи и здрави .
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  18. #18
    Аз ако имам толкова пари-100 ще изиграя на рулетка,100 ще заложа в спортингбет,за 120 лева ще пробвам кока,ще си купя дрехите които съм си харесал-арманита,версаче,ла коста,ще ходя да зарибявам по дискотеките по често,а ако не намеря,ще дам 50 лева рушвет на барманката,да ми каже къде мога да си намеря жена,която ще ми се даде за една вечеря или няколко питиета,ще си наема и платенилюбовници,много красиви,които да показвам пред приятелите си..бе като цяло за 5-6 месеца ще живея като цар

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от CSKAMen1
    Аз ако имам толкова пари-100 ще изиграя на рулетка,100 ще заложа в спортингбет,за 120 лева ще пробвам кока,ще си купя дрехите които съм си харесал-арманита,версаче,ла коста,ще ходя да зарибявам по дискотеките по често,а ако не намеря,ще дам 50 лева рушвет на барманката,да ми каже къде мога да си намеря жена,която ще ми се даде за една вечеря или няколко питиета,ще си наема и платенилюбовници,много красиви,които да показвам пред приятелите си..бе като цяло за 5-6 месеца ще живея като цар
    ха, 5-6 месеца... със сигурност няма да успееш, но 5-6 дни е по-възможно

    Та, потемата... ами, аз съм сигурен че пича едва ли е дочакъл да му кажем какво да си прави с парите, и че вече е започнал да ги оползотворява с нечия женска помощ но... Аз примерно бих отделил една по-малка част от тях за почивка, а останалите ще се опитам да ги вложа в нещо от което да ми падат и после парички. Щото те 9хил. лв не са много.... и като свършат стават 0 хил.

  20. #20

    Re: Какво бихте направили с 9000лв ?

    Цитирай Първоначално написано от Ice_b0x
    Разполагам с известна сума пари и се чудя в какво да ги инвестирам/похарча. Ще се радвам на оригинални идеи
    Виж сега ако нямаш кола си земи кола ще имаш по голям късмет с мацките.Иначе да ги влагаш в банка ги замразяваш лихвите са мизерните а парите не са много не знам в коя област си се насочил/а най-добре ги инвестирай в нещо което ще ти помогне за образованието или за бъдещето ти.Примерно ако се интересуваш от информатика и ти трябва може да си купиш лаптоп як smartphone ,или 3д телефон или нещо друго.Ако си в друга област нещата са доста избери си нещо което ще ти трябва и послужи и в бъдеще

  21. #21
    Повече от фен Аватара на Kurdokolenko
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia City
    Мнения
    339
    Бих ги вложил в образование/курсове
    Ho Ho Ho, I'm using tEh internet

  22. #22
    Банките и 3д смартфоните ги забрави.Ако си умен и мислиш да учиш ги влагай в образование,а ако си още по умен и не ти се учи ги влагай в "бизнеса" и вече всичко ще си доиде с времето коли,жени ако искаш и 7D смартфони.И запомни,че жените чакат да ти излапат кинтите !!!

  23. #23
    Фен Аватара на Tennnnn
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Майна city
    Мнения
    238
    Инвестиране в нещо , което ще донесе печалба.

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Продължавайте да предлага, продължавайте!
    Аз ви лова бас че автора вече е профукал крадените пари...

  25. #25
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    И к'во ако ги е профукал?!К'во лошо има да се види как мислят съфорумниците ни,макар че съм 100% сигурно,че голяма част от писалите тук не биха направили нещата,които предлагат ако някой им даде 9000лв.
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си